Flashing heren kampioen Foresters F1 bereikt de bekerfinale met historische overwinning Het einde van het schaakseizoen nadert bij Oppositie Hockeytweeling Admiraal van Terriërs 'promoveert' H E I L O O 19 HZV wordt opnieuw zaalvoetbalkampioen Dubbele gevoelens Limmen F4 ongeslagen kampioen UITKIJKPOST 17 MEI 2014 HEILOO - In ronde 26 zag geen van de achtervolgers kans om het puntenaantal dat de onlangs overleden clubkampioen Albert Bouma in de loop van het sei zoen had opgebouwd alsnog te benaderen. Van die achtervolgers kwam Simon Smit tegen Kees Jongkind niet verder dan remise, terwijl concurrent Frits van der Werff niet bestand bleek tegen het dub bele torengeweld van Joop Kerst. Onderling zullen zij in de laatste competitieronde op 6 mei gaan uit maken hoe de top van de ranglijst er uit zal zien. Ook op de overige borden werd er vol overgave om de pimten gestreden. Cor van Etten deed in deze ronde al vrij snel in een betere stand een twijfelachtige zet die hem een paard kostte tegen één en later nog een tweede pion. Dat hij de partij toch nog won was een klein wonder. Zijn tegenstander Jan Jonkheer verdedigde zich met zijn extra paard heel inventief, maar moest zich toch bij de kracht van de vrijpionnen neerleggen. Peter Folkertsma beging in een Slavische partij tegen Herman Limmen een onnauwkeurigheid die hem een toren tegen een paard kostte. Via een slimme verdediging waarin zijn witte loper de hoofdrol vervulde, wist hij de veilige remisehaven te bereiken. Good old Harry de Jager hield moedig stand tegen de steeds sterker wordende Tjerk Voskuil. janson HEILOO - Voor het tweede jaar op rij is het dertiende team van HZV er in geslaagd om kampioen te worden. Na 22 overwinningen en twee gelijkspelen was het duidelijk dat deze ploeg volgend jaar een klasse omhoog gaat, en uiteraard weer voor het kampioenschap zal strijden. Het team bestaat uit: Miegiel Pepers, Joeri Nieuweneus, Poffertje Wolven, Gilliam Scheitema, Pindakaas Pietertje, aan voerder Wouter Nepneus en de twee sterspelers Matthijs Admiraal en Daan Laan. Aangeleverde foto HEILOO - Hockeytweeling Daphne en Denise Admiraal namen zondag afscheid van De Terriërs. Zij 'promoveren' naar topclub HDM. De tweeling ('Daf en 'Den') speelde bijna tien jaar in Dames 1 en maakte de opmars tot in de Hoofdklasse mee. De twee waren belangrijk voor dit succes. Zij waren al eens eerder door een topclub gevraagd, maar bleven 'ons klup- pie' trouw. „Maar we zijn 27 en als je Hoofdklasse wil spelen dan is het nu de laatste kans. Ik ben blij dat deze laatste wedstrijd erop zit, want ik zag er wel tegenop", aldus Daphe, na afloop met nog betraande ogen. „Wij - ik spreek ook namens m'n zus - gaan met dubbele gevoelens weg. Het is onze club, ons team en we hebben bij de Terriërs veel mee gemaakt. Maar we verheugen ons ook op HDM. We hopen dat we niet volgend jaar al weer terug zijn bij de Terriërs'. De 8-0 zege op Alecto was voor de competitie niet meer van belang, maar kreeg met doelpunten van Daphne en Denise wel extra cachet. Coach Waasdoip en zijn assi stent Coen van der Kaaij namen ook afscheid van 'him meiden', die ze vanaf de jeugd hebben opge leid. Van der Kaaij stopt helemaal, Waasdorp staat voor de taak om als trainer van Heren 1 het succes van coach Cees Donkersloot voort te zetten. Dit team kan promoveren naar de tweede klasse. LIMMEN - Met een 3-2 overwinning op tegenstander Bergen heeft Limmen F4 het kampioenschap binnengesleept. Er moet nog tegen Jong Holland worden gespeeld, maar voor de stand maakt dit niet meer uit. Een knappe prestatie, omdat de F4 geen enkele wedstrijd verloor. Meteen na de wedstrijd werd een feest je gevierd en daarna ging het team op de kar voor een welver diende rit door het dorp. v.l.n.r.: Justin, Juul, Joop, Mats, Lars, Marco (leider), Hugo, Ref, Jens, Sep, Mees, Jarno (lekleif)i-r(ii- foto BASKETBALL HEILOO - Flashing Heiloo 3 is het jeugdteam van de senioren afdeling en bestaat uit voorma lig jeugdspelers. Het afgelopen seizoen kwam het team uit in de hoogste regi onale klasse. Drie teams maak ten in die klasse de dienst uit; na naast Flashing The Challengers uit Hoofddoip en BV Lisse. Het Heilooër team had een superieur doelsaldo doordat er gemiddeld bijna tachtig punten per wedstrijd werden gescoord, maar omdat het doelsaldo niet medebepalend is moest in de laatste wedstrijd wor den gewonnen van BV Lisse. In het hol van de leeuw begon Lisse goed aan de wedstrijd en in de rust stond Flashing met een punt achter. In de derde periode gaf Flashing echter gas en Lisse kon niet meer terug komen. Flashing bezorgde BV Lisse met 73 - 55 de eerste thuisnederlaag in twee jaar. Genoeg ook voor het kampioenschap met 46 pimten uit 26 wedstrijden. Flashing bezorgde BV Lisse met 73 - 55 de eerste thuisnederlaag in twee jaar. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Woensdag 30 april heeft de F1 van Foresters een historische overwinning behaald op Koninklijke HFC. De wedstrijd werd gespeeld op het hoofdveld met veel publiek. De F1 liet zich vanaf het begin van him beste kant zien en dat leid de al snel tot grote kansen. Tweemaal de paal en zelfs de bal die van de lijn werd gehaald, lieten zien dat het de F1 niet bepaald mee zat de eerste helft. Door fantastisch verdedigend werk van de achterhoede bestaande uit Seb, Dean Mark kreeg onze fantastische sluitpost Joey weinig tot niets te doen. Maar gevaar ligt altijd op de loer. Deze leuke maar vooral spannende eerste helft werd afgesloten met de brilstand: 0-0. Ook in de tweede helft werd het spel bepaald door de Fl. Verschil met de eerste helft was dat er meer rust was aan de bal waardoor we steeds meer op doel konden schieten. Onze aanvallende linie bestaande uit Kees, Brent, Mateja Timber lieten steeds meer zien waartoe zij in staat zijn. Dit resulteerde daarom ook in een verdiende 1-0 na een prachtige aanval en een rebound die door Timber werd verzilverd. Hierna was de druk van de ketel. Kort daarna werd de 2-0 gemaakt door Mateja. Door onoplettendheid greep Kon. HFC zijn kans om toch nog de aansluitingstreffer te maken. 2-1. Hierna kwam de mooiste aanval van de wedstrijd: Mark die Brent inspeelde die zijn man uitkapte en een steekbal gaf op de diepgaan de Kees die de bal knap aflegde op Timber: 3-1. In de blessuretijd maakte Kees nog een prachtige actie langs de achterlijn die de bal bij Timber kreeg en veiwoestend uithaalde steenhard in de kruising. Eindstand 4-1! Deze bekerfinale is het resultaat van een hard werkend mentaal ijzersterk team. Op zaterdag 17 mei bij Legmeervogels in Uithoorn wordt deze wedstrijd tegen Quick 1890 gespeeld, aanvang 10.00 uur. Vorige week woensdag hebben de spelers van Foresters Fl defi- nale bereikt van de districtsbeker. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19