Zwoele zomerse zeevissessie voor zeevissers van De Vroegte Wind HSV nog niet in balans Pascal Wiebering springt met synchroonpartner Kirsten Boersma naar een derde plaats! SPORT 21 Schurken en Helden op de Kattenberg Cor Hagen winnaar Piet Glas trofee College zet kort geding HSV niet door UITKIJKPOST 10 SEPTEMBER 2014 HEILOO - Menig voorbijganger keek vorig weekend raar op. Rondom de Kattenberg werden de bossen niet alleen bevolkt door allerlei schurken, naast de Zware Jongens en piraten kon je ook zomaar tegen Superman oplopen of Catwoman voorbij zien suizen. De jeugd van Dojo 't Loo had haar jaarlijkse Dojokamp met als thema 'Schurken en Helden'. Vanuit een tentenkamp bij de Ijsbaan werden in teamverband het hele weekend enthousi ast de krachten gemeten bij allerlei originele spellen. Zoals het hoort werd het kamp afgesloten met een ouderwets gezellige bonte avond. Foto: Menno Lesterhuis HEILOO - De 21ste editie Van het Piet Glas-Vennewater bil- jarttoernooi is dit jaar gewonnen door Cor Hagen (Wapen van Egmond-Binnen) (midden) die in de finale Peter Vader van bil jartvereniging La Strada (rechts) versloeg. De derde plaats was voor René de Boer van La Strada (links) en vierde werd Koedijker Jan Schouten van biljartvereniging Tikkie Terug. Ans de Wit, die ook de keu beschikbaar stelde, reikte de keu uit aan Cor Hagen. De volgende editie zal plaatsvinden op vrijdag 28 en zaterdag 29 augustus. Aangeleverde foto Lennart Nobbe schiet een vrije trap in de handen van de Kolping- keeper. Foto: Marian Ursem VOETBAL HEILOO - De eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen in de derde klasse B was Kolping Boys de tegenstander. Zij had den vorig jaar een puntje tekort voor het kampioenschap. In het eerste kwartier kon de rood/gele brigade het nog aardig bijbenen, maar daarna werd het steeds moeilijker om, vooral voorin, de bal vast te houden of om een goede actie te maken. In de 8ste minuut kopte Ruben Bugter de bal na een vrije trap van Lennart Nobbe goed in, maar de keeper van KB wist erger te voorkomen. In de 16de minuut kopte Tim van Hekken uit zo'n zelfde situatie net naast en twee minuten later kwam de bal uit een comer via de Kolping keeper voor de voeten van Wouter van der Klugt, die wel hard, maar net over schoot. De Oudorpers werden ster ker en in de 22ste minuut kwam een dieptepass bij de spits die hard in de hoek knalde, 1-0. Direct na deze goal kwam HSV weer bij het doel van KB. De bal werd door hun achterhoe de slecht verwerkt waarna een lob van Jesper de Vré in de handen van de keeper belandde. Hierna redde Indy Klamer twee keer goed, waar door met deze stand gerust werd. In de 60ste en 80ste minuut kwam de stand op 2 en 3 - 0. De laatste 10 minuten waren voor HSV en uit een vrije trap scoorde Jesper 3-1,2 minuten later gevolgd door een schot op de paal. Zondag komt KFC op bezoek. Bridgeclub 't Oosthonk Uitslag van bridge de woensdagmiddag van 3 september. A. lijn: G. Voskuil-G. Meuleman 61,25% 2. H. Franse-J. Kaandorp 60,83% 3- Fat11- Turk 59,58% B. lijn: 1. Fam. Keesen 62,08% 2. A. bakker T. Oostermeijer 55,83% 3. D. Wegewijs-G. v. Diest 52,92% De kampioenen van afgelopen bridgejaar zijn: A lijn D. Klerk-J. Beerse B. lijn H. Franse-J. Kaandorp Slembeker is gewonnen door G. Bes - H. Uijl. Donderdag 28 augustus heeft de zitting plaatsgevonden van het hoger beroep van de gemeente Heiloo en HSV over het kunst grasveld. De werkzaamheden aan het kunstgras van de doel gebieden van het veld van HSV zijn afgelopen week afgerond. De gemeente is in afwachting van het keuringsrapport. De aan nemer die de werkzaamheden heeft uitgevoerd laat volgens een standaardprocedure in zijn werkzaamheden het hele veld keuren door KIWA. Daarnaast voert de gemeente nog de eigen keuring uit in lijn met de eerder gehanteerde aanpak. Het college heeft besloten om met HSV in gesprek te blijven en te werken aan een oplossing 'buiten' de rechtszaal. Daarom heeft het college besloten het kort geding over de aanspraak van HSV op de dwangsommen niet 'door te zet ten'. Het college acht het, gelet op het bovenstaande, niet raadzaam om de procedure voor het kort geding te vervolgen. TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Vrijdag 5 en zater dag 6 september werd in Loule, Postugal de negende World Cup Trampolinespringen gehouden. Vier senior-springers van Oranje,waaronder twee springers van trampolinevereniging Triffls Alkmaar, Maxim van Zeijl en Pascal Wiebering (Heiloo), kwa men voor Nederland uit. De vier springers moesten het opnemen tegen een sterk internationaal veld met oa. Chinese, Russische, Britse en Canadese springers. Individueel sprong Pascal haar oefeningen uit, een prachtige verplichte oefening en een aangepaste keuze-oefening (12,5 moeilijkheid) leverden haar, in dit sterke internationale veld, een mooie 16de plaats op. Haar synchroon wedstrijd sprong Pascal met Kirsten Boersma van trampolinevereniging Flik Flak, Den Bosch. Waar het paar bij de Europese Kampioenschappen een paar steekjes liet vallen qua syn- chroniteit, liet het tijdens deze World Cup zien dat Nederland syn chroon terdege meetelt. In de voor rondes sprongen zij naar een vier de plaats en in de finale wisten zij zelfs naar een bronzen medaille te springen. De aankomende weken staan in het teken van de kwalifica tiewedstrijden voor deelname aan de Wereldkampioenschappen in Dytona Beach, Amerika. De gestelde limiet is erg hoog, er zijn nog twee kwalificatiewed strijden te gaan. Niamh Slattery (junior) uit Heiloo sprong de limiet voor haar leeftijd al uit en reist rond 14 november, met de Nederlandse delegatie, af naar de WAGC (jeugdwereld- kampioenscahppen) in Florida. Voorafgaand aan deze week zijn de Wereldkampioenschappen voor de senioren. De volgende kwalificatiewed strijd voor de senioren wordt gehouden in de trampolinehal van Triffls op 21 september. ZEEVISSEN HEILOO - Zaterdagavond was weer eens de jaarlijkse zeevis- avondwedstrijd van D.V.W. uit Heiloo. Uiteraard vond dit weer plaats in Egmond aan Zee onder grote belangstelling van de vele wandelaars. Onder zeer zachte omstandighe den werden er door 19 vissers liefst 77 vissen op de kant gehaald.Joop Nieuwland kwam ook weer eens opdagen, en dat heeft de concur rentie geweten. Liefst 16 vissen liet Joop de andere kant van de branding zien. Zelfs het dubbele van de nummers 2, 3 en 4! Gerrit Ijnsen die zich eindelijk weer eens bij de top drie viste werd op de hielen gevolgd door Jos Herber en Rene Nanne die daarmee liet zien dat zijn overwinning in Bakkum geen toeval was. Gevolgd door drie man met zes vissen die een kloof sloegen met de rest: een man met twee en de rest met een of niets. Jos Herber was eigelijk matchwin naar. Al zijn concurrenten lieten punten liggen. Jos staat nu samen met Ruud Nanne zeven punten ach ter op de klassementsaanvoerder Mark Tervoort. Leuk was dat we ook een aantal nieuwe gezichten konden verwelkomen. Zo kwam oud aannemer opa Ys Kops met twee kleinzonen opdraven waarvan Ys junior liet zien dat hij aardig kan vissen door gelijk een bot te van gen. De verscheidenheid aan vissen was niet erg groot. 1 Wijting, 2 ton gen en 74 botten. De zeebaars liet zich in het geheel niet zien terwijl dit toch eigenlijk de zeebaarstijd is. De volgende wedstrijd wordt op het wad gevist met de boot de Rival op zaterdag 4 oktober van- rrit Den helder. Belangstellenden krrnnen zich hiervoor opgeven via zeevissen@devroegtewint.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21