Barbecue pakketten BBQ-specialist et tuincentrum bij u in de Wegens groofqpg^^ Ook deze week no& yphenuuin Volop prachtige eenjarigen, knjuuden planten, hangmanden potterie Barbecue pakket "Standaard" 10,95 Barbecue pakket "Populair" 12,50 Barbecue pakket "De Luxe" pp €15,50 «8,50 Kinderbarbecue pakket 5,50 e 6,50 Party BBQ pakket «2,25 Keurslagerij Snel 4 MEI 2014 UITKIJKPOST 4 stuks vlees: - barbecue burger - gemarineerde kipfilet - gemarineerde filetlap - barbecueworst - huzaren-, aardappel- en pastasalade - vers fruit salade - stokbrood met kruidenboter - knoflook-, saté- en barbecuesaus PP 350 gram vlees per persoon verdeeld over de volgende soorten: - hamburger - kipsaté - gemarineerde filetlap - houthakkersteak kip - houthakkersteak varkensvlees - shaslick - barbecueworst - kipspies - huzaren-, aardappel- en pastasalade - vers fruit salade - stokbrood met kruidenboter - knoflook-, saté- en barbecuesaus p.p. 350 gram vlees per persoon verdeeld over de volgende soorten: - hamburger - kruidenbiefstuk - kipsaté !l - varkenshaassaté - gemarineerde filetlap - houthakkersteak kip - houthakkersteak varkensvlees - shaslick - biefstukspies - kipspies - zalm-, huzaren-, aardappel- en pastasalade - vers fruit salade f - stokbrood met kruidenboter - knoflook-, saté-en barbecuesaus Indien u alleen het vlees bestelt uit dit pakket betaalt u p.p. - barbecueworst - kipsaté - vers fruit salade - stokbrood met kruidenboter - knoflook- en satésaus p.p. Indien u alleen het vlees bestelt uit dit pakket betaalt u PP Indien u alleen het vlees bestelt uit dit pakket betaalt u - hamburger - kipsaté - barbecueworst - biefstukstokje - 3 soorten saus p.p. Kerkweg 18, Limmen Tel. (072) 505 12 63 www.snel.keurslager.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 18