contact HEILOO 1 7 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Bouwen en wonen WILT U LANGS KOMEN IN HET GEMEENTEHUIS? De publieksbalies Bouwen en Wonen en Burgerzaken werken op afspraak. Kijk voor meer informatie op www.heiloo.nl Werk in uitvoering Bezwaar maken BËF® /Heiloo O ®*Sg£ Volg ons op Heeft u vragen? Bel meteen!! 13 AUGUSTUS 2014 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen: - Jan Ruslaan 10, zaaknummer 14 06503 het vergroten van de woning (uitbouw keuken) ontvangen: 05 augustus 2014 Verleende vergunningen: - De Krommert 36, zaaknummer 14 05749, plaatsen van een dak kapel op het achterdakvlak van de woning (legalisatie) verzonden: 07 augustus 2014 - De Krommert 26, zaaknummer 14 05797, plaatsen van een dak kapel op het achterdakvlak van de woning (legalisatie) verzonden: 07 augustus 2014 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Bestemmingsplan Koningsveld onherroepelijk Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State bij uitspraak van 9 juli 2014, nr. 201310419/1/R1 het tegen het bestem mingsplan Koningsveld ingediende beroep ongegrond heeft verklaard. Daarmee is dit bestemmingsplan onherroepelijk van kracht geworden. Doel van het bestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van permanente bewoning op het terrein Koningsveld te Heiloo. Ter inzage Het bestemmingsplan Koningsveld kunt u inzien op de website www. heiloo.nl/buurt bij ruimtelijke ordening en onder bestemmingsplannen. Ook is het bestemmingsplan in te zien op de landelijke website (www.ruimtelijke- plannen.nl/NL.IMRO.0399.bpKonings- veld-0401). Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 8 augustus 2014 Geboren Gabor K.l. de Jong z.v. S.P. de Jong en M. de Jong Sebastiaan J.P. Komen z.v. B.J.P. Komen en C.A.A. Vreeker Nout Bent z.v. M. Bent en H. Boland Huwelijken gereg. partnerschappen A. Groothuis en M. Schipper P. Vermeulen en B. Robben Overleden A. Dam-Sas O.J.W. Hoedeman J.J. van Lunteren J.P.W.M. Evers G. Mulder-Hendriks T.J. Modder-van Schagen H.J. Bruggeman-Repko maps Atletiekvereniging Lagelaan (rijbaan geheel vervangen) tussen de Kennemerstraatweg en de Oosterzijweg. Willibrordusweg (rijbaan geheel vervangen) Zeeweg (fietspad deels vervangen) Jan Schuitlaan (fietspad deels vervangen) De Omloop (rijbaan deels vervangen). Op het kaartje ziet u waar de werk zaamheden plaatsvinden. Kijk op onze website voor een definitieve planning. Wat betekent dit voor u? Beide aannemers proberen de overlast tot een minimum te beperken. De aan nemers plaatsen borden om de werk zaamheden aan te kondigen en voor omleidingsroutes. De aannemers infor meren alle aanwonenden en overige belanghebbenden vooraf met een brief. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Scheffer, afdeling Ingenieursbureau, telefoon nummer 072 535 66 66 of kijk op www.heiloo.nl/buurt bij werk in uitvoering. Maalwater Heilooërbosschen ©Voetbalver HSV Noorderneg I gOmlq^ Het Baafje r'v De om\° Theater de Beun ,A<\e HcTdsbossche/aan -O La Locan JH van Doodewaard Holding BV sin HEILOO Legenda: Lijnen: Paars: Uitvoering in asfalt Rood: Uitvoering klinkers, tegels Puntmarkering: Paars: Fietspad Jan Schuijtlaan Rood: voetgangersoversteekplaats Ringweg meer informatie: www.heiloo.nl Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Groot onderhoud asfaltwegen, klinker- en tegelbestratingen Het asfalt en de klinker- en tegelbe stratingen van verschillende wegen in Heiloo is aan groot onderhoud toe. Planning klinker- en tegelbestrating De werkzaamheden (klinker- en tegel bestrating) starten op 18 augustus en duren ongeveer tot 14 november. Aannemer GP Groot BV voert de her- bestratingswerkzaamheden uit op de volgende wegen in Heiloo: Willibrordusweg (trottoir), 19 tot 22 augustus. Van Aostastraat (trottoir), 25 augustus tot 3 september. Raadhuisweg (trottoir), 25 augustus tot 3 september. Land van Maat (rijbaan en voetpad), 1 tot 12 september. Kennemerstraatweg (trottoir en fiets pad), de uitvoering gebeurt in delen van 15 september tot 14 november. Ringweg (aanleg voetgangersover- steek), planning volgt nog. Planning asfalterings- werkzaamheden Aannemer Dura Vermeer Infra structuur BV wil 8 september starten met de asfalteringswerkzaamheden, deze duren tot eind oktober. De plan ning is nog niet definitief. De werk zaamheden gebeuren in onderstaande volgorde en betreffen de volgende wegen in Heiloo: Heerenweg (rijbaan geheel vervan gen)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7