Trias Junioren Nienke Madderom en Stan Nijhuis succesvol in Amsterdam De Foresters begint seizoen met nederlaag Eenmaal, andermaal Mandemakers ING hoofdsponsor van De Foresters vereniging in spotlight SPORT H liHKasEnlv 19 Tg r>.»- Spoken in het bos met 't Vennewater Badminton INGEZONDEN MEDEDELING Tafeltennister uit Limmen internationaal Info: www.uitkijkpost.nl Uw UITKIJKPOST 10 SEPTEMBER 2014 Stan Nijhuis (links) behaalde een mooie tweede plaats bij het hoogspringen. Aangeleverde foto HEILOO - 't Vennewater Badminton trapte het nieuwe speel seizoen voor de jeugdleden af met een spectaculair jeugdweek end. Op vrijdagavond was er na het discozwemmen een super- spannende spokenspeurtocht door een donker Heilooër bos vol levensechte spoken en griezels. Na een korte nacht slapen in de badmintonhal stond op zaterdagochtend een uitdagende en dyna mische badmintonclinic op het programma. In de middag werd traditioneel een sportief meerkamp gehouden op het veld bij de sleeheuvel. Het jeugdweekend werd buiten bij de badmintonhal afgesloten met een gezellige BBQ. Foto: Coos Keijser ATLETIEK HEILOO - Trias junioren Nienke Madderom en Stan Nijhuis hebben tijdens de Nationale D spelen (tot en met 13 jaar) uitstekend gepres teerd. Het officieuze Nederlands Kampioenschap werd georgani seerd in het Olympisch Stadion in Amsterdam. Stan Nijhuis behaalde bij het hoogspringen een keurige tweede plaats met een hoogte van 1.60 meter. Nienke Madderom werd keurig derde bij de zestig meter horden en kwam maar vijfhonderd ste tekort voor goud. Nienke haar tijd van 10.22 seconden betekende een verpulvering van haar record. Timme Koster behaalde verras send de 80 meter horde finale en werd daarin zesde. Zijn snelste tijd 14.28 seconden. Joep Van Der Laarse won in een prachtige ambi ance zijn serie op de 1000 meter in een nieuw persoonlijk record. Casper Peterse verbeterde het clubrecord 1000 meter hindernis en behaalde de halve finale horde. Jip de Waard sprong bij het versprin gen bijna vier meter en Yanniek Bouwer liep een keurige 60 meter. Sijvert Commandeur maakte helaas een foutje bij de horde waardoor hij zich niet plaatste voor de halve fina le. Hij evenaarde zijn record bij het hoogspringen. m 1 MOUNTAINBIKEN HEILOO - Wim Mandemakers uit Heiloo heeft ook de eerste rit in een serie van tien wed strijden om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountain bike cup op zijn naam geschre ven. Op Sportcomplex de Cloppenburgh in Akersloot werd in de eerste ronden de leiding opge drongen aan de altijd aktieve man uit Alkmaar Henk Louwe, die daar mee onder andere Danny Bizot uit Alkmaar en Wim Mandemakers uit Heiloo op sleeptouw nam. Even later zagen Bizot en Mandemakers him kans schoon en namen afstand van de rest. Toch kon Henk Louwe nog even aan het elastiek blij ven, maar moest toch zijn meer dere erkennen in het duo Bizot/ Mandemakers. Goed samenwer kend stelden zij hun voorsprong veilig. Daar nam Wim Mandemakers geen genoegen mee en wilde alleen naar de streep en pakte voorsprong op Bizot. Dat lukte niet op stel en sprong, want Danny Bizot kon in HEILOO - ING is voor de komende drie jaar hoofdsponsor geworden van De Foresters. In maart startte ING met één van de meest omvangrijke sponsorprogramma's in de geschiedenis van het amateurvoetbal om het amateurvoetbal in Nederland naar een hoger plan te tillen. Clubs uit heel Nederland maakten met een onderscheidende en originele pitch kans op een intensief sponsorsehap van ING. De Foresters is één van de 122 ama teurclubs die beloond is met een ING-hoofdsponsorsehap voor de komende 3 jaar. Voorzitter Rolf Ouwejan: „We zijn enorm trots dat we met onze pitch een hoofdsponsorsehap van ING in de wacht hebben gesleept. We kun nen mede met deze extra impuls van ING onze ambitie voor de komende jaren gaan verwezenlijken." „ING wil een structurele bijdrage leveren aan het waarmaken van de ambitie van amateurverenigingen. Een belangrijk onderdeel daarvan is de financiële gezondheid van de verenigingen. Binnen het sponsorschap helpen we dan ook de vereniging met kennis en advies om hun financiële huishouding gezond te maken en te houden", aldus Hugo Duin, Directeur ING MKB Alkmaar. iSBassisrw zijn tweede adem en wat slipper tjes van Mandemakers weer in zijn wiel komen. Dit was maar voor even; door nog een felle aanzet van Mandemakers was het gebeurd met de koopman en moest Bizot tevre den zijn met een tweede plek. Henk Louwe kon terug zien op een gede gen koere en kon de opstomende Egmonder Henk Jan Verdonk van zich afhouden. Debutant Wilfred Knegt uit Uitgeest pakte een welver diende vijde plek. Bij de dames was Femke Mossinkoff uit Akersloot de sterkste met Jeanette Rotteveel uit Ursem op plek twee. LIMMEN - Charleville-Méziéres, Frankrijk, was dit weekend de plaats waar Sanne Briefjes speelde bij het Intemationaux Jeunes de Champagne Ardennes. Ze werd vergezeld door spelers van tafeltennissehool Den Haag die haar hadden uitgenodigd. Het Jeunes de Champagne Ardennes is een sterk bezet toernooi, waar de spelers zichzelf goed kunnen testen aan het begin van het sei zoen. Zaterdag werden er twee poule wedstrijden gespeeld om te bepalen in welke tabel (A,B of C) er zondag verder gespeeld zou worden. Sanne Briefjes wist bij haar debuut op een internationaal jeugdtoemooi, gewoon ook in de halve finale te komen van haar C-tabel. Ondanks dat het haar na een 2-0 voorsprong niet lukte om in de finale te bereiken, was ze content met haar internationale debuut. VOETBAL HEILOO - In de geur van vers gebakken hamburgers en met een vol terras speelden de spe lers zondag in de najaarszon, met uiteindelijk een negatief resultaat: 1-3. Voor de rust ging de wedstrijd vrijwel gelijk op, met kansen over en weer. WIJ uit IJsselstein had een aalgladde, technische en snelle spits van slechts 18 jaar (Tyrone Fonville) die de Foresters- verdediging steeds grote proble men bezorgde. Laatste man Emile Gronsfelft loste veel op door het hanteren van de buitenspelval, maar in de 36e minuut werd het toch 0-1 door Jimmy van Baarlen uit een pass van Fonville. Het moet gezegd worden dat de Egels het geluk van daag niet aan hun zijde hadden. Na de rust, in de 58e minuut, kregen de supporters een herhaling te zien van deze goal. Coach Klanker wisselde hierna de moegestreden youngsters Milo Blei en Barry Koppes voor Stan de Boer en Tim van Gelder, maar ook zij konden de wedstrijd niet kantelen. Integendeel, want enkele minuten later viel de beslis sing, wéér door Van Baarlen. Nadat Dennis Nanne ook nog in het veld was gekomen, kreeg Tyrone Fonville rood (2x geel). Spits Jesper Hut slaagde er in om nog 1-3 te maken met een handig wippertje. Volgende week volgt de verre uitwedstrijd naar het vroeger zo befaamde Elinkwijk uit Utrecht. dvertenties verenigingspagina De Foresters begon de competitie helaas met een nederlaag tegen IJsselstein. Foto: Wim van Gelder ■offeecom

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19