Trias masters uitermate succesvol tijdens NK atletiek Succes voor karateka bij Funakoshi Cup Danny Bizot weer terug op niveau Eerste voetgolftoemooi voor Stichting KEES SPORT 21 Twee kampioensteams bij VV Limmen Botendag watersportvereniging Limmen UITKIJKPOST 18 JUNI 2014 V O E T G O L F HEILOO - Op zaterdag 21 juni houdt Stichting KEES het eer ste voetgolftoemooi. Op en rond de velden van HSV en Het Maalwater is een 19 holes voetgolf parcours uitgezet waar de eerste Heilooër Voetgolf kampioen schappen plaatsvinden. Stichting KEES organiseert dit evenement met als doel geld in te zamelen om mensen met een beperking gedu rende het jaar financieel te onder steunen om te kimnen sporten. Inmiddels zijn de 44 deelnemende teams bekend waarmee het toer nooi met 176 deelnemers vol zit! Naast het voetgolf zijn er diverse activiteiten op het HSV terrein. Zo kan men meedoen met het eabrio schieten, waarmee mooie prijzen te winnen zijn, en is er een spring kussen voor de jeugd. De start van de eerste ronde vindt plaats rond 12.30 uur. De tweede ronde volgt om 15.30 uur. Om 20.00 uur is de finale van het eabrio schieten op het hoofdveld van HSV. Na afloop is er muziek en het WK op groot scherm. LIMMEN - Twee teams van tennisvereniging Limmen zijn kampioen geworden. Op de foto staan: de kampioenen van Groen 1 bestaande uit: vlnr Lars Admiraal, Wietse Haan, Mats Tijsen, Guido Bollweg en Thomas van der Wijk (niet op foto). Het tweede kapioensteam (geen foto) Groen 2 bestaat uit: v.l.n.r.: Milan Peemen, Bram Tijsen, Mees Duinmeijer, (onder) Max Hageman en Bruno van Dijk. Beide teams zijn onverslagen kampioen geworden. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Dit weekend wer den er de Nederlands kampi oenschappen masters gehouden in Utrecht. Trias was uitermate succesvol. Dirk Schrieken won tweemaal goud. De Trias master won het dis cuswerpen met een afstand van 37.37 meter en het kogelstoten met 12.71 meter. Bij de dames was het Jolanda Brasser die het discuswer pen won. Hanny Bamhoom was uitermate succesvol. De alleskun- ner van Trias won goud op de tach tig meter horden. En zilver op de honderd meter en speerwerpen. Trias trainer Hennie Punt won drie zilveren medailles. Dit deed Pimt op de 800 meter/1500 meter en 5000 meter. Hij moest alleen wereldkam pioen Martien vd Hoom voor zich dulden. Bij de pupillen competitie was er ook succes Jetske Zuurbier MA1 en Roos Poldervaart MA2 won nen brons op de 1000 meter. Bente Madderom MAI won met over macht de driekamp en was razend snel op de 60 meter 9.10 seconden. KARATE HEILOO - De Heilooër kara- teka's waren goed op dreef bij het toernooi om de Funakoshi Cup in sporthal de Hoornse Vaart. Met deelnemers uit Nederland, Luxemburg, Duitsland en zelfs Kenia werden diverse prijzen ver overd. Bij de bruine banden werd het podium bezet door drie leden van één familie. Sterre Blok bleef haar broers Berend en Reijer voor. Bij de zwarte banden moest Fabriee de Boer dit keer zijn meer dere erkennen in de Rotterdammer Wouter Deijl. Zaterdag 21 jimi sluit Funakoshi het seizoen af met een benefiettraining voor Kenia. Keniaans kampioen Eriek Juma verzorgt in de gymzaal aan de Capel Acker twee trainingen voor de leden van Funakoshi. Bij de bruine banden werd het podium bezet door drie leden van één familie; vlnr Berend, Sterre en Reijer Blok. Aangeleverde foto MOUNTAINBIKEN REGIO - In Akersloot op Sportcomplex de Cloppenburgh, vanaf april de definitieve thuisbasis van de Stichting Kids and Parents Bikeschool (KPB), pakte Alkmaarder Danny Bizot na een afwezigheid van enkele weken weer eens de overwinningsbloe- men. De tiende en laatste rit in de reeksen om de KPB mountainbike cup liet vooral strijd zien achter de latere winnaar Danny Bizot. Henk Louwe (Alkmaar) bleef Bizot in de beginfase nog het meest op de hie len zitten op korte afstand gevolgd door het duo Chris Kemp/Peter Langevoort respectievelijk afkom stig uit Egmond aan de Hoef en Akersloot. Na een kwartiertje kwam Henk Louwe ten val en moest toe zien hoe zijn achtervolgers him ach terstand wisten om te buigen in een redelijke voorsprong. Vervolgens was dat ook het moment voor Peter Langevoort om Chris Kemp even te testen. Deze demarage wieip direct voor Langevoort zijn vruch ten af, doordat Kemp al het achter ste van zijn tong had laten zien en moest passen. Henk Louwe deed nog zijn uiterste best door de pijn te verbijten zijn vierde plek veilig te stellen om de opstomende Henk Jan Verdonk uit Egmond aan de Hoef van zich af te houden. Bij het luiden van de bel had Louwe nog en voorsprong van bijna honderd meter, waarvan hij er op de streep nog amper tien van overhield. Kim Schuitemaker (Assendelft) klas seerde zich als eerste en enige dame in het mannengeweld. LIMMEN - Zondag 22 juni is de jaarlijkse botendag van water sportvereniging Limmen. Om 13.00 uur vertrekt men vanuit het Limmer haventje. Zondag trekt men met zoveel mogelijk leden in vloot naar het landje. De kinderen zullen daar volgens de tra ditie gaan stokbroodbakken op houtskool. Water en vuur maakt dat jong en oud zich prima vermaakt. De watersportvereniging is opgericht in 1973 en heeft inmiddels al een paar lustrums mogen vieren. Het doel van de watersportvereniging is om de groen strook nabij natuurgebied 't Die te behouden. Het is de ultie me plaats om na een boottocht over het Stet even te genieten van rust en natuur. Er is zelfs een aanlegsteiger en prullenbak ken gerealiseerd om de natuur te sparen. Met elkaar is men het wakend oog om de route en het eiland vrij te houden van afval wat helaas toch ook daar terecht komt. Aangeleverde foto Op en rond de velden van HSV en Het Maalwater is een speciaal voetgolfparcours uitgezet. Aangeleverde foto Huib Schong JA1 won zilver op de duizend meter en David de Kier JA1 brons. Bij de MPB was het Laura Croux die de meerkamp won en Resa Witte en Iris Kramer won nen beide brons. Nika Kloosterman werd vierde op de 1000 meter. Gij s Smolenaars won de 1000 meter en Gijs van de Kolk werd keurig twee de. Tenslotte won Zoë Hoebe zilver op de 1000 meter en op de meer kamp. Laura Croux Resa Witte en Iris Kramer op het podium tijdens de pupillencompetitie. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21