Tim Bootsman nieuwe eigenaar Tenniscentrum Heiloo Overvloedig zomer in het Heilooër Bos Tennis Clinic voor mensen met een beperking 13 3 fis Ringsteken voor aangespannen paarden in Akersloot Luuk van Steenoven Nederlands Kampioen schaken 13 AUGUSTUS 2014 AKERSLOOT - Tijdens de kermis in Akersloot werd weer het traditionele ringsteken voor aange spannen paarden gehouden. Het weer was uitstekend en de belangstelling was groot. Een groot con- tigent Friese paarden maar natuurlijk ook KWPers. en andere rassen waren te bewonderen op het parcours rondom de Kerklaan en Julianaweg. Zij probeerden zoveel mogelijk ringen te steken en zo in het bezit te komen van de prachtige wisselbokaal. Ook waren er prijzen voor het 'schoonste geheel', bestgaande paard en bestgaande Friese paard. Foto: Gerrit Bus HEILOO - De tennishal aan De Dors heeft een nieuwe exploi tant: Tim Bootsman, geboren en opgegroeid in Heiloo en later verhuisd naar Nieuwe Niedorp. Tim heeft op hoog niveau geten nist en was eerder eigenaar van een tenniscentrum in Den Helder. Hij benadrukt dat er bij Tenniscentrum Heiloo niets zal veranderen. Het horecagedeelte, de competitie, tennislessen, tennisleraren, leve ranciers en dergelijke, gaan op dezelfde voet verder. Ook het ver trouwde team medewerkers blijft. „Zij kennen de klanten immers goed en dat is wederzijds!" Het horecagedeelte is als vanouds de perfecte locatie voor feesten en par tijen. Tenniscentrum Heiloo gaat in samenwerking met Nina en Floor van Eetjemeeheiloo.nl ook maal tijden en catering verzorgen. Tim gaat ook zelf weer tennisles geven. Opgeven voor de laatste vrije com petitieplaatsen, vaste baanhuur en/ of tennisles kan via www.tennis- centrumheiloo.nl, tel. 072-8881722. info@tenniscentmmheiloo.nl. Tim Bootsman te midden van het vertrouwde team medewerksters van Tenniscentrum Heiloo. Foto: Caroiien Breed HEILOO - De maandelijkse IVN- natuurwandeling op zondag 17 augustus is gewijd aan de vruch ten en zaden die in deze zomer aan het rijpen zijn. We weten hoe gul een beuk kan zijn, maar op de nootjes moeten we nog even wachten. En de meeste kastanjes zitten nog onbereikbaar hoog. Maar de eerste hazelnoten zijn al gevonden. Ook van allerlei planten is goed te zien, dat er zaad gevormd is. Misschien ziet u ook sporen van dieren die u zijn voorge gaan in het verzamelen. Neem een doosje mee voor wat u opraapt, of plukken mag. De wandeling start om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg in Heiloo en duurt ongeveer twee uur. Opgave vooraf is niet nodig. Een donatie (richtlijn 2,50 euro) wordt op prijs gesteld. Voor inlichtingen kimt u mailen naar IVN-Heiloo@hccnet.nl of bellen: 072-5325110; kijk ook op www.ivnnkl.net/. HEILOO - Op zondag 17 augus tus stelt Tennis Club Heiloo United haar banen beschikbaar voor mensen met een beperking. Op deze manier wil TCHU deze mensen kennis laten maken met het tennissen. Onder leiding van de door TCHU beschikbaar gestelde diplomeerde en gekwalificeerde trainers en bege leiders met het nodige materiaal, zal deze clinic professioneel wor den verzorgd. Vanuit de gedachte van Sportraad Heiloo voor een platform voor sport en bewegen voor mensen met een beperking, houdt TCHU in samenwerking met Stichting Gehandicapten Sport Heiloo nu voor de tweede keer deze clinic. De reeds bestaande orga nisaties van het G-Voetbal HSV, stichting Sportlijf en het G-Bowlen hebben elkaar al in dit Platform gevonden en kimnen daarom zor gen, dat een zo'n groot mogelijk publiek bereikt wordt. De deelne mers, van wie ook broers en zus sen mogen deelnemen, worden om uiterlijk 15.15 uur veiwacht op het tennispark aan de Dors 1 in Heiloo. Ook oudere, familieleden, vrienden, kennissen en alle supporters zijn natuurlijk welkom. De clinic staat in het teken van een piraten festi val en de organisatie zou het heel leuk vinden als de deelnemers en aanwezigen zich hierop willen kle den. De clinic zal gehouden worden van 15.30 tot 17.00 uur. Mede dooi de financiële ondersteuning van Stichting KEES en een sponsor, zijn aan dit evenement geen kosten ver bonden. Deelnemers kimnen zich opgeven via mmeb.tennis@gmail. com. Meer informatie staat op www.tcheilooimited.nl of www. sportraadheiloo.nl. HEILOO - Woensdag 6 augustus is Luuk van Steenoven (9 jaar) open Nederlands Kampioen Schaken geworden in de categorie tot en met 9 jaar. In tegenstelling tot het 'gewone' NK wist hjj deze keer zijn grootste concurrenten wel te verslaan, wat hem een hele trotse winnaar maakte. Luuk schaakt bij Oppositie. Foto: Harry Gieien Tennis Club Heiloo United haar banen beschikbaar voor mensen met een beperking. Aangeleverde foto De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Hetweekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd opeen waterloos offset rotatiepers, de milieu- vriendelijke druktechniek Openingstijden schoolvakantieperiode: Vanaf maandag 7 juli tot en met vrijdag 15 augustus zijn de openingstijden als volgt: Maandag en dinsdag 08.00 tot 17.00 uur Woensdag 09.00 tot 12.00 uur Woensdagmiddag, donderdag en vrijdag GESLOTEN. Advertenties Jos Kraakman is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkij kpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop Marion Becker is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkij kpost.nl. Redactie Marsha Bakker is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072- 5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg464, Heiloo tel 072-5330175. Volg de Uitkijkpost ook op "fiümi ,,1*^1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 3