Grootmeester scoort negentig procent 'h l\\ Uitstekende vangst bij bedrijvenviswedstrijd Talenten uit Heiloo succesvol op internationaal voetbaltoernooi Afzwemmers Loos met zwemdiploma op vakantie 12 Heilooer danspaar pakt Nationale titel HEILOO - Onlangs werd in Assen het NK Ballroom en Latin dansen, gehouden door het WDC (World Dance Council) voor Amateurs in alle categorieën. Hier strijden honderden dansparen eens per jaar voor het behalen van de Nationale titel. In de klas se voor Senioren 50 plus heeft danspaar Gerda en Leo Dobber uit Heiloo haar beste beentje voor gezet. Na een pittige competi- tiestrijd werd na de voorrondes en halve finale de finale bereikt. Het was een spannende strijd die werd beloond met de eerste prijs op dit NK in de senioren klasse. Aangeleverde foto Plaatsgenoten Maartje van Haneghem, Anna Ursem, Jip van de Nesse en Sanne van de Velden hebben met veel succes een voet baltoernooi gespeeld in Steinhagen Duitsland. Aangieverde foto VOETBAL HEILOO - Plaatsgenoten Maartje van Haneghem, Anna Ursem, Jip van de Nesse en Sanne van de Velden hebben afgelopen week end met veel succes een voetbal toernooi gespeeld in Steinhagen Duitsland. De talenten speelden met een team van de Telstar Meiden Voetbal Academie mee in de poule meis jes onder de 15. De poule wed strijden werden zaterdag gespeeld tegen Slavia Praag 0-0, Bayer Leberkussen 1-0 gewonnen en FC Werther 11-0 gewonnen. Op zon dag stond de kwartfinale tegen FC Numberg op het programma, deze werd met 3-1 gewonnen. De halve finale werd 1-0 gewonnen van Wolfsburg. En tenslotte werd de finale gespeeld tegen de eerdere tegenstander Slavia Praag. Deze werd in de laatste minuut beslist door een prachtige goal van Sanne VISSEN HEILOO - Op zondag 22 juni verzamelden zich weer 18 teams van drie personen voor de jaarlijkse viswedstrijd, evenals vorig jaar in de vijvers van Ypestein. Het was ideaal visweer en dit bleek ook wel uit de vangsten, want er werd veel brasem gevangen. Het totale gewicht was 33435 gram ten opzichte van 19810 gram in 2013, dus aanzienlijk meer. De grootste vis bleek dit jaar gevangen te zijn door twee vissers. Marco Blokker en Willem Valkenburg vingen elk een brasem van 53 centimeter, door loting werd Marco de win naar. De verdere uitslagen waren als volgt: 1. Handy Fish, 2. Blokker- Multiklus-1 4925, 3. Jos Buys bestra ting 2 4300, 4. Samen Beet 4050, 5. Franse-1 2300, 6. Car Clean 1790, 7. Defence-2 1650, 8. Franse-3 1510, 9. Jos Buys bestrating-2 1350, 10. slager de Ridder 1180, 11. v.d. Plaat 1050, 12. Blokker Multiklus-2 980, 13. Franse-2 400, 14. Jos Buys bestrating-3 350, 15. Defence-1 300, 16 van de wal in de sloot 300, 17. Fix schoenmakerij 250,18. Franse-4 0. De grote winnaar was dit jaar dus Handy Fish, waarbij de persoon lijke winnaar Bert Schouten was met een gewicht van 3100 gram. De wisselbeker wordt weer overgeno men door Handy Fish van Samen Beet, die vorig jaar de winnaar was. De grootste vis bij de dames werd gevangen door Ada Stam, met een afmeting van 52 centimeter, en zij ontving hiervoor ook een beker. De jeugd ontving nog medailles ter aan moediging. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 27 juni vierde SV Vredeburg het 40-jarig jubileum met een schaaksimultaan door de rege rend Nederlands kampioen Dimitri Reinderman. De groot meester nam het op tegen 34 tegenstanders tegelijk. Voorafgaand aan de simultaan- séance feliciteerde burgemeester Mans de jarige schaakvereniging en droeg een fraai schaakgedicht voor. Daarna voerde hij, namens grootmeester Reinderman, de eer ste zet uit op het bord van clubkam pioen Bob Stolp. Vervolgens snelde Reinderman in hoog tempo langs de 34 borden, waarachter de leden van SV Vredeburg, en enkele pro minente oud-leden, met de zwarte stukken speelden. Na een zet of vijf tien had de grootmeester zijn eerste tegenstander reeds te pakken. De jongste deelnemer, Jort Houben, werd deskundig matgezet. Velen overkwam daarna hetzelfde onver mijdelijke lot: langzaam maar zeker kansloos worden weggeschoven door een superieure tegenstander. Harold Ebels boekte echter een suc ces door Reinderman als eerste een half pimtje af te troggelen. Na een voor hem ongelukkige stukkenmil ging Reinderman, in een iets min dere stelling, in op het remise-aan bod. Oud-clubkampioen Thomas Broek, thans uitkomend voor De Wijker Toren, wist vervolgens de grootmeester zelfs te verslaan. Broek produceerde een diepzinnige combinatie, waar Reinderman, die als simultaangever voortdurend a tempo de zetten van zijn tegenstan ders beantwoordde, zich op ver keek. Tegen het einde van de simul- taansessie, toen Reinderman al een dikke twintig tegenstanders had verslagen, slaagden achtereenvol gens Jos Admiraal, Ed Stolp, Bob Stolp en Niels Hageman er nog in een remise te scoren. Geen risico's nemen en zorgvuldig verdedigen, was de succesformule voor hen. Jan Levering tenslotte bleef het langste in strijd, maar moest in de één-tegen-één-situatie die daardoor ontstond snel het hoofd buigen voor de nationaal kampioen. Eindstand: 30,5-3,5. Reinderman liet met de winstscore van bijna negentig pro cent zien dat er een groot verschil is tussen professioneel schaak op grootmeestersniveau en het ver enigingsschaak, zoals dat bij SV Vredeburg wordt bedreven. Voor Reinderman was het a day at the office, maar voor de leden van SV Vredeburg een bijzondere schaak avond en een memorabel onderdeel van de jubileum-activiteiten. Burgemeester Mans voerde, namens grootmeester Reinderman, de eerste zet uit op het bord van Bob Stolp. Aangeleverde foto van de Velden. Behalve de winst in Steinhagen werd er nog een drietal toernooien gespeeld met de Telstar Meiden Voetbal Academie. Ook deze toernooien in Zulte Warengem, Arnhem en Amsterdam werden met meerdere teams van de Telstar Meiden Voetbal Academie met winst afgesloten. In het nieuwe sei zoen zal Sanne van de Velden deel uit gaan maken van het belofte team van de Telstar vrouwen (de Witte Leeuwinnen). Maartje van Haneghem speelt komend seizoen nog bij de Reigerboys, Anna Ursem bij HSV en Jip van de Nesse bij de Foresters. De Telstar Meiden Voetbal Academie is sinds 2012-2013 actief om een positieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van vrouwenvoetbal in Noord-Holland. De trainingen worden gegeven in samenwerking met het Willem Blaeu. Hierdoor is het mogelijk de talenten optimaal te begeleiden in him ontwikkeling als sporter en scholier. HEILOO - De leerlingen van zwembad Loos hebben zater dagmorgen 28 juni voor de laat ste keer van dit zwemseizoen, afgezwommen voor het A, B, of C diploma. De verplichte banen en vaardig heden werden door zowel jong als iets ouder zonder probleem gezwommen. Vooral de duik voor afgaande aan het onderwater zwem men sprong er deze keer boven uit. Iedereen is dan ook trots met zijn of haar diploma naar huis gegaan. Nu maar hopen op een mooie zomer zodat iedereen volop van zijn of haar diploma kan gaan genieten. De geslaagden zijn; Diploma A: Brechtje van Baar, Aras Badou, Milco Baltus, Dido Bloedjes, Zep Bruijn, Koen Brussel, Ivan Deugd, Olivier Fijnheer, Tristan van Genne, Tim Haanstra, Nikki Houtenbos, Dean Huiberts, Celine Kleijmeer, Camiel Koomen, Kira Kreher, Joachim Kreher, Wobbe Kruize, Wietske Leek, Darcie Leguijt, Marcos de Niet, Nikki du Pied Jesse Poppe, Fabian Rensen, Senna Schrama, Roos Seijmonsbergen, Asli Tairjan, Caz Voet, Philien de Waard, Kobus de Waard, Bart van der Wal, Shanna Wilvers, Kiki Wissink, Jochem van Zeist, en Laura Zwart. Diploma B: Wieke Aaftink, Tijn van den Akker, Mats Apeldoorn, Jade Bakker, Morgan Beemsterboer, Luca Dekker, Louise Dibbets, Kim Duinmeijer, Amber Edelenbos, Julia van Egmond, Noor Freijer, Mauran de Groot, Victor Hogeveen, Noa Koopman, Yindi van Loij, Teim van der Meer, Leyla Nuryyeva, Bart Oort, Sem Schaap, Milan Tetaz, Magda Uijtenhaak, Elin Ursem, Thijmen van 't Veldt en Kally Vogelzang. Diploma C: Eline Booms, Robert Borst, Hieke Hermanides, Tjitske Koppes, Maud Lambriks, Thomas Le Belle, Joris Ligthart, Emily Mayer, Sebas van de Poel en Vincent Schweitzer. 'JfH-.A-,2 Ui; aLj»..x; Tv De leerlingen van zwembad Loos hebben voor de laatste keer van dit zwemseizoen, afgezwommen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 12