Heiloo contact Bladafval: we werken er aan HEILOO 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Raad en (raads)commissies Mededelingen Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 15 OKTOBER 2014 Het is herfst en het blad valt In fases van de bomen af. Lindes verliezen hun blad bijvoorbeeld vroeg In het seizoen, bij Iepen Is dit later. In combinatie met regen zorgen bladeren voor gladheid. Daarnaast zorgt veel blad In de berm voor een slechte waterafvoer, wat leidt tot plassen op het wegdek. Wij starten daarom weer met het opruimen van bladafval. Hoe werken wij De bladeren op de weg of in de berm verwijderen wij zoveel mogelijk: Waar het kan, blazen we het blad in het plantsoen. De laag bladeren vormt een goede afdekking voor de vorst, en dient als voedsel voor de beplanting in het voorjaar. Is er geen plantsoen, dan blazen wij de bladeren zoveel mogelijk op de weg. Met een bladveger en veegmachine maken wij de weg vervolgens bladvrij en schoon. Waar gaan wij aan de slag In straten waar bomen staan die vroeg hun blad verliezen, werken wij als eerste. Daarna volgen de straten met bomen die laat hun blad verliezen. Dit betreft de meeste straten in Heiloo. Hierdoor kan het soms langer duren voordat al het bladafval opgeruimd is. Ook het weer kan voor vertraging zorgen. Bij veel regen is het minder makkelijk de bladeren een kant op te blazen. Wat kunt u doen? U helpt ons door het blad niet op hopen te harken of bij bomen neer te leggen. Deze hopen blad kunnen nat en zwaar worden. Hierdoor is het wegblazen/opvegen van het blad voor de bladblazers en veegwagen niet meer mogelijk. Blad uit uw eigen tuin kunt u in de groene bak doen of bij een overschot naar de afvalbrengplaats brengen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer: 072 535 66 66 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergaderingen raadscommissies De raadscommissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal of B en W kamer) in het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Agendapunten voor de komende com missievergaderingen.Naast de vaste punten staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken, maandag 20 oktober 2014 - Bespreeknotitie Trias Bestuurlijke Zaken, dinsdag 21 oktober 2014 - Startnotitie samenspel - Veiligheidsanalyse Gemeente Heiloo - Integraal Meerjarenbeleidsplan Veiligheid 2015 -2018 - Vergaderschema 2015 Openbare Ruimte, woensdag 22 oktober 2014 - Structuurvisie 2030 - Stand van zaken ONS - Nota van uitgangspunten Zandzoom Zuiderloo - Uitwerkingsplan Nieuw Varne en Uitwerkingsplannen 5 en 6 Zuiderloo Auditcommissie, donderdag 23 oktober 2014 - Programmabegroting 2015 Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, neemt u contact op met mevrouw D. van der Schuur, commis siegriffier, telefoonnummer 072 535 6793 of e-mail griffie@heiloo.nl. Standplaatsvergunning Burgemeester en wethouders hebben, gelet op artikel 423 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo, standplaatsvergunning verleend voor het verkopen van kerstbomen van 29 november tot en met 24 december op het perceel Kennemerstraatweg 423 (brief verzonden op 9 oktober 2014). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van der Meijs van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 08. Burgerlijke stand tot en met 10 oktober Geboren Mason C. Siem-A-Joe z.v. M.P. Siem-A-Joe en M.J. Martens Otis Lenderink z.v. en Noor Lenderink d.v. D.A. Lenderink en M. Bod Joris M. Vreeker z.v. J. Vreeker en A.C.J. Groot Job N. de Vos z.v. B. de Vos en S.M. Oord Huwelijksaangiften aangiften geregistreerd partnerschap J.W. Rappard en J.M. Veenbaas Huwelijken geregistreerd partnerschappen W.W. Kaandorp en M. Kooijman M. Veldheer en M.L. Oostendorp D. Breed en M.A. van Rozendaal Overleden T. Bakker-Bouwman J. Winder B. Jansen J.C. Bruin-Sander H.L. den Haan A. Delver-Groenenberg J.G. van der Steen-de Boer Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11