□PEN OPEN HUIS OUWEJAN VASTGOED ADVIES BV Eu 4 OKTOBER 4 OKTOBER VAN Makelaardij o.g. Aan- en verkopen Taxaties Beleggingen Bouw-en projectmanagement Kerkelaan8 - Heiloo www.ouwejanvastgoedadvies.nl tel. 072 533 87 17 IMVM Het Maalwater 3 h te Heiloo Kerkelaan 3 te Heiloo Het Vierkant 7 te Heiloo Oudburgerlaan 71 te Heiloo 11.00 uur - 15.00 uur Deze woningen doen ook mee aan de NVM Open Huizen Dag: 475.000,= k.k. 279.000,= k.k. Stationsweg 11 te Heiloo Zeeweg 222 te Heiloo Wethouder Tomsonbos 60 te Heiloo Westerweg 21 d te Heiloo UITKIJKPOST i OKTOBER 2014 Onder aansprekende architectuur gebouwde karakteristieke geschakelde woning met werkelijk heel veel sfeer! De woning is gelegen aan de rand van het mooie Heilooërbos. Bij binnen komst ervaart u direct de behaaglijke en huiselijke sfeer en zijn mooie originele details zichtbaar. De woning heeft o.a. een woonkamer met prachtige glas-in-lood-ramen, een mooie lamel parketvloer en een erker, een moderne open keuken, strakgestucte wanden en plafond in woonkamer/keuken, maar liefst 5 slaapkamers, een strijkkamer, een ruime badkamer en een voor-en zijtuin. Inhoud: ca. 392 m3. Gebruiksoppervlakte.: ca. 122 m2. VRAAGPRIJS: 342.500,= k.k. Meerinfoziewww.funda.nl In een uniek voor Heiloo en omgeving hoogwaardig afgewerkt, kleinschalig appartementencomplex aan het natuurgebied "Noorderneg"gelegen zeer ruim en luxe appartement op de 2e verdieping (3e woonlaag). Het appartement heeft een bijzon der royaal balkon op het zuiden en westen met een werkelijk fantastisch uitzicht op het natuurgebied. Bij het appartement behoort een grote berging en een eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage. De woning heeft o.a. een riante woonkamer met prachtige glaspuien, een open haard, een mooie parketvloer, een ruime (dichte) keuken, 2 royale slaap kamers, 2 badkamers en een inpandige berging. Gebruiksoppervlakte: ca. 180 m2. VRAAGPRIJS: €619.000,= k.k. Meerinfoziewww.funda.nl Zeer ruime en uiterst sfeervolle semibungalow met grote aan gebouwde garage, gelegen in een rustige en groene woonom geving in het aantrekkelijke Heiloo-west. Vanaf het moment dat u deze woning binnenstapt proeft u de sfeer. Allereerst op de begane grond in de grote, vierkante living met houtkachel, in de luxe en gezellige keuken met ruimte vooreen eethoeken in de 3 slaapkamers en de badkamer. Op de Ie verdieping is er een royale overloop met 2 leuke slaapkamers, veel bergruimte en een ruime 2e badkamer. De achtertuin is heerlijk vrij gele gen en heeft meerdere terrassen. Inhoud: ca.617m3. Gebruiksoppervlakte: ca. 170 m2. VRAAGPRIJS: 535.000,= k.k. Meerinfoziewww.funda.nl Op een mooi en vrij gelegen hoekperceel, ruime en aantrekkelijk ingedeelde, aan de achterzijde uitgebouwde 2/1 kapwoning met grote aangebouwde garage, gelegen op een centrale loca tie in Heiloo dichtbij vele voorzieningen. De woning heeft o.a. een speels ingedeelde woonkamer met uitbouw en openslaan de deuren naar de achtertuin, een open keuken met ruimte voor een eethoek. Op de Ie verdieping zijn er 2 slaapkamers (voor heen 3, eenvoudig terug te brengen) en een lichte en complete badkamer. Op de 2e verdieping is er een ruime zolderkamer met dakkapel en veel bergruimte. Parkeerruimte voor 2 auto's op eigen terrein. Heerlijke tuin met groot terras en tuinhuis. Inhoud: ca. 502 m3. Gebruiksoppervlakte: ca. 143 m2. VRAAGPRIJS: 439.000,= k.k. Meerinfoziewww.funda.nl Baetenburg 181 te Heiloo Villa 569.000,= k.k. De Blinkenlaan 3 te Heiloo Landhuis Torenlaan 11 te Heiloo Hoekwoning Zeeweg 200 te Heiloo Appartement €145.000,= k.k. Oranjelaan 34 te Alkmaar Bungalow 698.000,= k.k. Langebuurt 19 te Uitgeest Combi-object €415.000,= k.k. Een degelijk en buitenom goed onderhouden vrijstaand woon huis met een zeer grote en hoge garage in het centrum van Heiloo met authentieke details zoals glas in lood, mooie voor deur, paneeldeuren etc. De woning heeft op de begane grond o.m. een gezellige L-vormige woonkamer met erker en parket vloer, een dichte keuken, een bijkeuken en een badkamer. Op de Ie verdieping zijn er 2 slaapkamers en een badkamer met douchehoek, wastafel en toilet. Op de 2e verdieping is er naast de voorzolder een slaapkamer v.v. dakramen. De woning heeft een diepe achtertuin. Inhoud: ca. 450 m3. Gebruiksoppervlakte: ca. 130 m2. VRAAGPRIJS: 299.000,= k.k. Meerinfoziewww.funda.nl Prachtig gesitueerd, licht, ruim en duurzaam gebouwd 3 kamer appartement met een schitterend dakterras. Gelegen op de 1 e verdieping van een kleinschalig appartementencomplex, in een rustige en groene omgeving. Het appartement beschikt over een woonkamer met veel lichtinval en toegang tot het heerlijke dakterras (44 m2i), een moderne open keuken, 2 rui me slaapkamers waarvan 1 met mooie vaste kasten, een royale badkamer, separaat toilet, 2 bergkasten en een bergruimte voor wasmachine en -droger en opstelling boiler. Het gehele appartement is v.v. een natuurstenen vloer met vloerverwar ming. Er is een eigen overdekte parkeerplaats voor de deur. Gebruiksoppervlakte: ca. 101 m2. VRAAGPRIJS: 274.500,= k.k. Meerinfoziewww.funda.nl Direct aan de rand van het Heilooërbos, op de grens met de gemeente Alkmaar gelegen vrijstaande villa geschikt voor di verse doelgroepen zoals combinatie wonen/werken, samenge stelde gezinnen, kangoeroewoning of mensen die gewoon een lekker groot huis wensen. De woning dient op enkele onderde len (keuken, installaties, diverse afwerkingen) nog te worden afgemaakt, dat wil zeggen u heeft de mogelijkheid de woning geheel naar eigen smaak af te ronden. Het perceel (2 deelper- celen) heeft een totale oppervlakte van 547 m2. Inhoud: ca. 800 m3. Gebruiksoppervlakte: ca. 236 m2. VRAAGPRIJS: 535.000,= k.k. Meer info zie www.funda.nl Op de Ie verdieping gelegen mooi afgewerkt tweekamer appartement met prachtig uitzicht op parken vijver. Het appar tement heeft een woonkamer met een prettige lichtinval en een schuifpui naar groot terras met uitstekende bezonning en is v.v. elektrische zonwering, een open keuken met veel kastruimte, een slaapkamer met kastenwand en deur naar terras, een ruime en luxe betegelde badkamer, een apart luxe toilet, een logeer-/hobbykamer met kastenwand en een berg- annex wasmachineruimte. U kunt de woning zo betrekken! In het souterrain bevindt zich de berging. Gebruiksoppervlakte: ca. 68 m2. VRAAGPRIJS: 172.500,= k.k. Meerinfoziewww.funda.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 15