Uitkijkpost team zoekt extra ogen en oren! i Traditionele Katerloop Limmer IJsclub AH LIMMEN GEZOND iSJl Ll mmen anders dan andere... Recorddrukte bij Hondenzwemdag Limmen AH Limmen, koploper op het gebied van verantwoorde voeding onder de naam SuperFood! NIEUWS UIT DE REGIO 4 Maandag t/m zaterdag van 8.00 tot 21.00 uur. Zondags van 10.00 tot 20.00 uur. Vanaf september heeft AH Limmen een complete afdeling enorm uitgebreid met gezonde voeding, het grootste assortiment van de supermarkten in de regio. De producten zijn o.a. glutenvrij, natrium-arm, suiker-arm en (koe)melk vrij. Bovendien zijn veel van deze producten rijk aan vitamines, ijzer, vezels en natuurlijke energieboosters. De meeste van deze producten dragen het EK0 keurmerk en zijn dus puur biologisch. Ook sommige daarvan zijn FairTrade artikelen. ook als u toch lekker en gezond wilt blijven eten! De Oude Knegt te bezichtigen in Monumentenweekend regio 16 Alweer voor de 34ste keer houdt de Limmer IJsclub zondag 14 september tijdens de kermis de tra ditionele Katerloop. Aangeleverde foto LIMMEN - Alweer voor de 34ste keer houdt de Limmer IJsclub zondag 14 september tijdens de kermis de traditio nele Katerloop. De loop staat open voor ieder een, wedstrijdlopers en recre anten. Ook de jongeren kunnen weer laten zien dat er aan de con ditie wordt gewerkt. De route gaat dwars door het dorp en er kan 5 of 10 kilometer gelopen worden. Voor vele lopers is dit een ideale voor bereiding op de Dam tot Damloop die een week later plaats vindt. Er zijn prijzen voor de 5 kilometer voor de jeugd tot en met 15 jaar en voor de deelnemers van de 10 kilo meter. Het inschrijfgeld bedraagt: 3,-. Inschrijven kan vanaf 09.30 uur in Sporthal d'Enterij, waar ook kleed- en douchegelegenheid is. De start is aan de Middenweg, nabij de sporthal, om 10.30 uur. Voor de basissehooljeugd is er vooraf aan de Katerloop de Parkloop. Kinderen tot en met 8 jaar lopen één maal een ronde om het park en de kinderen 9 tot en met 12 jaar twee maal. Deelname is gratis en na afloop is er voor ieder een aardigheidje. Neem je vrienden en vriendinnen mee en komt allen! De start voor deze Parkloop is om 10.00 uur. Je hoeft je niet op te geven, maar zorg wel dat je een kwartier van tevoren aanwezig bent. REGIO - Uitgeverij Uitkijkpost uit Heiloo bestaat uit het week blad Uitkijkpost en de abonne mentenkrant De Uitgeester. Het weekblad wordt weke lijks gratis huis-aan-huisblad ver spreid onder bijna 18.000 adres sen in Heiloo, Limmen, Akersloot, Limmen en de Egmonden en kent een grote populariteit onder haar lezers. De Uitkijkpost brengt het laatste nieuws, achtergrondver halen, interviews, amuserende en informerende artikelen uit de regio en wordt, zoals dat heet, gespeld. De Uitgeester heeft zo'n 2000 trou we abonnees, die wekelijks wor den voorzien van hun portie lokaal nieuws. Voor de versterking van ons team zoeken wij: Studenten stagiairs medewer kers die onze ogen en oren zijn 'op straat" Ben je op zoek naar een leuke, afwisselende en superleerzame sta geplek? Wil je ervaring opdoen met het bedrijven van regiojoumalis- tiek? Ben je nieuwsgierig en heb je een vlotte pen? Ben je zowel geïnte resseerd in klein als groot nieuws, en vind jij je weg op zowel de sport velden als in het gemeentehuis? Voor onze website en weekbladen zijn wij op zoek naar redacteuren die onze ogen en oren zijn in Heiloo, maar vooral Limmen, Akersloot, de Egmonden, Castrieum en Uitgeest. Je bent bij voorkeur woonachtig in een van deze dorpen en vindt het een uitdaging om dagelijks nieuws feiten en foto's toe te voegen aan onze website. Je weet wat er in ons verspreidingsgebied speelt, beschikt over uitstekende com municatieve vaardigheden en durft zelfstandig beslissingen te nemen. Je bent flexibel inzetbaar en in het bezit van eigen vervoer. Daarnaast vind je het geen probleem om ook 's avonds en in het weekend te werken, nieuws gebeurt tenslotte niet altijd tijdens kantooruren. Bovendien kun je goed met een camera overweg en weet je het onderwerp ook in beeld te brengen. Meer weten voordat je sollici teert? Bel tijdens kantooruren met Marsha Bakker, tel. 072-5351071 of stuur je vraag per e-mail naar redae- tie@uitkijkpost.nl. Interesse? Mail anders je sollici tatie meteen naar hetzelfde e-mail- adres! LIMMEN - Zondag 7 september was het dan zover. De honden mochten een duik nemen in Zwembad Dampegheest tussen 12.00 en 16.00 uur. Dit jaar, mede dankzij het weer, haalde het zwembad een record aantal bezoekers, namelijk 94 hon den en 222 bezoekers. Organisatie Odisport had meer dere disciplines uitgenodigd om dit evenement aan te kleden. Naast dit spetterende waterplezier had Barry Hoogeboom (mede-eigenaar Odirsport VOF) alle honden in Nederland genomineerd om mee te doen aan de Dogs ICE Bucket Challange op deze hondenzwem dag. Met dit grote succes betekent dit dat Odisport 94,- zal overma ken aan Stichting ALS. Voor meer informatie, foto's en filmpjes kijk op www.odisport.nl. Zondag mochten de honden een duik nemen in Zwembad Dampegheest. Aangeleverde foto dii-iiiiiiiieii.iii 14 MEI 2012

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 15