Bloemenshop Houtenbos sluit haar deuren Mega Summer Sale bij Babs Kleertjes Gratis kennismakingsgesprek nog geldig in juni en juli Einde van tijdperk Ursem Decorette Heiloo Wijnwinkel nu ook Bierwinkel H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING UITKIJKPOST 18 JUNI 2014 HEILOO - Op zondag 22 juni van 12.00 tot 16.00 uur houdt Babs Kleertjes Mega Summer Sale met kortingen van 50 tot 80 op de gehe le zomercollectie! Babs Kleertjes ziet u graag op De Hoefsmid 20 in Heiloo (achter de Karwei). U vindt bij Babs Kleertjes merkkleding voor jongens en meisjes van 3 maan den tot en met 16 jaar van onder andere: Vingino, Retour, Fiorucci, Mim-Pi, No Tomatoes, Care, Cakewalk, Carbone, Beebielove, SevenOneSeven, Little Miss Juliette, SPommes, Losan en nog veel meer. Ook kimt u bij Babs Kleertjes de out let wintercollectie al bekijken, ook met kortingen van 50 tot 80 Wilt u alvast een idee krijgen van de col lectie, kijk dan op www.babskleer- tjes.nl. Babs Kleertjes heet u welkom op zondag 22 jimi van 12.00 tot 16.00 uur. Koffie/thee en wat lekkere staan voor u klaar. HEILOO - Eigenaren en vakspe cialisten Carin en Martien Houtenbos gooien het roer om. Na lang wikken en wegen is de beslissing gevallen: de deuren van de bloemenshop aan de Heerenweg 246 in Heiloo gaan sluiten. Met veel liefde hebben Martien en Carin de klanten dagelijks voorzien van bloemen, boeketten, planten, potten of ander fraai bloemsier- werk. „Helaas wordt dit zwaar voor ons", aldus echtpaar Houtenbos. „We worden een jaartje ouder dus we kiezen voor een afgeslankte versie van ons bedrijf Houtenbos. We zetten voort op de bestaande standplaatsen aan Het Hoekstuk en 't Loo in Heiloo en de winkel in Heemskerk. Door meer rust en tijd te creëren kunnen wij onze aan dacht volledig richten op deze ver kooppunten. Je bent en blijft nu eenmaal een bloemist in hart en nieren en vol liefde voor het vak," aldus echtpaar Houtenbos." Wat er gaat gebeuren met het onderko men aan de Heerenweg is nog niet helemaal duidelijk. Houtenbos is nog druk in beraad om deze plek een mooie (her-) bestemming te geven. Voor meer informatie kunt u terecht in de bloemenwinkel bij Carin Houtenbos of per e-mail: hou- tenbosbloemenshop ©hotmail, com. HEILOO - 'Straks ga ik met vakan tie, dus dan weetje het wel'. 'Tijdens de vakantie kom ik altijd 3 kilo aan'. Herkent u zichzelf in deze uit spraken en heeft u dit keer geen zin om zwaarder terug te komen van vakantie? Maak dan vrijblijvend een afspraak bij Gewichtsconsulent Karin De Kremer. In de maanden jimi en juli zijn de kennismakings gesprekken van een half uur nog gratis! Praktijk Karin De Kremer bevindt zich op Hogeweg 130 in Limmen en binnen haar prak tijk begeleidt Karin mensen met gewichtsproblemen naar een gezond gewicht. Dat doet zij door middel van het analyseren van eet- en beweeggewoontes, het meegeven van voorbeeldmenu's en coaching. Er worden geen maaltijdvervangere en afslankmiddelen geadviseerd, wel wordt gekeken of de verhou dingen in de voeding goed zijn en of er voldoende voedingsstoffen gegeten worden die het lichaam gezond houden. Karin is aange sloten bij de Beroepsvereniging Gewichtsconsulenten Nederland, waardoor consulten vanuit uw aanvullende pakket (gedeeltelijk) vergoed worden door uw zorg verzekeraar. Meer informatie via www.karindekremer.nl of via tel. 06-23550607. „Op zaterdag 16 augustus bie den wij, als blijk van waardering en dank, onze klanten een hapje en drankje aan in de Bloemenshop aan de Heerenweg, nadere informa tie volgt. Op zaterdag 30 augustus zal voor de laatste keer de sleutel omgedraaid worden aan het pand op de Heerenweg. Tot die tijd hopen wij u graag te begroeten." Eigenaren en vakspecialisten Martien en Carin Houtenbos gooi en het roer om en stoppen met hun winkel. Aangeleverde foto HEILOO - Het schooljaar is bijna voorbij! Loopt uw kind al een tijdje op zijn tenen? Is uw kind het plezier kwijtgeraakt in lezen, rekenen of spelling? Dan kan Anne Schouten van Bijles Heiloo helpen. „Er zijn zoveel voordelen van doorwerken in de zomervakan tie! Het niveau wordt opgehaald. De lesstof blijft hangen, zodat een kind na de zomervakantie meteen een goede start maakt. Ook kan alvast kennis gemaakt worden met de stof van het nieuwe schooljaar. Ik wil de kinderen graag dit stukje zelfvertrouwen meegeven. Daarom werk ik door en houd ik rekening met de vakanties van mijn klanten. We plannen hier gewoon omheen." Bijles Heiloo heeft in jimi en juli een speciaal aanbod: profiteer van een gratis en vrijblijvend intakegesprek ter waarde van 40 euro én 10 pro cent korting op de eerste drie bijles sen! Uw kind ook zelfverzekerd het nieuwe schooljaar in? Informatie: www.bijlesheiloo.nl. HEILOO - In winkelcentrum 't Loo in Heiloo is alweer een paar maanden een prachtige wijnkelderachtige WijnWinkel in bedrijf. Deze winkel is 'powe red by WijnDijek Tromp'. In het kader van 'mooi bier staat mooie wijn niet in de weg', wordt het assortiment aangevuld met speciale bieren. En de aftrap is met een bijzonder lokaal bier op een bijzondere dag. Brouwerij Heyloo heeft een bijzonder witbier gebrouwen. Dit Midzomer Wit heeft op het etiket een afbeelding van 'De Ronde O'. Dat is de in een ronde vorm gekapte laan die vanaf Landgoed Nijenburg richting het westen zicht biedt op de duinen. Niet helemaal toevallig staat de ondergaande zon op de langste dag van het jaar -21 jimi dus- precies in het verlengde van die laan en schijnt die bij mooi weer onder de bomen door pal op het Landgoed. Tis maar dat u het weet! Daar past natuurlijk een heerlijk koel biertje bij en dat kimt u bij de WijnWinkel, eh... Bierwinkel in t Loo komen proeven. De mannen van Brouwerij Heyloo schen ken een proefglaasje voor u in, op zaterdag 21 juni tussen 13.00 en 18.00 uur. HEILOO - Met een dubbel gevoel over het naderend einde van het tijdperk Ursem stoppen Henk en Paul Ursem met hun Decorette Heiloo. Tot eind juli houdt Decorette complete leegverkoop en gaat de hele boedel in de uitverkoop! „Want in augustus wordt de winkel leeg overgedragen aan de nieuwe eigenaar", vertelt Henk Ursem. Die nieuwe eigenaar is Eko Plaza, de biologische supermarktketen met filialen in onder meer Alkmaar, Hoom en Amsterdam. Als Henk en Paul de deuren voorgoed achter zich sluiten, verdwijnt een begrip in het doip. Ursem was nog een echt Heilooër familiebedrijf dat vier generaties schilders heeft voort gebracht. Al die jaren gevestigd in het Stationscentrum, zij het op ver schillende locaties. Overgrootvader Klaas Ursem richtte in 1892 schil dersbedrijf Ursem op. Met een win kel in schilderbenodigdheden aan de Stationsweg. Na grootvader Henk nam Nic Ursem het stokje over; de winkel verhuisde in die tijd naar de Heerenweg. Zijn zoon en opvolger Henk belandde na enkele jaren in het cultureel werk op zijn 27ste in de zaak. Zo rond zijn dertigste nam hij de winkel over van zijn moeder en vernieuwde met broer Paul het con cept. De nadruk kwam te liggen op totale wooninrichting, maar verf en behang mochten in het assortiment uiteraard niet ontbreken. Broer Harry zet met zijn schildersbedrijf de familietraditie als huisschilder voort. In 2007 verhuisde Decorette Heiloo naar het Stationsplein. De beslissing om definitief te stoppen was voor Henk geen gemakkelijke. Hij is 64 jaar en zou er gerust nog een paar jaar aan kunnen plakken. „Ik vind het heerlijk om met mensen om te gaan. We hebben een trouwe klantenkring. Maar door gebrek aan opvolging én omdat we onlangs zo'n prachtig aanbod kregen, hebben we de knoop uiteindelijk doorgehakt. Dit is een kans die we niet konden laten schieten." Met zijn verstand vindt hij het een wijs besluit, maar gevoelsmatig doet het hem veel, dat zo'n oud Heilooër familiebedrijf ophoudt te bestaan. Henk en Paul Ursem stoppen met een dubbel gevoel met hun Decorette Heiloo. Foto: Carolie Breed I3icr van hoge gisting met nagisting op de fles, ontwikkeld en beproefd door Brouwerij Heyloo. Dit bier smaakt het lekkerst bij 8-10 °C. Ingrediënten: water, tarwe- en gerstcmout, gist en hop. Bevat 5,5 alcohol. Gebrouwen bij de Schans in Uithoorn. Cat. I Inh.: Statiegeld Houdbaar tot: Batchnuminer Het 18c eeuwse landgoed Nijenburg in 1 Iciloo heeft fraaie beukenlanen. De Westerlaan van het landgoed was zodanig aangelegd dat je de zon op de langste dag van het jaar achter de duinen zag ondergaan. Midzomer Wit, een zonnige hit! ijlEYLOOBIERj www.heyloobier.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7