HSV damesvoetbal viert 40-jarig jubileum met Meidenvoetbaltoemooi Jeugdvisclub Samen Beet start visseizoen Dojo t Loo stunt in West Friese Judo Competitie SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Tram po Tm esprin gsters GTH in de prijzen Jongens Ci Terriers dubbel kampioen HEILOO - In februari in de zaal en nu ook op het veld, een dub bel kampioenschap dus voor jongens Cl van de Terriërs. Wat een prestatie van het team en de coaches; Anthonie, Rogier, Siebren, Stijn, coach Jeroen, Fabian, Yvo, coach Yoran, Jort, Ruben, Thijmen, Luuk, Olivier, Derk, Rijck en Rolf. Aangeleverde foto vissen LIMMEN - Jeugdvisclub Samen Beet is de jeugdafde ling van visclub HSV Limmen. De jeugdvisclub is bedoeld voor kinderen van 6 tot 15 jaar. Om te vissen heb je een vergun ning van de visreehthebbende nodig. In Limmen kun je dat doen door lid te worden van de visclub of jeugdvisclub. Je krijgt dan de JeugdVISpas (tot 14 jaar) of de VISpas naast je vergunning en lid maatschap. Op zaterdag 17 mei, om 18.30 uur is er een open viswed strijd aan het Stet. Deze wedstrijd is toegankelijk voor alle vissende jeugd van 6 tot 15 jaar, lid of geen lid, ook als je niet in Limmen woont. Kom met je hengelspullen naar het haventje van het Stet. Daar krijg je eerst een korte uitleg en een start nummer. Rond 20.30 uur is de prijs uitreiking op het zwembadterrein. Er is voor alle deelnemers prijs en een consumptie. Deelname is gra tis en aanmelden hoeft niet. Heb je toch vragen: bel 072-5051056, na 19.00 uur. Er is een gediplomeerde Vismeester aanwezig om beginnen de vissers te helpen met opbouwen en gebruik van de vismaterialen, en het verbeteren van vangst en omgaan met de gevangen vis. VOETBAL HEILOO - Veertig jaar gele den werd de damesvoetbalafde ling van HSV opgericht. Dit wordt op zaterdag 24 mei gevierd met het HSV Meidenvoetbaltoemooi, aanvang 10.00 uur. Want inmiddels is dames voetbal, HSV telt tegenwoordig negen dames- en meisjes voetbal teams, een zeer populaire sport bij meisjes. Het toernooi wordt omstreeks 16.00 uur afgesloten met een wedstrijd tussen een team van oud-dames speelstere tegen het huidige eerste damesteam. Daarna is een gezellig samenzijn gepland, een soort reünie waarbij onder het genot van een barbecue en een borreltje herinneringen worden opgehaald. De damesafdeling van HSV is er gekomen op aandringen van Tineke Bakker; haar vader Klaas Bakker zat in die tijd in het bestuur. Op 5 september 1974 werd het eerste damesteam opge richt; speelster van het eerste uur Tineke Bakker, Anneke van Berkel, Ella Brink, Atie de Zeeuw, Els de Zeeuw, Ria Dekker, Marjan van Velzen, Loes Sinnige, Anja Ureem, Carla van Westerop, Gerda Koppes en Tecla Sombroek speelden op 8 september de eerste uitwedstrijd tegen Winkel. De eerste coach was mevrouw Bolten-Kroone, de eer ste trainer Thomas Min. Als gevolg HEILOO - Nog maar twee jaar geleden promoveerde het jonge judoteam van Dojo 't Loo naar de eerste klasse. Onder aanvoering van de coaches Kare Zoon en Timo Lesterhuis wist het team zich dit jaar in de voor rondes naar een tweede plaats te knokken, op twee pimten achter stand van koploper Frits van der Werf uit Hoom. De eerste wedstrijd liet de selectie uit Heiloo zich met 3-4 verrassen. Alleen de zwaardere gewichten, Jasper Henselmans, Kare Zoon en Timo Lesterhuis wis ten him wedstrijd met ippon te win nen. De wedstrijd tegen koploper Frits van der Werf zou bepalen wie het kampioenschap kon opeisen, omdat de judoka's uit Hoorn inmid dels ook een wedstrijd hadden ver loren. In een spannende maar zeer sportieve wedstrijd wisten Stan Greveling, Bart Boom en Jasper Henselmans de stand op 3-1 te zet ten. Coach Kare Zoon trok uiteindelijk de winst met een houdgreep naar zich toe en daarmee was het kam pioenschap op matchpunten bin nen. De ippon van Timo Lesterhuis bracht de uitslag op 5-1. Het kampioensteam van Dojo 't Loo uit Heiloo. Foto: Menno Lesterhuis van een meniscusblessure heeft Tineke slechts één seizoen mogen voetballen. In 25 jaar tijd groeide het damesvoetbal naar twee teams; gesponsord door Ans en Aris de Wit. Angela Lighart heeft veertien jaar (van 1983 tot 1997) bij HSV gevoetbald. Zij heeft er zelfs een hechte vriendinnenclub aan over gehouden. „Het sporten in de bui tenlucht, het sfeertje, de uitwed strijden met zijn allen in een paar auto's gepropt! We halen nog regel matig leuke herinneringen van vroe ger op." Angela nodigt hierbij alle oud-speelstere, die zij niet via soci ale media of andere kanalen heeft kunnen bereiken, van harte uit om vooral te komen. Aanmelden kan via hsvdames40j aar@hotmail. com. Veertig jaar geleden werd de damesvoetbalafdeling van HSV opgericht. Aangeleverde foto De jeugdvisclub van Samen Beet uit Limmenis bedoeld voor kin deren van 6 tot 15 jaar. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 17