Bijzonder zomeravondconcert Witte Kerk Heiloo Donaties Keer op Keer Start persoonlijke ontwikkelgroep Heiloo Opruiming in de Wereldwinkel 7 INGEZONDEN MEDEDELING Vermiste en gevonden dieren Open dag bijenveld Heiloo Jan van Rijckenborghschool speelt 'De Sprookjesboom' Buikschuifglijbaan in het Baafje 9 JULI 2014 HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer heeft aan onderstaande goede doelen gedoneerd vanaf april 2014: 1500,- Dolfmn Rocks, 1.000,- Stichting Watu Wangu: donatie voor de aanschaf van een tractor met watertankwagen ten bate van watervoorziening in een basisschool te Utoo in Oost-Kenia. 1.000,- Stichting Bista Pa Otra (oog voor de ander) in Curasao: eindafwerking van het toiletgebouw (toiletten, hang- schuif deur etc.) 1.000,- Stichting Farm Friends Nederland, bijdrage om het leven van kleine boeren in Ethiopië te verbeteren door middel van aanschaf van vee. 1.000,- Stichting 'Alle beetjes helpen' donatie voor herstelkosten van twee kleuterscholen in de dorpen Monganpoula en Sotboyak op het eiland SibemftMentawai ((West Sumatra). 1.000,- Stichting Share: donatie aan een watervoorziening in Kilgoris (Kenia). 500,- Stichting Timmerproject Guatemala: bijdrage aan 'Inrichting atelier Timmerwerkplaats Alotenango' 500,- Stichting de Vliegende Meubelmakers: bijdrage watervoorziening voor een boomkwekerij en voedselproductie in Okana in de buurt van Kisumu in West-Kenia. 500,- Stichting Stmmeth: financiële ondersteuning bij goiter- preventie (jodiumtekort) programma in Zuid-West Ethiopië. 500,- Stichting Meraih Bintang: donatie voor lang- en kortdurende opvang van kinderen in de regio Pangandaran op West-Java. 500,- Stichting Future4All: ondersteu ning van de visserijsector, opleiden vakkrachten en bouwen van een dorps- markt. 180,- Advertentie in programmaboekje Theater De Beim. Nieuwe vaste donaties: per jaar: 464,- Vrienden van de Cultuur Koepel GGZ. Per maand: 150,- Project ondersteuning Stichting Aduard Helpt in Roemenië; ondeiwijs aan Roma/zigeunerkinderen. De volgende vaste donatie is weer uitgekeerd: 300,- Sportinstuif 55+. Ook zijn er onderstaande opkik- kers en opstekers uitgedeeld. Opkikkers 300,-, april: Stichting Regionale Archeologie Badhuhenna in Heiloo; mei: Music meeting Heiloo; juni: mevrouw Zoon uit Heiloo. Opstekers 200,- april: Stichting Openbare bibli otheek Heiloo; mei: Tennisvereniging T.C. Heiloo imited; juni: mevrouw I. Nadort uit Heiloo. Het is druk bij Keer op Keer en zonder inzet van vrijwilligers zijn deze donaties niet mogelijk. Heeft u zin om Keer op Keer te komen helpen? Kom dan langs bij: Kringloopwinkel Keer op Keer, Industrieterrein Oosterzij 17, tel. 072-5325962. Openingstijden: dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. HEILOO - Vanwege de enorme interesse naar aanleiding van haar lezin gen, workshops en andere gesprekken over het thema leren leven en ont spannen in het moment start Veronique Asselman per september een per soonlijke ontwikkelgroep. Deze persoonlijke ontwikkelgroep zal vanaf september in eerste instantie twee keer per maand op de woensdagavond van 20.00 uur tot 21.30 uur bijeen komen met als doel verdere persoonlijke verdieping en ontwikkeling te weeg te brengen. Per keer zal op maat het programma worden bepaald. Dit kan gaan om leren mediteren, inzoomen op hoe kan ik meer afstand nemen van mijn gedachten, persoonlijke vragen doorleven et cetera. Een afwisseling van kennis en vaardigheden met per soonlijke aandacht. De kosten zijn 30 euro per maand (opzeggen kan per maand). De groep zal maximaal uit zes deelnemers bestaan. Zijn er meer aanmeldingen dan wordt er een tweede groep naast gestart. Interesse om lid te worden van deze ontwikkelgroep? Aanmelden en of informatie graag via de mail of website www.veroniqueasselman.nl of info@veroniqueasselman. nl. HEILOO - Op maandag 14 juli begint de opruiming in de Wereldwinkel, maar vanaf nu kunt u al kennismaken met (h)eerlijke nieuwe producten. In de opruiming vindt u sieraden, sjaals, en allerlei sier- en gebruiksvoorwer pen, bijzondere beelden, allemaal gemaakt in de Derde Wereldlanden. De producenten hieivan kunnen zo een leefbaar loon verdienen, en zijn verze kerd van inkomsten ook op de langere termijn. Op de sieraden krijgt u 30 procent korting, op de andere producten maar liefs 50 procent! En nieuw in de wereldwinkel: GreenAge noten en zongedroogde vruchten. Allemaal Fair Trade, biologisch en ontzettend lekker! Er zijn dadels, gedroogde mangos tukjes, fair-fruit-mix, cashewnoten en pinda's in diverse melanges. Deze pro ducten komen uit Burkina Faso, China en Tunesië, en worden verbouwd door kleine boeren, verenigd in coöperaties. Zij krijgen een eerlijke prijs voor hun werk en hun oogsten. Omdat deze coöperaties fairtrade gecerti ficeerd zijn, krijgen ze daarnaast onder meer scholing en wordt er geïnves teerd in bijvoorbeeld betere maatschappelijke voorzieningen en materialen om het land optimaal mee te verzorgen en te bewerken. Tot ziens in de Wereldwinkel Heiloo, Stationsweg 105. Geopend op: maandag van 13.30 tot 17.30 uur, de andere dagen van 09.30 tot 17.30 uur. HEILOO - Vermiste en gevon den dieren in Heiloo. Vermist: Valkparkiet, lichtgeel, donkergele kop, oranjerode wangetjes, 10 jaar, Flipje, Houtwal HSV- terrein, Heiloo. HEILOO - In het kader van de landelijke open imkerij dagen houden de biologische imkers uit Heiloo aanstaande zaterdag een open dag op him bijenveld aan de Groeneweg 10-24. U kunt een kijkje nemen in de bijenkasten. De opendag begint om 13.00 uur. HEILOO - In een uitverkochte theater De Beun hield de Jan van Rijckenborghschool vrijdag 28 juni haar jaarlijkse eindmusical. Vergeten sprookjes, gespeeld door de grote kinderen, sliepen in de reus achtige Sprookjesboom. Eén voor één werden ze wakker geroepen, om samen met de jongste kinde ren de oude verhalen opnieuw vrolijk en muzikaal te verbeelden. De lichtvoetige en humoristische eindmusical heeft ook dit jaar weer tot gezellige drukte op school geleid. Vakdocenten drama en beeldende vorming schreven het stuk en de liedjes samen met leerkrachten en leerlingen. Ook de kostuums zijn zelfgemaakt. En de kleintjes, zij konden maar moeilijk van het huisje van de heks afblijven.Aangeleverde foto HEILOO - Van donderdag 11 juli tot en met woensdag 24 juli a.s. staat de buikschuifglijbaan weer in het Baafje. Veel kinderen zullen hier blij mee zijn. Het bestuur kreeg bij de opening van het seizoen direct de vraag: Wanneer komt de Buikschuifglijbaan? En daar is hij dan. Foto: Joke Bart successen boekt, een ontmoeting tussen oost en west. Afkomstig uit Duitsland, Roemenië, Griekenland en Nederland mengen de leden invloeden uit de Balkan, jazz en westerse stijlen. Naast piano, tarhu, klarinet, saxofoon en percussie hoort men ook subtiele elektronica. Internationale festivals weten Arifa ite vinden. Met Alex Simu saxofoon, klari net live elektronica, Michalis Cholevas tarhu, Franz von Chossy piano en Sjahin During Afro- Anatolische percussie. Het con cert begint om 20.30 uur. De kerk is open om 20.00 uur. Losse kaar ten kosten 15,-, jongeren betalen 11,-. De prijzen zijn, dankzij (spon sor) bijdragen laag en een consump tie is inbegrepen. U kimt bestellen via www.wittekerkheiloo.nl, of via info@wittekerkheiloo.nl, of via 06-45184525. HEILOO - Wat doet een wereld wijd befaamde band als Arifa in onze respectabele kamermuziek serie in de Witte Kerk van Heiloo? Vrijdagavond 11 juli biedt Arifa, een formatie die over de hele wereld De befaamde Band Arifa Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7