Heiloo contact Alles over water HEILOO GEMEENTE Openingstijden WILT U LANGS KOMEN IN HET GEMEENTE HUIS? De publieksbalies Bouwen en Wonen en Burgerzaken werken op afspraak. Kijk voor meer informatie op www.heiloo.nl Bezwaar maken Bouwen en wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! 4 MEI 2014 UITKIJKPOST Wordt bij het baggeren rekening gehouden met water planten? Hoe gaat men om met beschoeiing van parti culieren? Wie is er verantwoordelijk voor het onderhoud en beheer van water? Verandert er iets voor mij, nu het hoogheemraadschap het onderhoud van stedelijk water overneemt? Waarom zijn er natuurvriendelijke oevers? Op 21 mei organiseert het hoogheemraadschap en de gemeente een inloopavond waarop u al uw vragen over water in onze gemeente kunt stellen. Inloopavond Water op 21 mei Heeft u vragen over water in Heiloo of wilt u het hoogheem raadschap of de gemeente attenderen op een situatie om rekening mee te houden, laat dit dan weten tijdens de inloop avond. Medewerkers van het hoogheemraadschap en de gemeente zijn aanwezig om uw specifieke vragen te beant woorden. De inloopavond is op: woensdag 21 mei van 20.00-21.00 uur locatie: gemeentehuis Heiloo, ingang oude raadhuis Hoogheemraadschap neemt onderhoud over Voor een eenduidige rolverdeling en efficiënter beheer neemt het hoogheemraadschap het onderhoud van het meeste water (stedelijk water) in Heiloo vanaf 1 juni over. Voorheen was dit onderhoud versnipperd tussen het hoogheemraad schap, de gemeente, particulieren en andere organisaties. Kijk voor locaties en meer informatie op hhnk.nl/werk_in_de_buurt Taken hoogheemraadschap en gemeente Het onderhoudswerk van het hoogheemraadschap bestaat uit het maaionderhoud van de sloten (de schouw), bagger- werkzaamheden, en onderhoud en vervanging van peilregule- rende kunstwerken, zoals stuwen, dammen en inlaatduikers. De gemeente blijft zorgen voor het dagelijks onderhoud zoals het verwijderen van zwerfvuil en kadavers. Voor een beperkt aantal particuliere sloten geldt dat de eige naar zelf verantwoordelijk blijft voor het onderhoud. Vragen en Meldingen Wanneer uw melding aan de gemeente of vraag over water toch bestemd blijkt te zijn voor het hoogheemraadschap of andersom, dan geven wij dit onderling aan elkaar door. Er is dus 'geen verkeerde deur'. Het hoogheemraadschap is bereikbaar via 072 582 82 82 of info@hhnk.nl De gemeente is bereikbaar via het Klantcontactcentrum. Meer informatie Voor meer informatie over de inloopavond Water kunt u con tact opnemen met het Klantcontactcentrum 072 535 66 66 of e-mail info@heiloo.nl. Welk water het hoogheemraadschap gaat onderhouden en welk water daar niet onder valt, vindt u op www.hhnk.nl/werk in de buurt GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Havercamplaan 39, zaaknummer 14 04608, verbreden bestaande uit weg, ontvangen: 5 mei 2014 - Heerenweg 203 Heiloo, zaaknum mer 13 04738, bouwen één win kelruimte en zes appartementen, ontvangen: 2 mei 2014 Verleende vergunning - Ringweg 13, zaaknummer 13 11292, plaatsen reclamebord, ver zonden: 9 mei 2014 Bezwaar maken Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11