Keukem(fiR) TOON Hoeverveiling brengt 23.545 euro op Hanswijckers spelen Little Shop of Horrors New Voice op 17 mei weer actief Wandelexcursie tussen Akersloot en Limmen complete keuken inclusief inbouwapparatuur Hoeverveiling groot succes GEWOON KEUKENS GOEDE KEUKENS, GOEDE PRIJS! 14 MEI 2014 HJjj Musicalvereniging de Hanswijckers. Aangeleverde foto REGIO - Op 30 en 31 mei is het weer zover, musicalvereni ging de Hanswijckers speelt haar jaarlijkse uitvoering in theater de Beun in Heiloo. Dit jaar is het de uitvoering van Howard Ashman's 'Little Shop of Horrors'. Onder begeleiding van een zo goed als nieuw A-team zijn de leden bezig geweest met het instu deren van teksten, zang en dans om straks te schitteren in de spotlights. De regie is in handen van Caroline Leardini en het muzikale deel wordt door Jeroen Heiliegers vormgege ven. Beide studeren dit jaar af voor de opleiding muziektheater aan het conservatorium in Haarlem. Zij worden bijgestaan door oud lid Remco Duinmeijer die, net als vorig jaar, de choreografie voor zijn rekening heeft genomen. Het team is compleet met Remy de Graaf die dit seizoen de overstap van spelen naar regie-assistentie heeft gemaakt. Hoe ver ga je voor roem en de liefde van je leven? Die vraag krijgt Simon Kromhout, de sullige mede werker van Mushnik's bloemen- en plantenwinkel, keihard op zijn bord in de swingende en ietwat grimmige musical Little Shop of Horrors. Als een nieuwe plantensoort het stoffi ge, ingedutte winkeltje van Mushnik wereldfaam bezorgt, leidt dat tot gebeurtenissen die niemand zag aankomen. De musical Little Shop Of Horrors uit 1982 is gebaseerd op een later klassiek geworden horrorfilm uit 1960. Deze swingende en meeslepende musical, inclusief vleesetende plant, is te zien op vrijdag 30 mei om 20.00 uur en op zaterdag 31 mei om 15.00 en 20.00 uur in theater De Beim, Willibrordusweg 2, Heiloo. Kaarten a 10,- euro zijn verkrijgbaar via de voorverkoopadressen: Theater de Beun, Heiloo - Apeldoorn elec- tra, Egmond-Binnen - Boekhandel Dekker Dekker, Egmond aan Zee en bij beide vestigingen van Boekhandel De Schrijverij, Heiloo. Uiteraard kan er ook via info® hanswijckers.nl besteld worden. Gewoon Toon heeft al een voor slechts U VINDT ONS IN DE SHOWROOM VAN ANT. DUIJN KEUKENS Hasselaarsweg 21 Heerhugowaard Tel. 072 - 5714108 www.antduijnkeukens.nl y REGIO - Nadat donder dag 8 mei het koor New Voice de bezoekers van een informatiebijeenkomst in de Adelbertuskerk met haar gezang mocht verwelkomen, is het koor aanstaande zaterdag al weer actief in de Woord- en Communieviering. De koorleden, die afgelopen don derdag htm repetitietij d hadden aangepast, creëerden daarmee die avond enerzijds de gelegenheid om de liederen - die zij op 17 mei in de Adelbertuskerk zullen zingen - nog eens te oefenen. Anderzijds was het natuurlijk een uitgelezen mogelijk heid om hen, die het koor nog niet eerder hadden gehoord, met haar muziek te laten kennismaken én te enthousiasmeren om ook op 17 mei aanwezig te zijn. New Voice zal deze keer weliswaar een aantal koorleden missen (ivm. een fami liebijeenkomst), maar het enthou siasme zal er niet minder om zijn. Voordat de grote schoolvakantie aanbreekt, zal het koor - zoals het er nu naar uitziet - ook nog de Woord en Communieviering van 28 juni muzikaal ondersteunen. Het meest actuele nieuws vindt u altijd op de website van het koor: www.new- voice.nl Eind jimi zal New Voice natuurlijk wel weer compleet zijn. EGMOND - Zaterdag is de Hoeverveiling succesvol verlo pen. De opbrengst van de avond was maar liefst 23.545, net zo hoog als het recordbedrag dat in 2008 werd behaald. Vele kopers waren naar dorpshuis Hanswij k gekomen om mee te bie den op de talrijke goederen en dien sten die onder de hamer kwamen. Al vroeg in de avond hadden de veilingmeesters Cees Baaij, Gerard Scholten en Gerard Belleman de gang er ingezet. Taarten, planten, tegoedbon nen, wijn en diensten gingen voor grif geld weg. Bijzonder goed in de markt lagen dit keer de etentjes bij mensen thuis. Zo ook werd er veel geld geboden voor de boottochten op het wad en de rondvluchten met een helikopter. Nog net voor sluitingstijd van het Hanswij k kon de laatste kavel ver kocht worden en eindigde deze edi tie van de veiling zeer succesvol. REGIO - Bijna iedere auto mobilist kent het natuurgebied Limmerdie dat naast de A9 ligt. Op zondag 25 mei houdt Landschap Noord-Holland er een excursie. U kimt op stap met boswachter Onno Steendam van 10.00 tot 12.00 uur. Vanaf de snelweg zijn de kleu ren in het Limmerdie goed te zien. Maar als u hier wandelt valt pas goed op hoeveel planten er bloeien. De gele vlekken van de ratelaar die hier massaal groeit en roze velden van de echte koekoeksbloem. Ook het wit van het zeldzame veenpluis valt op. Bijzonder is dat hier ook veel orchideeën staan. Ook gaat men tijdens de wandeling op zoek naar het bevertjesgras, een heel fotogeniek plantje. Tijdens de wandeling merkt u dat dit natuurgebied ook als broed gebied belangrijk is. Ieder jaar nes telen hier weidevogels als grutto, kievit, tureluur, slobeend en gele kwikstaart. In deze tijd van het jaar hebben ze jongen. Aanmelden kan via www.gaatu- mee.nl. Voor meer informatie: 088- 0064455 (tijdens kantooruren). Kosten 7,-, kinderen tot 12 jaar 3,-. Beschermers 4, hun kinderen tot 12 jaar mogen gratis mee. Het is verstandig om laarzen of stevige schoenen aan te trekken. De ratelaar bloeit massaal in het Limmerdie. Te zien tijdens de wandeling van Landschap Noord-Holland. Foto: Henk van Bruggen De veilingmeesters Cees Baaij, Gerard Scholten en Gerard Belleman hadden de gang er ingezet. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 15