Kunstödaagse Heiloo 9 24 t/m 29 juni 2014 Louter Toeval: De analoge 3D collage kunst van Sophidavich Hans Laduc bespeelt tennisracket gitaar' op Kunst6daagse Gonny van Wees, beeldend kunstenaar H E I L O O www.kunst6daagseheiloo.nl Galerie Leuring opent haar deuren - Kleinkoor Castricum zingt in De Strandwal l!ll|i™iJ)H<FPCQ5SrT i at jjUMi 122001144 LIMMEN - Liefhebbers van kunst kunnen voor de kunst6daagse van Heiloo, op zondag 22 juni, alvast inspiratie opdoen in de nieuw te openen Galerie Leuring aan de Schoollaan 5 in Limmen. Deze galerie, die naast kunst ook antiek en art deco in de collectie heeft, is zondag 22 juni van 12u tot 18 uur voor het eerst voor publiek geopend. De eigenaren willen hun lief de voor kunst, antiek en Art Deco graag met anderen delen en laten zien wat voor mooie en unieke spullen er te krijgen zijn. Voor meer informatie zie www.galerieleuring.nl Aangeleverde foto HEILOO - Sophidavich (geboren Sophie Louter, Heiloo 1980) maakt driedimensionale collages van gevonden plaatjes uit bijzondere boeken en magazines. Sophie is in 2009 afgestudeerd aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten in de richting nieuwe media. Na een uitstap naar fotografie, digi tale beeldbewerking en schilderijen op doek, is ze sinds 2012 weer terug bij haar echte passie; het maken van col lages. Ze maakt haar werk ouderwets met de hand, dus geen computer of prin ter maar met papier, schaar en lijm. De 'Louter' toevallig gevonden afbeeldingen worden gecombineerd met vaak vreem de achtergronden. Door diverse onder delen te verdiepen krijgt het geheel een surrealistische uitstraling. Tijdens de Kunst6daagse is haar werk te zien op de kunstroute als 29ste in de route. Zaterdag 28 en zondag 29 juni bent u welkom op Patrijsakkers 26 nabij de muziekschool. Kijk ook op www.sophi- davich.com. CASTRICUM - Het Kleinkoor Castricum zal op zondag 29 juni tijdens de Kunst6Daagse Heiloo optreden in de Strandwal. Het koor zingt liederen van Holst, Lauridsen en Monteverdi. De tekst van deze liederen is ontleend aan gedichten van Thompson, Rilke en Agnelli. Het koor zingt om 13.30 en 14.30 uur. Dit optre den is een voorproefje van het concert dat op 16 november plaatsvindt. Behalve bovenstaande liederen worden ook werken uitgevoerd van de moderne componisten Whitacre en Lauridsen. Het thema is: 'Alleen in mijn gedichten kan ik wonen'. De artistieke leiding is in handen van Ellen Verburgt. Aangeleverde foto HEILOO - Op 7-jarige leeftijd speelde Hans Laduc gitaar op een tennisracket. Inmiddels is hij een professionele 'Fingerstyle' gitarist. Hierbij speel je zowel de baspartij, als de begeleiding en de melodie. Op zondag 29 jimi speelt Hans tijdens de kunst6daagse in de GGZ kapel. Tijdens zijn optredens speelt Hans songs van zijn drie gitaar cd's. Door het creëren van een intieme en persoonlijke sfeer, raakt Hans bij veel mensen een gevoelige snaar. Met een lach en een traan geniet het publiek van zijn muziek. Hans haalt zijn inspiratie uit de traditionele soimd van Kentucky en Nashville. Hij heeft daar ook de titelsong van zijn nieuwste cd My way to Nashville opgenomen. Uit de jeugdherinnering van Hans en zijn tennisrac ket is de legendarische 'tennisracket gitaar' geboren. Tijdens optredens speelt Hans op dit imieke instrument. Om 13.00, 14.00 en 15.00 uur heeft Hans voor deze gelegenheid een jong gitaartalent als gast voor een kort optreden. Zie voor meer informatie: www. hansladuc.nl. HEILOO - Gonny van Wees doet voor de vierde keer mee met de Kunst6daagse. Zij exposeert dit keer in de Cultuurkoepel. Conny vertelt: „Afgelopen jaar heb ik mij bezig gehouden met het thema 'vluchtelingen; asielzoe kers." Ik denk dat dit ook mooi aansluit bij het overkoepelende thema 'De verbinding'. Het gevoel ontheemd te zijn, slachtoffer te zijn van een inhumaan systeem, heb ik geprobeerd te verbeelden in mijn ruimtelijke werk. En ook mijn schilderijen ontlenen daaraan him betekenis. Ik experimenteer met veel verschillende materialen, dat daagt mij uit en geeft mij veel inspiratie om te komen tot wat ik noem een heterogeen geheel." Werk van Sophidavich.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 9