Cobb BBQ demonstratie Zondag open ■Ti? TTJ /CS van 10.00 tot 17.00 uur Vierkantemetertuin prijsplukker W Limmen MB 2 kampioen in MB 1 poule Wil je ook met je kampioensteam in de Uitkijkpost? Lever dan een leuke foto (minimaal Mb) van je team en een stukje begeleidende tekst (maximaal 100 woorden) aan bij redactie@uitkijkpost.nl. Bij voldoende animo en kampioenen wordt weer een speciale kampioenspagina opgemaakt, net als deze pagina, die verschijnt in een van de komende edities van de Uitkïkpost E6 van W Limmen na een spannende reeks kampioen De Foresters Di kampioen Hoofdklasse A Heren 1 Terriers kampioen Limmen E6 voorjaarskampioen Zaterdag 17 mei van 11.00 tot 16.00 uur Geïmpregneerd FSC-hout, bouwpakket, 120 x 120 x 20 cm, 2 jaar garantie op impregnate, inclusief gronddoek, exclusief aankleding. Intratuin Heerhugowaard Zuidpoort 1 072-5757157. Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuinheerhugowaard.nl 4 MEI 2014 UITKIJKPOST LIMMEN - Iedereen weet wel dat W Limmen een groot aantal meiden- en vrouwenteams heeft maar de kwaliteit is te ook te zien. De MB 2 is kampioen geworden in een poule met allemaal MB 1. Met een verschil van 6 punten op de nummer 2 is het grote klasse. Vlnr: Simona Gaarthuis, Hilde Glorie, Sanne Houweling, Maartje Glorie, Rita Houweling, Marit Limmen, Rosanne Borsjes, Demo van der Looij, Demi de Wildt, Roxanne Koopmans. Zittend: Meike Timmerman, Kaylee Broedersz, Doris Sassen, Femke Groot, Gaby Hageman, Kim Groot. Aangeleverde foto Kampioenen LIMMEN - Vanaf het begin van het seizoen leken de kaarten in de poule aardig geschut. Limmen E6 stevig op de tweede plaats en Kolping Boys steenvast op de eerste. Lang leek Limmen naast het kampioenschap te grijpen vanwege een gelijkspel tegen Koedijk. Toen Koedijk in de voorlaatse spelronde won van Kolping Boys kwam het kampioenschap bin nen bereik. Zaterdag moest gewonnen worden tegen Koedijk om het kampioenschap binnen te halen. Concentratie vanaf de eerste minuut en een vroeg doelpunt waren de basis voor een mooie 1-4 overwinning en het binnenhalen van het kampioenschap. De medailles wer den omgehangen en het feest compleet gemaakt met patat, limo en snoep! De spelers: Timo Reimert, Bas van Vliet, Per Zewald, Jop de Ruijter, Sid Schoorl, Lucas Hakkenberg, Bram Stroet, Rick Kaandorp, David Bakker. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 10 mei is De Forester's Dl kampioen geworden van de Hoofdklasse A. Het team, bestaande uit allemaal spelers die als kabouter of MP zijn begonnen bij De Foresters, onder leiding van Dico Blei, Rik Stiegelis en Kees Willemse, zag een ongelofelijke reeks bekroond worden met het eerste hoofdklasse-kampioenschap in de historie van de club. Na winst op DWS, DEM en Limmen mocht de Dl het in en tegen Bloemendaal zelf afmaken. Na een uitstekende wedstrijd werd er met 1-5 gewonnen en werd ook de grens van honderd doel punten gepasseerd. Door het kampioenschap promoveert De Foresters voor het eerst naar de (landelijke) tweede divisie, waarin het uitkomt tegen onder andere Ajax, Zeeburgia en AZ. Het team staand vl.n.r: Tijl, Daan, Tom, Hidde, Stef, Merlijn, Dico(Coach) en Wessel. Zittend v.l.n.r: Thijs R., Casper, Lex, Dennis, Tim, Jim, Skip en Thijs S. Aangeleverde foto. HEILOO - Zondag 11 mei is, onder de bezielende leiding van coach Cees Donkersloot, Terriërs Heren 1 kampioen geworden, met nog twee wedstrijden te gaan. Hetteam bestaat uit Daan, Tjerk,Robin, Yoran, Rudy, Rob, Anno, Tim, Michiel, Daan, Maarten, Joris, David, Stash, Melle en de coach Cees. Volgend seizoen gaat het team weer verdiend naar de tweede klasse! Aangeleverde foto LIMMEN - De toppers van de Limmen E6 zijn voorjaarskampioen geworden seizoen 2013/2014. De jongens hebben het goed gedaan en waren erg blij met de overwinning. Boven vlnr: coach Martijn Zewald, Timo Reimert, Jop Ruijter, Per Zewald, Rick Kaandoip. Onder vlnr: Lucas Hakkenberg, Bas van Vliet, Bram Stroet, David Bakker en Sid Schoorl. Aangeleverde foto FSC intratuin kleurtje Leven I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19