6 Badmintonhal Heiloo voorzien van nieuwe sportvloer Frisse wind door Trainingscentrum Heiloo 600 kilometer op de flets voor De Foresters Gouden Dagen Heiloo verzorgt rondvaart Eilandspolder Dubbel goud voor Robin van der Kolk op Wereldkampioenschap BMX KORTOM Openstelling Witte Kerk Wijkvereniging Plan Oost Museum Baduhenna open Feestelijke opening Cultuurkoepel Mantelzorgers komen samen 33CD J JLULLII 72001144 UITKIJKPOST Met de nieuwe voorzitter Hein-Jan Bonnema (midden) en de secretaris/penningmeester liana Vergunst (links) zijn twee enthousiaste en ervaren sporters gevonden, die het stokje van Peter Guit overnemen. Aangeleverde foto HEILOO - In juli is in de bad mintonhal aan het Zevenhuizen, waar Het Vennewater haar acti viteiten organiseert, een com pleet nieuwe vloer aangelegd. Deze enorme klus is geklaard met de hulp van veel vrijwilligers. Een groep van dertig personen, allemaal leden van de badminton club, hebben stevig de handen uit de mouwen gestoken, om de oude vloer te slopen en te verwijderen. Daarna is door een gespecialiseerd bedrijf in sportvloeren een profes sionele badmintonvloer aangelegd. Aangezien het vervangen van de dertig jaar oude vloer geheel zonder overheidssubsidie is gerealiseerd, was de inzet van vele leden cruci aal, om de financiering sluitend te krijgen. Het resultaat is een weer up-to- date uitgeruste sporthal, waar het Vennewater zijn competitiewed strijden kan spelen en alle andere activiteiten kan organiseren, zoals trainingen, toernooien, recreatie sport, sport@school voor de basis scholen, ouderen-badminton enzo voorts. Zie voor meer informatie www.badmintonvennewater.nl. HEILOO - Na 35 jaar treedt Peter Guit af als voorzitter van de stichting Trainings Centrum Heiloo (TCH). Het bijzondere concept van TCH is in de loop der jaren uitgegroeid van een hobby tot een volwaardig sportcentrum, waar vele inwoners van de gemeente Heiloo en omge ving met plezier aan hun conditie en gezondheid kunnen werken. De laatste jaren werden de bestuurs taken steeds belastender en een aanleiding om op zoek te gaan naar mensen die het sportcentrum wil den voortzetten. Met de nieuwe voorzitter Hein-Jan Bonnema en de secretaris/penningmeester Ilana Vergunst zijn twee enthousiaste en ervaren sporters gevonden, die het voortzetten van de sportactiviteiten in Heiloo als een leuke uitdaging zien. De gemoedelijke sfeer van TCH is ook in him overige centra aanwezig, zodat het in de lijn der verwachtingen ligt dat dit geborgd blijft. Met him vernieuwende ideeën en frisse wind denken zij aan een veruiming van de sportmogelijkhe den om aan uw welzijn te kunnen werken. Mariël Dekker en Rik Onderwater hebben 600 kilometer gefietst ten bate van de kantine van De Foresters. Aangeleverde foto HEILOO - Mariël Dekker en Rik Onderwater hebben in de eerste twee weken van de schoolvakan tie 600 kilometer gefietst om geld in te zamelen voor de ver bouwing van de kantine van De Foresters. De route liep van Zuid Limburg naar Friesland, waarna ze via het veer over het IJsselmeer koers zetten naar Noord Holland. Het mooie aan de actie is dat de gehele opbrengst (bijna 480 euro) wordt gebruikt voor de nieuwe inrichting van de kantine, er blijft dus niets aan de spreekwoordelijke strijkstok hangen. Mariël en Rik fietsten in shirts van De Foresters en de club is natuurlijk dankbaar voor dit ini tiatief. Inmiddels is de verbouwing van de kantine in volle gang en het is de bedoeling dat deze rond de opening van het nieuwe seizoen klaar is. Mensen een handje wil len helpen zijn van harte welkom en kunnen een mail sturen naar verbouwingforesters@gmail.com. HEILOO - Om haar man te ver rassen had mevrouw Greier als Gouden Dagen Wens opgegeven een keer een rondvaart door de Eilandspolder te mogen maken. Later bleek dat zo'n zelfde wens ook op het verlanglijstje stond van de dames Grutter, Steevens en Fraase-Storm. Op 25 juni ging de combinatiewens in vervulling. Met een gehuurde bus vertrok het gezel schap om 10.00 uur uit Heiloo. Via de pont bij Akersloot reden ze naar de Rijp en stapten zij aan boord van de boot van Piet van Marle. Piet vertelde over het ontstaan van de polder en wat er allemaal rond vliegt en groeit. Wilt u ook een wens indienen die Gouden Dagen Heiloo misschien realiseren kan? Vul dan een wenskaart in bij Het Trefpunt, De Loet of Overkerck. U kimt uw wens ook via www.welzijnheiloo. nl indienen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Trefpunt, tel. 072-5331297 en vragen naar Monique van Ling, of mail uw vraag naar goudendagenheiloo® gmail.com. Onlangs ging de wens van zowel het echtpaar Greier, als de dames Grütter, Steevens en Fraase-Storm, in vervulling met een rondvaart door de Eilandspolder. Aangeleverde foto Leden van de badmintonclub Het Vennewater hebben zelf een nieuwe vloer aangelegd in de badmintonhal. Aangeleverde foto HEILOO - Het Wereld Kampioenschap BMX 2014 is voor Robin van der Kolk goed van start gegaan. Robin werd Wereld Kampioen in de klasse 17-24 Men. Voor Robin is dit zijn derde Wereld titel op rij! De finalerit was woensdagavond laat, tijdens een sidderende finale met uiteindelijk de ultieme ontla ding voor zowel Robin als voor zijn ouders Peter en Els van der Kolk. Zij zaten samen met zijn broer, beide zussen, familie en vrienden vol spanning te kijken. In een vol Ahoy waren zij getuigen hoe Robin de finale naar zijn hand zetten van het begin tot het einde. Op vrijdag wist Robin van der Klok met start nummer 1 dit kunstje nog een keer dunnetjes over te doen. Ook hier heeft hij weer een geweldige start en doet zijn startnummer eer aan. Vrij eenvoudig wint hij ook deze finale, en dat leverde hem dus zijn tweede gouden medaille op in de klasse 17-24 jaar, Cruiser men. HEILOO - In de drie zomer maanden is de Witte Kerk elke woensdag te bezichtigen tussen 11.00 en 16.00 uur. Van 12.00 tot 13.00 uur wordt het grote orgel bespeeld. Op 6 augustus is de organist Nina Borletti. HEILOO - De bridgeclub van 't Oosthonk gaat komend seizoen bridgen op de woensdagmiddag in plaats van op de woensdag avond en men heeft nog plaats voor nieuwe leden. Men start op woensdag 3 september om 13.00 uur, het adres is Oostkanter 14a te Heiloo. Zowel beginners als gevorderden zijn welkom. Verdere informatie en opgeven bij: Jan Huting, tel. 072-5333423 of Peter van Lochem, tel. 072- 5334839. HEILOO - Geïnteresseerd in de vroegste bewoningsgeschiedenis van Heiloo? Wilt u weten hoe de bewoners van Heiloo vroeger op de strandwal in Heiloo geleefd hebben of wilt u meer weten over een archeologische vondst? Kom dan zaterdag 2 augustus tussen 14.00 en 16.00 uur naar het museum van Baduhenna. Het museum is gevestigd in het souterrain van het GGZ-gebouw, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo, ingang na het rechter- poortje meteen links. HEILOO - Op vrijdag 12 septem ber, gelijk met de opening van de Open Monumentendagen op 13 en 14 september, wordt de gerestaureerde Cultuurkoepel in Heiloo officieel geopend. Het licht van het groene kruis, een baken bovenop het koperen koepeldak, wordt op feeste lijke wijze ontstoken. Exclusief voor de Vrienden van de Cultuurkoepel wordt aansluitend een avondvullend cultureel pro gramma aangeboden, waar ook u bij kunt zijn! Want voor slechts 14,64 bent u een jaar lang Vriend en profiteert u bovendien van vele voordelen. Meld u via www.cultuurkoe- pelheiloo.nl snel aan. Houd voor nadere informatie de Facebookpagina https://nl-nl. facebook.com/cultuurkoepel in de gaten. HEILOO - Mantelzorgers in de gemeente Heiloo kun nen op dinsdag 19 augustus ervaringen en tips delen in de ontmoetingsgroep. Deze och tend duurt van 10.00 tot 11.30 uur en wordt georganiseerd door het Mantelzorgcentrum. Locatie is de Freudzaal in het Willibrordusgebouw van de GGZ-NHN, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Deelname is gratis. Bel voor meer infor matie of aanmelding met het Mantelzorgcentrum, tel. 072- 5627618 of mail naar: info® mantelzorgcentmm.nl. Kijk voor meer nieuws en activiteiten voor mantelzorgers op www. mantelzorgcentrum, nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 6