Zonnebrandcrème voor de ogen ER VOORDELIG utua itua Kom naar de Hockey, iets voor jou? OPEN MIDDAG WANTED* (x)i Een goede zonnebril is heel belangrijk, het zijn tenslotte je ogen' op zaterdag 17 mei van 10.00 tot 14.00 uur! Op woensdag 21 mei a.s. van 15.00 tot 16.30 uur iTgfipl De zomer komt er weer aan en natuurlijk rekenen we op veel zonnig weer. De risico's van zon voor de huid zijn bekend en daarom smeren we met zonnebrandcrème met een hoge beschermingsfactor. Vaak wordt vergeten dat zonnestralen óók schadelijk zijn voor de ogen. 15% korting op alle zonnebrillen [ook op sterkte] Luxe hors d'oeuvre Tapasschotel uit te breiden met: Zin in een nieuwe garderobe7 Kom bij ons snuffelen, passen en kopen! Ook is het leuk om op deze afdeling te helpen. Iets voor jou? cu Lekker makkelijk, alles inclusief, minimaal 5 personen Alle kinderen van 6 jaar en ouder zijn welkom! Bij Hockeyvereniging De Terriërs Heiloo Een team van professionele trainers staat klaar om de jeugd van Heiloo e.o. in korte tijd kennis te laten maken met hockey. Wat heb je nodig? Een zonnig humeur, sportschoenen, sportieve kleding en eventueel een hockeystick. Heb je geen hockeystick? Geen probleem, die hebben wij voor je. Altijd al gedroomd van een hockeycarrière? Pak je kans en kom langs! Onze vereniging is gevestigd op Sportpark'tVennewater. Als je je inschrijft op de open middag, ontvang je een kortingsbon van de Hockey Shop Heiloo. Tot ziens op de 21e!U Wil je meer informatie: ef.commissieterriers@gmail.com. Snackbar OPROEPKRACHTEN voor weekend en vakantie vanaf 16 jaar. Enige kennis van Duitse taal is gewenst 06 51407803 snackinn-egmond@hotmail.conn 4 MEI 2014 UITKIJKPOST Een goede zonnebril is daar om essentieel. Maar waar aan moet deze voldoen? Pearle Opticiens vertelt waar je op moet letten. "Een goede zonnebril voldoet niet alleen aan Europese normen zoals de vermeldingen CE en UV-400 maar houdt ook rekening met hoe u uw ogen blootstelt aan de zon", zegt Tom Wille, optometrist van Pearle Opticiens. "Alleen dan beschermt een zonne bril optimaal tegen schade lijke ultraviolette straling van de zon." Er is over oogbeschadigin gen door de zon nog veel onwetendheid. Zo denkt een derde dat je alleen sneeuwblind kan worden in de sneeuw of bergen. En dat terwijl deze oogbescha diging ook veel voorkomt bij mensen die watersporten. "Met een goede zonnebril met polariserende glazen wordt dit eenvoudig voor komen", vervolgt Wille. "Bij onze winkels geven we des- o.a. Carrera, Ray-Ban, Polaroid en Unofficial. Actie loopt t/m zondag 25 mei 2014. Kijk voor de voorwaarden op pearle.nl OPTICIENS kundig advies welke zon nebril het beste voor u is. En uiteraard zorgen we er voor dat uw zonnebril goed is afgesteld en perfect past. Bovendien hebben we een brede collectie populaire merkzonnebrillen zoals van Ray-Ban, Polaroid, Carrera en Unofficial. Voor elk wat wils." Getinte zonnebrilglazen De beschermende factor van een zonnebril bepaalt hoe goed een zonnebril de ogen beschermt, dus niet de kleur of tint van de glazen. Een kwart van de Nederlanders denkt dat hoe donkerder de zonnebrillen glazen zijn, hoe beter deze tegen scha delijke UV-straling bescher men. Dit is onjuist. Grotere zonnebrilglazen Grote zonnebrilglazen met dezelfde UV-factor bescher men beter tegen de zon dan kleine zonnebrilglazen. KINDERDAGVERBLIJF HEIL00 open aag Doordat grotere glazen voor komen dat licht langs de bril het oog bereikt, zijn de ogen beter beschermd tegen scha delijke zonnestralen dan bij een kleinere bril. Kinderogen Kinderogen zijn gevoeliger voor zonlicht, omdat hun ogen nog niet volledig zijn ontwikkeld. Bij kinderen jonger dan 12 jaar bevat het oog minder pigmenten, waardoor meer licht en UV- stralen worden doorgelaten. Een beschermende zonne bril, zonnehoedje of zonne- voor uwTHUISGEMAK naast de bestaande meeneem- gerechten nu ook: wildschut 14.50 p.p. Huzarensalade, carpaccio, gerookte zalm, vitello, rosbief en Hollandse garnalen. Stokbrood met kruidenboter en frietjes met mayonaise. klep is bij kinderen daarom essen tieel als oogbe scher ming, kleine €12.50 p.p. (min. 2 personen) carpaccio, mediterraanse worstsoorten, huisgerookte zalmfilet, pittige gehaktbal letjes, gamba's pil-pil, olijven Stokbrood met kruidenboter (min. 2 personen) zarzuela3.75 p.p. risotto3.25 p.p. kipfilet piri piri3.50 p.p zak verse friet met mayonaise 3.00 p.p Wij zijn 7 dagen per week geopend; maandags vanaf 17.00 uur en dinsdag t/m zondag vanaf 12.00 uur. Stationsweg 82, Heiloo t072 53 21 392 www.wildsehutetenendrinken.nl Pearle Opticiens biedt een brede collectie aan merkzonnebrillen, zoals van Ray-Ban, Polaroid, Carrera en Unofficial. Zoekt u een zonne bril die bij u past? Op www.pearle.nl vindt u onze collectie en de dichtstbijzijnde winkel bij u in de buurt. gloop voor het goede doel Voor meer informatie mag je mailen naar: stichtingxopx@hotmail.nl of kom langs in onze winkel! Industrieterrein Oosterzij 17, Heiloo A-Z Jj Barbecue Gourmet Party Service A-Z Barbecue Menu per persoon: 11 55 Vlees Kipfilet Filetkarbonade Varkenssaté spies Mexicaanse barbecueworst Grill burger Salades Komkommersalade Witte koolsalade Gemengde rauwkost Huzarensalade Kartoffelsalade Verse fruitsalade Sauzen Zigeunersaus Cocktailsaus Knoflooksaus Satésaus Stokbrood met kruidenboter Benodigdheden Porseleinen borden RVS bestek Gasbarbecue met gasfles Tangen Servetten Bel voor onze folder 077 - 46 77 200 of kijk op www.barbecue.nl BEZORGING DAGELIJKS GRATIS DOOR HEELNEDERLAND ZELFS DEAFWAS NEMEN WEMEE! HEILOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 6