Geslaagde onderlinge wedstrijd GTH Open golftoemooi van Golf&Countryclub Heiloo Geslaagden zwembad Loos SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Charlotte Hopman uit Heiloo Nederlands kampioen speerwerpen Uitslagen biljartvereni ging Tikkie Terug Prijsuitreiking TC Heiloo United Judoka's slagen voor bandexamen Judoka's Dojo 't Loo allemaal geslaagd voor bandexamen EGMOND - Meer dan 120 tram polinespringers, recreanten van de jongens en meisjes gymuren, de turnselectie en de leden van de springgroep hebben zondag 29 juni aan de jaarlijkse onder linge wedstrijd van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo deel genomen. Tussen de verschillende wed- strijdonderdelen werden er demonstraties gegeven. De gehele turnselectie verzorgde de eerste demonstratie. Iedereen had een rol en alle toestellen werden gebruikt. Na de tweede wedstrijd liet de wedstrijdgroep van trampoline op muziek een dynamisch optreden zien. De demonstratie werd afgeslo ten met indrukwekkende sprongse- ries van trainer Patrick Warmer. Door alle deelnemers is er flink gestreden, waardoor er veel ereme taal is uitgedeeld. Sommige deelne mers gingen zelfs met twee medail les naar huis. De wedstrijdmiddag werd afgesloten door drie groepen streetdancers. De streetdancers hadden duidelijk hard getraind en daardoor werd de demonstratie mooi synchroon uitgevoerd. HEILOO - De Golf Country Club Heiloo houdt voor de achtste keer het Heiloo Open Golftoernooi. De inschrijving voor het NTI NLP Heiloo Open, dat op zaterdag 30 en zondag 31 augustus wordt gehouden, is vanaf heden opengesteld. GCH-leden, die inschrijven met een vrije golfer hebben ook dit jaar weer voorrang bij het toekennen van één van de 200 startplaatsen. Degene die op hole drie de eerste 'hole in one' slaat, wint een mooie auto. Zoals altijd wordt het toernooi op zondag afgesloten met een buffet voor de finalisten en vrijwilligere. Tegen betaling van 20,- pp is het buffet ook toegankelijk voor alle andere spelers en him gasten, als mede voor alle GCH leden. Ook dit jaar worden er clinics voor volwassenen georganiseerd door de pro's van de GCH. Voor de jeugd tussen zes en twaalf jaar wordt er een speelspelcricuit geor ganiseerd. Tevens is er een putt- wedstrijd, waarvan de opbrengst bestemd is voor 'De Vrienden van Het Baalje'. Het toemooireglement en een inschrijfformulier is te vinden op www.golfclubheiloo.nl. U kimt dit inschrijfformulier per post naar het secretariaat van de GCH sturen of aan de balie afgeven. Tevens is er een puttwedstrijd waarvan ve opbrengst bestemd is voor Vrienden van het Baafje. Foto: Carolien Breed HEILOO - AV Lycurgus atlete Charlotte Hopman uit Heiloo is afgelopen weekend tijdens het NKS atletiek junioren in Amsterdam, Nederlands kampioen speerwerpen geworden. Ze behaalde een afstand van 45,64 meter. Na een zinderende strijd heeft ze, ondanks het noodweer, de leidende posi tie niet afgestaan. De geworpen afstand is tevens goed voor een vierde plaats op de Nederlandse ranglijst allertijden. Aangeleverde foto HEILOO - Zwembad Loos deel de de afgelopen weken verschil lende diploma's en brevetten uit. De jongste groei leerlingen van het zwembad kreeg het teddybeer- of kikkerdiploma, waarmee ze hebben laten zien hoeveel plezier ze al in het water beleven. De iets oudere leerlingen ontvingen het 'Red Jezelf Brevet'. Zij lieten zien dat ze zich met T-shirt, korte broek Eindstand eerste periode 1.Rein Kruijer 2.Ab Krul 3. Piet Mulder Eindstand tweede periode 1. Peter de Laat 2. Aad zonneveld 3. Kees Koendere Eindstand derde periode 1.Jan Stoop 2.Jan Tromp 3. Piet Smit Kampioen 2013-2014: Rein Kruijer Woensdag 20 augustus start het seizoen 2014-2015. HEILOO- Het jaarlijkse open tennistoernooi van TC Heiloo United (TCHU) heeft afgelopen week weer plaatsgevonden. Hoofdsponsor van het toernooi was makelaarekantoor 'Kuypere Blom'. De prijzen werden uit gereikt door hoofdsponsor Bas Kuiper zelf. en waterechoenen aan goed in het water kimnen redden. Alle leerlin gen zijn trots met een diploma of brevet naar huis gegaan. De geslaag den zijn; Teddybeer: Anne Flore Visser, Janneke Swanink, Mirte Hoomsman, Renee Kaandorp, Yfke Dekker, Rosalie van Reeuwijk, Tika Glorie, Daniël van den Akker, Emma van Veen. Kikker: Pien Groot en Danique Lammere. Red Jezelf: Chris Jonkers, Britt Schoorl, Lotte Walta, Teije Dusseau, Deborah Belleman, Amy Gorter, Sophie van Groen, Jayden Reuver, Annelore Bosch, Benjamin Twisk, Julia Bechthold, Fien van Wijngaarden, Roos Weijere, Tijn Veer, Maiwa Hanbali, Mees van Schooten, Jurre Breggeman, Luuk de Vries, Lucas Haasnoot, Bastiaan van Reeuwijk, Ruben de Graaf, Björn Tromp, Logan Roszbach. HEILOO - Een flinke groep judoka's van Dojo 't Loo heeft afgelo pen zondag bandexamen gedaan. Voor gele band slaagden Floris van Groen, Sam van Dongen, Matt de Ruijter, Casper Bosman en Max Hess. Het examen voor de oranje band werd met succes afgelegd door Brennan Kurvers, Otto Bosch, Guus van Leeuwen en Jikke Zoon. Esmee Greveling, Fil Dekker en Dylan Haazelager mochten na afloop hun groen band omruilen voor de welverdien de blauwe band. Aangeleverde foto 9 JULI 2014 VEfl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 13