Smitskeukens beste van Noord-Holland Spray Tan Castricum SPRAY.TAN Herfstwandeling in de Wimmenummer duinen UastrtatMs Kermisrun Limmen groot spektakel regio 18 Rectificatie reünie Schietvereniging De Vrijheid Opbrengst collecte Nierstichting AMAK wandelt Oude films bij Historisch Egmond Glasvezelactie in Egmond aan den Hoef Pax Christi school opent projectweek met een disco UITGEEST - Smitskeukens loopt graag voorop bij nieuwe trends en op het gebied van klantvriendelijkheid. Smitskeukens is één van de eerste keu kenzaken met een eigen app, gratis te downloaden in de app-store. Naast veel actuele informatie zijn via de app ook fotorealistische tekeningen van ontweipen van tevreden klanten te zien. „Bij ons kan iedereen terecht onge acht welk budget beschikbaar is. Aan de hand van de wensen en mogelijk heden maken wij een fotorealistische tekening in 3D op een groot scherm waardoor onze klanten direct een goed beeld en gevoel krijgen hoe de nieuwe keuken er uit zal komen te zien. Wij komen altijd ter plaatse om zelf de keuken in te meten zodat er geen nare verrassingen ontstaan tijden het plaatsen", vertelt keukenondernemer René Sehellevis. „Door de grote spe lers op de markt wordt veel gestimt met reclames over de laagste prijs, gra tis apparatuur en montage en nog veel meer. In de praktijk blijkt toch dat wij als kleine en persoonlijke keukenzaak meestal een beter aanbod kimnen doen", legt René uit. Dat de werkwijze van Smits Keukencentrum veel ser vice en kwaliteit te beide heeft is niet onopgemerkt gebleven. Het bedrijf is na uitgebreid onderzoek door Elsevier Retail uitgeroepen tot beste keuken zaak van Noord- Holland. „Daar zijn wij uiteraard enorm trots op" leggen René en keukenadviseur Esther Heijne uit. Smits Keukencentrum Uitgeest BV, Geesterweg 10 in Uitgeest, tel. 0251-311880, info@smitskeukens.nl of www.smitskeukens.nl. AKERSLOOT - De reünie van de Akerslootse Schietvereniging De Vrijheid in Café de Vriendschap is niet op 4 maar op woensdag 5 november. Alle leden, oud-leden, vrijwilligere en oud-vrijwilligere van SV de Vrijheid zijn welkom vanaf 20.00 uur. LIMMEN - In de week van 14 tot en met 20 september is in Limmen gecollecteerd voor de Nierstichting. Als jaarthema koos de Nierstichting dit jaar: voor kortere wachtlijsten voor mensen die een donornier nodig hebben. De opbrengst in Limmen was: 2.748.36 euro. AKERSLOOT - Dinsdag 7 oktober is er weer een doordeweekse wandeling. De wandeling is weer een verrassing en brengt u op de prachtigste plekjes in ons mooie Noord-Holland. Het vertrek is om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan hoek Raadhuisweg in Akersloot. Belangstellenden zijn van harte welkom. Voor inlichtingen: Gerard Kaptein 0251311979 of Tini Krom tel. 0251-312815. EGMOND - Zondag 5 oktober is het weer Open Dag bij Historisch Egmond. Het Historisch Informatiecentrum, tegenover de Slotfundamenten in de Hoef, zal ook deze keer weer een gezel lige ontmoetingsplaats zijn, waar jong en oud zich kan verbazen over de rijke geschiedenis van de drie Egmonden. Tussen 14.00 en 17.00 uur zullen er oude films over Egmond aan den Hoef op de muur geprojecteerd worden. Vrijwilligere van de stichting zijn aanwezig om u te voorzien van een kopje koffie en om al uw wagen te beantwoorden. Uiteraard kimt u ook uw collectie Geestgronden compleet maken, oude kranten inkijken of de Egmondse vlag aanschaffen. EGMOND - Wie wil weten of hij thuis ook de vele voordelen van een glasvezelaansluiting kan ver wachten, is de komende weken welkom op informatieavonden van Bergen Breedband. Deze coöperatie van en voor inwoners van Egmond, Bergen en Schoorl, houdt in oktober en november bijeenkomsten waarop iedereen met al zijn wagen terecht kan en waar men zich ook al als abon nee kan aanmelden. Woensdag 8 oktober zijn alle deskundigen in Egmond aan den Hoef in centrum Hanswijk. Aanvang om 20.00 uur, inloop met koffie vanaf 19.30 uur. CASTRICUM - Een mooie, egaal bruine teint in slechts enkele minuten; zonder de schadelijke effecten van UV straling. Volgens Ellis Vester, eige nares van Spray Tan Castricum is spray tanning de toekomst. „Het ideale alternatief voor de zonnebank! Wij hanteren een speciaal spray tan appa raat waarmee we de vloeistof op basis van DHA (dihydroxyaeeton) op de huid vernevelen. Uw huid krijgt een egaal bruine teint die afhankelijk van uw huidtype, voorbereiding en nabehandeling ongeveer vijf tot zeven dagen zichtbaar blijft. Spray Tan Castricum biedt optimale verzorging door het gebruik van topmerken. Voor ieder huidtype is een geschikte bminings- spray in verschillende kleurnuances." De studio is ruim en professioneel ingericht en biedt volop privacy; ook geschikt voor een Spray Tan Party met wiendinnen. Een spray tan behandeling kan op afspraak op alle dagen van de week. Ellis komt desgewenst ook aan huis met een mobiele spray tan set. Burgemeester Mooijstraat 33 (hoek Geelvinkstraat), Castricum, tel. 06-41210556, www.spraytancastricum.nl. LIMMEN - Maandag 22 september is de projectweek op de Pax Christi school geopend met feest! Alle kinderen kwamen in feest kleding op school om samen met een echte Dj de projectweek te starten. Het thema van de week is 'Feest', natuurlijk heeft dit ook te maken met de komende Kinderboekenweek. Het thema staat de komende dagen volop in de aandacht in de klassen. Op woensdag 8 oktober is er een viering in de kerk over het thema. Gezien het onderwerp zal het voor de kinderen een leuke peri ode zijn. Aangeleverde foto REGIO - De maandelijkse IVN-natuurwandeling in de Wimmenummer duinen heeft in herfst en winter een ander vertrekpunt en -tijdstip: het PWN-informatiebord aan het Nachtegalenpad aan de noord kant van Egmond aan den Hoef,; vertrek om 11.00 uur. De wandeling op zondag 5 okto ber gaat deels langs de binnen- duinrand, waar het wat beschutter is, maar ook door het open duin. Met typische herfstversehijnselen zoals verkleurende bladeren, pad destoelen, allerlei vruchten, zaden en bessen, maar ook naar nog even opbloeiende zomerplanten. En mis schien zijn de typische wintervo gels, zoals de Kramsvogel, al gearri veerd. De wandeling duurt ongeveer twee uur. Van te voren opgeven is niet nodig, wel een toegangskaart voor het Noord-Hollands Duinreservaat van PWN. Een donatie (richtlijn 2 euro 50) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen: IVN-Heiloo@hccnet.nl, tel. 072 5337601 of 5325110. Zie ook www.ivnnkl.net. Fijn laddermos, te zien tijdens uw wandeling met het IVN in de Wimmenummerduinen. Foto: Paul ten Have 1 OKTOBER 2014

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 17