contact Nieuw asfalt voor Hoogeweg HEILOO Algemene Beschouwingen op 3 juli 11 GEMEENTE Burgerzaken Openingstijden Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op jj^| f~ 2 JULI 2014 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo In de zomervakantie vervangt aannemer Dura Vermeer het asfalt van de Hoogeweg en krijgt de Hoogeweg tege lijk een nieuwe weginrichting. De Hoogeweg wordt een fietsstraat. Werkzaamheden Op maandag 7 juli starten de werkzaamheden die duren tot en met vrijdag 15 augustus. De werkzaamheden bestaan uit het opbreken van de bestaande asfaltverharding, het aanpas sen van de wegfundering en het aanbrengen van een nieuwe asfaltconstructie. Dit gebeurt in gedeeltes. Omleiding Dura Vermeer verzorgt de omleidingsroutes. De Hoogeweg is tijdens de uitvoering afgesloten voor auto- en fietsverkeer. Bestemmingsverkeer wordt omgeleid over de Groeneweg en de Kapelweg. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Eppink van Dura Vermeer, telefoonnummer 06 535 990 89 of e-mail c.eppink@duravermeer.nl. Meer informatie over dit project vindt u ook op www.heiloo.nl/buurt bij werk in uitvoering. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u Bouwen en wonen contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Verleende vergunningen - Butterlaan 11, zaaknummer 14 04968, veranderen woning (gevel wijziging), ontvangen: 13 mei 2014 - Harrelaers 1, zaaknummer 14 05666, verbreden uitweg, ontvangen: 27 mei 2014 - Tulpencroftlaan 40 te Heiloo, zaaknummer 14 06153, plaatsen dakkapel op voor- en achterdakvlak woning, ontvangen: 11 juni 2014 - Van Vladerackenlaan 1a, zaak nummer 14 06184, bouwen carport/ garage berging fitnessruimte met overdekt terras, ontvangen: 13 juni 2014 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 -20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 -15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Rectificatie Vastgesteld bestem mingsplan Westerweg 332(a) Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 3 bekend dat met ingang van don derdag 26 juni voor een periode van zes weken ter inzage ter inzage ligt het op 12 mei 2014 door de gemeen teraad ongewijzigd vastgestelde bestemmingsplan Westerweg 332(a) te Heiloo. Doel van het bestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van het deels slopen van een bedrijfsgebouw en de nieuwbouw van een woning met een dubbele garage op het perceel Westerweg 332 te Heiloo. Inhoud van het bestemmingsplan Het voornemen bestaat om op het adres Westerweg 332 een plan te ont wikkelen voor het deels slopen van een bedrijfsgebouw en de nieuwbouw van een woning met dubbele garage op het perceel Westerweg 332. Het huidige perceel wordt daartoe opgesplitst. Op het perceel is aanwezig een voormalig aannemingsbedrijf en een bedrijfswo ning. De bedoeling is de aanwezige bedrijfswoning te handhaven en de bestemming om te zetten naar een woonbestemming. Ter plaatse van het voormalige aannemingsbedrijf is het de bedoeling een (extra) woning te realiseren. Het bestaande bedrijfspand moet daartoe grotendeels worden gesloopt. Een klein gedeelte kan wor den gehandhaafd en kan functioneren als garage bij de bestaande woning. Ter inzage Het bestemmingsplan ligt tot en met woensdag 6 augustus ter inzage: tijdens openingstijden bij de informa tiebalie in het gemeentehuis; tijdens openingstijden in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet digitaal via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl/ (NL. IMR0.0399.bpWesterweg332-0401); als pdf-bestand via de gemeentelijke website www.heiloo.nl/buurt bij ruim telijke ordening onder bestemmings plannen. Beroep Gedurende de periode dat het bestem mingsplan ter inzage ligt, kunnen de volgende belanghebbenden beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State: - belanghebbenden die eerder tijdig een zienswijze bij de gemeenteraad hebben ingediend tegen het ont- werpbestemmingsplan; - belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerpbestemmingsplan in te dienen. Het beroepschrift moet gericht worden aan de afdeling Bestuursrechtsspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van het bestem mingsplan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voor dat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met een medewerker van de afdeling VROM, telefoonnum mer 072 535 67 99. Burgerlijke stand tot en met 23 juni Geboren Sophie R. Littooij d.v. E.W. Littooij en C.M. Muns Sebastian L. van der Steen z.v. L. J. van der Steen en P. Tervoort Ewoud A.G. Bakker z.v. T.E.C. Bakker en M.T. Assen Anne Elders d.v. A.T.J.F. Elders en A. Brinkman Koen Kleijmeer z.v. L. Kleijmeer en S.H. Park Huwelijksaangiften aangiften geregistreerd partnerschap R. Engberts en A. Roozendaal Huwelijken geregistreerd part nerschappen N. Bolten en F. O. Waccary F.J. de Boer en T.M. Götz B. Gouda en B.M. Haupt R.H.W. Mensink en M. Bezemer F.W. Terluin en J.M. Ranzijn Overleden J.S Hoetjes D.A. Deutekom wv Spanjaart M.C. Smit P. Alles M.A.J. Koekenbier I.G. Bouberg Wilson G. Vens ev van Dillewijn M.T.B. van den Heuvel wv Wit Y.J. Baier ev van Diepen H.W. Liefhebber Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. De gemeenteraad vergadert op 3 juli over de Kaderbrief 2014-2018. De ver gadering is in het gemeentehuis in de raadszaal en begint om 19.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11