Kerssens Luchtbehandeling neemt Graydon Award in ontvangst Dierenkliniek Any Animal verhuisd naar Hoefsmid Veilig intemetbanlderen met iet keurmerk Kick Off De Foresters 10 INGEZONDEN MEDEDELING Zondagmiddag Cafe Watergymnastiek Seizoen 2014 - 2015 Meer bewegen op muziek Rondleiding Westflinge Wandelend in conditie Repair cafe Duin- en kustroute Koffieklets Badminton 50+ Yoga 50+ 13 AUGUSTUS 2014 HEILOO - Any Animal is ver huisd van de Westerweg naar De Hoefsmid 5, de oude stek van de Uitkijkpost! Oprichters Erwin van Gijtenbeek (dierenarts) en Edith Kuiper (paraveterinair) zijn blij met het nieuwe, royale onderkomen dat onderdak biedt aan de dierenarts praktijk en de winkel voor dierbe- nodigdheden. Edith: „En we zitten nu vlakbij CamiVoer, ons andere bedrijf in rauwe diervoeding. „Waar op de oude locatie door ruimte gebrek de diergeneeskunde onge veer een derde van de activiteiten besloeg, draait Any Animal hier als een volwaardige, goed geoutil leerde dierenkliniek. Het onlangs toegekende certificaat 'Sterkliniek' waarborgt hoogwaardige kwaliteit in geboden dierenzorg. Het team bestaat uit Erwin van Gijtenbeek en Cindy Reijne (dierenartsen), vier paraveterinairs, waaronder Edith, en twee assistentes. Any Animal biedt zowel reguliere eerste- en tweedelijns diergeneeskunde als tal van complementaire vormen van diergeneeskunde, waaronder osteopathie voor dieren en ortho moleculaire geneeskimde (KPNI), die uitgaan van een totaalbenade ring van dier (en mens). De inde ling van het pand, met veel aparte ruimtes, leent zich uitstekend voor alle activiteiten. In de hal staat een grote ontvangstbalie, meteen links is de dierenwinkel van Any Animal. Rechts een gezellige wachtruim te met aangrenzend twee ruime spreekkamers. De linkervleugel is voor behandeling, verzorging van dieren en opslag van medicijnen. Een röntgen- en echokamer, een aparte operatiekamer - ook uitge rust met tandheelkundige appara tuur- en een voorbereidingsruimte met wasgelegenheid waar achterin de opvang voor dieren is gevestigd. Edith: „Hier hebben we heel bewust voor gekozen. Onderzoek heeft uit gewezen dat mens en dier sneller herstellen als er gezelschap is als ze uit een narcose ontwaken." Edith en Erwin zijn enthousiast over de vrolijke uitstraling van het interieur: „Heel wat andere dan de kale, veelal steriele inrichting van doorenee dierenklinieken. Dit past wel bij ons!" AKERSLOOT - Dinsdag 12 augustus heeft Hans Kerssens, directeur van Kerssens Luchtbehandeling BV de Graydon Award in ontvangst mogen nemen. Met deze award behoort Kerssens Luchtbehandeling BV tot de top van financieel gezonde bedrijven. Er is een aantal strikte voorwaarden waaraan een orga nisatie dient te voldoen, wil deze in aanmerking komen voor de Graydon Financieel Gezond Award. Zo moet een bedrijf een positief kredietadvies krijgen en mag er een minimale kans op wanbetaling zijn. Dit oordeel is gebaseerd op een mix van factoren zoals omzetcij fers, jaarcijfers, liquiditeit, solvabi liteit, betaalgedrag en de algemene bedrijfssituatie. De informatie is afkomstig uit de Graydon bedrij- vendatabase, die dagelijks wordt onderhouden, zodat zakenrelaties verzekerd zijn van de meest com plete en actuele gegevens. Slechts 3% van alle Nederlandse bedrij ven hebben him financiën echt op orde en voldoen aan de strenge voorwaarden om zich 'financi eel gezond' te kimnen noemen. Door middel van deze Financieel Gezond Award 2014 weten klanten en leveranciers zeker dat zij op een financieel verantwoorde wijze met Kerssens Luchtbehandeling BV kunnen samenwerken. Uiteraard is Kerssens Luchtbehandeling BV trots op deze award; het bevestigt opnieuw dat het door hen gevoerde financiële beleid solide is. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl HEILOO - Soms verdwijnen sub stantiële bedragen van iemands bankrekening, veroorzaakt door internetcriminelen. Deze heb ben via slinkse wijze toegang verkregen tot de computer van de bankrekeninghouder. De Nederlandse Vereniging van Banken wil de consument meer op de eigen verantwoordelijkheden wijzen, Het heeft een lijstje met uniforme veiligheidsregels voor intemetbankieren opgesteld, waar aan computergebruikers moeten voldoen, wil een fraudeslachtoffer in aanmerking komen voor schade vergoeding. „Dat vindt de landelijke bran cheorganisatie ICT Waarborg de omgekeerde wereld", aldus Johan van Haerlem van PC Consultance. „Want het komt er op neer dat de computergebruiker moet aantonen dat hij of zij niet nalatig is geweest. Een bank kan met geavanceerde technologie in veel gevallen zo een aantal pimten van nalatigheid aan wijzen -technische zaken waar de consument veelal onwetend in is- om de geleden schade niet te hoeven vergoeden." Als antwoord hierop komt ICT Waarborg met het HEILOO - Ook dit jaar heeft De Foresters voor aanvang van het seizoen weer een Kick Off georga niseerd. Op deze dag kan iedereen kennis maken met de club en dus ook een blik weipen in kantine, die een ware metamorfose ondergaat. Voor de jongere leeftijdsgroepen zijn er onderlinge wedstrijden, er zijn diverse stands, live muziek en een tweedehandsbeure. De eerste activiteiten beginnen op zaterdag 16 augustus om 08.30 uur. ICT Keurmerk, waarmee computer gebruikers kunnen aantonen dat ze niet nalatig zijn geweest met hun iet beveiliging. Om voor het keurmerk in aanmerking te komen, komt een onafhankelijke ICT Keurmeester, die aan strenge eisen voldoet, langs om de technische veiligheid van aanwezige computerapparatuur te toetsen. Johan is onlangs geslaagd voor de opleiding tot keurmeester in Houten. Hij is nu één van de hon derd officiële ICT Keurmeesters in Nederland; voor deze regio. Johan: „Een ICT Keurmeester controleert het hele ICT-plaatje: op de veilig heidsregels van banken, op recente software, het modem, intemetbrow- ser en dergelijke. Vervolgens wordt een rapport opgesteld met eventuele verbeterpunten. Als alle computer apparatuur veilig wordt bevonden, wordt het keurmerk van veiligheid uitgereikt, dat een jaar geldig is." Voor meer informatie zie www. deictkeurmeester.nl. Het eerstvolgende zondagmid dagcafé in het Trefpunt is op 17 augustus van 13.30 tot 16.30 uur. Ook de watergymnastiek in zwembad Loos begint weer. Er is nog plek wij op dinsdagmiddag. Deze activiteit is speciaal bedoeld voor mensen die begeleiding nodig hebben in het water. U kimt staan in het bad en u hoeft niet te (kun nen) zwemmen om mee te doen. Neem een gratis proefles en kijk of het u bevalt. Ons boekje met uitjes, cursussen en andere activiteiten voor het sei zoen 2014-2015 ligt voor u klaar bij de receptie van het Trefpunt. Ook komend seizoen is er weer een uit gebreid pakket cursussen en activi teiten op het gebied van beweging, inspiratie, creativiteit, educatie en ontmoeting. Met veel nieuwe initi atieven. Meer bewegen op muziek is bedoeld voor mensen met (lich te) bewegingsproblemen. Samen bewegen wordt een spel, de muziek helpt u en geeft ook gezelligheid.. De wekelijkse lessen vinden plaats in het Trefpunt op dinsdagochtend van 10.00 tot 11.00 uur, te begin nen op 19 augustus Voor 41 lessen betaalt u 135,-. Rondleiding op donderdag 21 augustus in het regionaal natuur museum Westflinge aan het Kerkplein 2 in Sint Pancras. Dit spe ciale museum richt zich op de ont staansgeschiedenis en de flora en faima van midden West-Friesland. In prachtige diorama's en verschil lende uitstallingen wordt uitgelegd hoe het landschap is ontstaan en welke dieren er hebben geleefd. Aanvang 10.00 uur. De entree inclusief rondleiding en 2x koffie bedraagt 8,-. Deelnemers moeten goed ter been zijn, er is geen lift. Vanaf 23 augustus elke week op zaterdagochtend van 10.30 tot 11.30 uur een heerlijke wandeling met ondeiweg onder professionele begeleiding wat oefeningen voor de conditie. De kosten bedragen 5,- per keer. Aanmelden tevoren bij het Trefpunt. In de zomerperiode is het Repair Café gesloten gebleven, maar zater dag 30 augustus staan we weer paraat. Excursie naar het Fort Kijkduin museum en aquarium op zondag 31 augustus. Om 13.00 uur vertrekken we vanaf het Trefpunt en rijden via de kustweg naar Huisduinen. Pauze in het naast Fort Kijkduin gelegen restaurant Nogal Wiedus, met schit terend zeezicht. Om 18.00 uur zijn we weer terug in Heiloo. De prijs is 29,50 inclusief koffie/thee met iets lekkere. Vrijdagmiddag 15 augustus vanaf 15.00 uur bij Plaza Cinco aan het Stationsplein. Met een groep van de Gezelschapsbank een kop kof fie/thee en daarna een glaasje. Consumpties voor eigen rekening. Vanaf woensdag 3 septem ber weer badminton 50+ in de Badmintonhal t Vennewater, Een groep van 08.30 tot 10.15 uur en een van 10.15 tot 12.00 uur. Tweemaal gratis proefspelen met een leen- racket. De prijs is 60,- voor het hele seizoen tot eind mei 2015. Bij de yoga voor 50+ zijn nog enkele plaatsen vrij op de dinsdag en de woensdagochtenden. Mannen en vrouwen kunnen deelnemen. Informatie en opgeven bij jaap Spaans, tel. 06-33371566.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 10