m A contact Verdere afval scheiding op afvalbrengplaats Hard kunststof HEILOO 11 Openingstijden Welzijn Bouwen en wonen Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST i OKTOBER 2014 op de afvalbrengplaats. Deze vindt u direct rechts na het passeren van de slagboom. De containers die daar stonden: papier, glas, textiel en plastic, zijn naar de linkerzijde van het terrein verhuisd. Invoeren rijrichting Op dit moment kijken wij naar de meest veilige route op de afvalbrengplaats. Wij willen de rijrichting eventueel met pijlen op het wegdek aangeven. Dit maakt dwars oversteken op het Voortaan zamelen wij piepschuim, matrassen, gips en harde kunststoffen apart in. Voorheen belandde dit afval bij het grof huishoudelijk afval of bij het bouw- en sloopafval. Door nieuwe recycletechnieken loont het om ook deze afvalstromen voortaan duurzaam en apart in te zamelen. Nieuwe inrichting afvalbrengplaats Voor de vier nieuwe afvalstromen zijn er aparte containers terrein niet meer mogelijk. Wilt u hierover meedenken, geef uw ideeën dan door aan de medewerkers op de afvalbreng plaats of mail naar info@heiloo.nl. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer K. Kaandorp van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, Ztelefoonnummer072 535 68 03. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Een mantelzorger in Heiloo verrassen? Dat kan! Kent u een mantelzorger die in Heiloo woont? En vindt u dat diegene het verdient om in het zonnetje te worden gezet op de Dag van de Mantelzorg? Ga dan naarwww.heiloo.nl en geef hem of haar vóór dinsdag 4 november op. Hij of zij ontvangt op maandag 10 november, de Dag van de Mantelzorg, een boeket. U kunt ook jonge mantel- zorgers opgegeven, zij ontvangen een bon voor pretparken en dierentuinen. Wat is mantelzorg? Mantelzorg is langdurige, onbetaalde zorg voor chronisch zieken, gehandi capten en hulpbehoevenden door fami lieleden, vrienden, kennissen of buren. Kenmerkend is de persoonlijke band tussen beiden. In Nederland zijn er 3,7 miljoen men sen die voor een ander zorgen. Zo'n 750.000 mantelzorgers zorgen meer dan acht uur per week en langer dan drie maanden voor een ander. De meeste mantelzorgers vinden het van zelfsprekend, maar vinden het soms moeilijk om de zorg te combineren met een betaalde baan of om de zorg tijde lijk over te dragen. In Heiloo zijn meer dan duizend mantelzorgers. Dag van de Mantelzorg 2014 'Allemaal verhalen!' Allemaal verhalen! is het thema van de Dag van de Mantelzorg 2014. Met dit thema wil men mantelzorgers een podium geven om hun verhaal te vertellen. Mantelzorgers krijgen zo een gezicht, er komt aandacht voor de mens, waar het om gaat en wat zij meemaken. Deze verhalen kunnen voor anderen weer een inspiratiebron zijn. Dit thema past binnen de visie van de gemeente Heiloo: 'Zorgen voor elkaar'. De gemeente besteedt daarom graag aandacht aan deze dag door mantelzorgers in het zonnetje te zetten. Aanmelden Kent u een mantelzorger die u in het zonnetje wil zetten, geef hem of haar dan vóór 4 november op via onze web site www.heiloo.nl of via telefoonnum mer 072 535 66 66. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Busso-Besseling, telefoonnummer 072 535 66 82. Burgerlijke stand Zentveldt en A.C.G. Hergaarden M.A. van den Brink en W. van Rumpt tot en met 26 september Haajarah S. Jamal d.v. S. Jamal en M.D. Haazelager en S. Schoonhoven Farhia Hassan Mohamed T.P. Phaffen C. Brouwer de Koning Geboren H. Klein en D.C. Mittelmeijer Jamie R. Bosch z.v. M.R. Bosch en L. Huwelijksaangiften aangiften R. Schaperen M.R. Amirova Admiraal geregistreerd partnerschap Sem Lubberhuizen z.v. M.E. W.W. Kaandorp en M. Kooijman Overleden Lubberhuizen en B. Meijaard P.E.A. de Vries en M. Imming E.S.C. Hoevenagel-Möllering Kinga J. Dirkson d.v. C.W. Dirkson en D. Breed en M.A. van Rozendaal T.C.L. van Neuren M.M. Markowska T.P. Bakker Zoë S. Rémy Hambach d.v. M.K. Huwelijken geregistreerd partner C.W. van Westerop Hambach en N. Rémy schappen W.P. van Veenis Pepijn I.O. Zentveldt z.v. A.G.F. R. Engberts en A. Roozendaal C. van der Steen Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders hebben besloten een gehandicaptenparkeer plaats op kenteken te realiseren nabij Hoog en Laag 33. Ter inzage Het besluit ligt vanaf 2 oktober zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen het besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvraag - Boekenstein 52, zaaknummer 14 09563, plaatsen dakkapel op achterdakvlak woning, ontvangen: 19 september 2014 Verleende vergunning - Vossenakkers 9, zaaknummer 14 08806, vergroten woning (dakopbouw), verzonden: 24 september 2014 U kunt tegen een verleende vergun ning bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11