Vluchtelingen leren alles over water Peter Kuijper trelct poort achter zich dicht Gouden Dagen Heiloo vervult wens ballonvaart Vrijmarkt Timmerdorp Egmond KORTOM Mantelzorgverhalen Vakantiegroet Unicef KORTOM Heiloo Energie prijst Paulusschool Korte baan draverij Hoever kermis 9 JULI 2014 HEILOO - In aanloop naar de dag van de Mantelzorg 2014 wil het Mantelzorgeentmm zoveel mogelijk verhalen en foto's van mantelzorgei's verzamelen. Wie het lastig vindt om zijn verhaal op papier te zetten, kan via e-mail begeleiding krijgen van het Mantelzorgeentmm. Desgewenst wordt het verhaal anoniem geplaatst. De inzen dingen worden verzameld voor de Mantelzorgkrant die in het najaar verschijnt en kimnen tot 3 september gemaild worden naar communicatie@mantelzorgcen- tmm.nl, onder vermelding van: Verhalen. Opsturen per post kan ook: Mantelzorgeentmm, De Strandwal 22a 1851 VM Heiloo. HEILOO - De leden van het regi onaal comité UNICEF Alkmaar wensen u een heerlijke vakantie toe. UNICEF bedankt u voor de trouw waarmee u het UNICEF- busje in AH 't Loo voorziet van retourbonnen. Ook de niet afla tende betrokkenheid van filiaal- manager C.Groot en zijn mensen, en him vriendelijke ondersteu ning beantwoordt Unicef met een oprechte vakantiegroet. HEILOO - De Paulusschool heeft tijdens de Energy Challenges 2013-2014 de eerste prijs behaald in de categorie Beste Campagne. Heiloo Energie heeft de school daarom een cadeautje aangebo den. Het is een zonne-bel met een klein zonnepaneeltje. De Energy Challanges, waaraan basisscholen in Alkmaar en Heiloo meededen, zijn bedoeld om energiebewust gedrag te creëren bij de leerlingen (groep 7) en ze kennis over ener gie en besparing bij te brengen. EGMOND - Timmerdorp Egmond aan den Hoef houdt donderdagavond 10 juli van 19.00 uur tot 20.30 de traditionele vrijmarkt. De hele week hebben ruim 150 kinderen met veel inzet en plezier gesleept, gezaagd en getimmerd aan hun bouwfantasieën op het thema: Kermis. Op de vrijmarkt kunt u hier van resultaten bewonderen. Voor verdere info en foto's zie www.timmerdorpegmondaandenhoef.nl en www.facebook.com/jeugdbelangenegmond. Aangeleverde foto HEILOO - Vluchtelingenwerk Heiloo heeft de maand juni gewijd aan het thema 'Water'. In het kader van de integratie acti viteiten die aan het einde van het schooljaar plaatsvinden, zijn diver se bezoeken gebracht aan locaties die met water te maken hebben in Heiloo en omgeving. Er is een bezoek gebracht aan PWN in Castricum waar te zien is hoe het waterleidingbedrijf de regio van schoon water voorziet. Verder is er een film vertoond waarin alle facetten van Nederland als water land te zien waren en is er een bezoek gebracht aan het Putje van Heiloo, waar helder, geneeskrach tig water in zit. Tot slot is de zee bezocht, het grootste water vlakbij Heiloo. De leerlingen hebben de afgelopen weken veel geleerd over Nederland en het water. Iedere don derdag van 10.00 tot 11.30 uur geeft vluchtelingenwerk taalles in Het Trefpunt, behalve in de schoolva kanties. Vluchtelingenwerk Heiloo bracht diverse bezoeken aan locaties die met water te maken hadden. Aangeleverde foto Al jaren stond het hekje dat tus sen de twee monumentale palen hoort bij de gemeente. Peter zag het als hét symbool om zijn onderwijs- carrière definitief vaaiwel te zeggen. Peter gaf met veel plezier een aantal jaren les op diver se scholen in Heiloo, Egmond aan Zee en Alkmaar. Daarna werkte hij nog ruim twin tig jaar als preventief ambulant begeleider voor het Confessioneel Samenwerkingsverband Alkmaar waarbij hij op veel verschillende scholen kwam. Hij gaf deze scholen concrete, handelingsgerichte adviezen en deed zo nodig onderzoek, zodat er beter 'onderwijs op maat' aangebo den kon worden. Per 1 augustus slaat het ondeiwijs een nieuwe weg in met de invoe ring van Passend onderwijs. Peter gaat genieten van zijn vrije tijd. Een nieuw tijdperk voor Peter en voor het ondeiwijs. HEILOO - Na ruim 40 jaar wer ken in het onderwijs heeft Peter Kuijper vorige week symbolisch de poort achter zich dichtgetrokken op de school waar zijn vader ooit directeur was, de St. Radboudschool. Peter Kuijper trekt symbolisch de poort achter zich dicht. Aangeleverde foto EGMOND - De tweede week van juli is het weer Hoever Kermis. Van donderdag 10 juli tot en met zondag 13 juli worden er weer diverse leuke activiteiten georganiseerd om jong en oud te ver maken. onderdag 10 juli organiseert Stichting de Hoef alweer de negende editie van de inmiddels welbekende kortebaandraverij. Het evenement is voor alle leeftijden en is gratis te bezoeken. Voor meer informatie zie www.kortebaanegmond.nl. Foto: Carolien Breed stappen en kregen ze veiligheids instructies. Daarna kon de ballon opgericht worden. De start verliep vlekkeloos en de vlucht heeft zo'n twee uur geduurd. Het was voor Lien een onverge telijke ervaring: „Ik was helemaal niet bang en heb alles vanaf de eer ste minuut intensief beleefd." Wilt u ook een wens indienen bij Gouden Dagen Heiloo? Vul dan een wens kaart in. Deze is verkrijgbaar bij Het Trefpunt, De Loet en Overkerek, waar u deze tevens in kimt leveren. U kimt uw wens ook via www.wel- zijnheiloo.nl indienen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Trefpunt, tel. 072-5331297 en vragen naar Monique van Ling, of mail naar goudendagenheiloo® gmail.com HEILOO - De Gouden Dagen Wens van Lien Nieuweboer om een keer een ballonvaart mee te maken is op 31 mei werkelijk heid geworden. Lien moest zich rond half zeven 's avonds melden in Nieuwe Niedoip, de startplaats. Eerst moest er, samen met de andere elf passagiers, geoefend worden met het in- en uit Gouden Dagen Heiloo heeft de wens van Lien Nieuweboer om een ballonvaart te maken, vervuld. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11