Bokser Poulino is de trots van Heiloo Double Stars Heiloo Aspiranten 1 kampioen Thijs Lesterhuis en Kars Kroon scoren op Open Alkmaarse Red jeself brevetten bij zwembad Loos Sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO UITSLAGEN 15 OKTOBER 2014 Josemir Poulino wint overtuigend op het Ben Bril Memorial in Carré Amsterdam. Aangeleverde foto BOKSEN HEILOO - Maandagavond bokste Josemir Poulino van Teamboot Heiloo op het groot ste boksgala van Nederland. Het Ben Bril Memorial wordt eens per jaar in het koninklijk thea ter Carré te Amsterdam gehouden. Het was een zware en emotioneel beladen rematch, gezien het feit dat vorig jaar de partij voortijdig werd gestaakt in verband met een kopstoot. Poulino werd dan ook volop gevolgd door velschillende tv- ploegen en journalisten. De druk om te presteren was daardoor erg groot en Poulino had zeker nog een appeltje met zijn tegenstander te schillen. Het was een harde partij waarin het eesrt leek of Poulino in de tweede ronde de partij vroegtij dig zou moeten beëindigen. In de derde ronde kreeg Poulino bovendien een zware blessure aan zijn rechterhand, maar hij wist de partij slim uit te boksen en won zo unaniem op punten. HONKBAL HEILOO - Bij Honkbal vereni ging Double Stars Heiloo is het Aspiranten 1 het weer gelukt om kampioen te worden! Dit team mag zich met recht de beste noemen, met een behoorlijk puntenversehil zijn ze op de eerste plaats geëindigd. Afgelopen zondag werd er tijdens de laatste thuiswed strijd overtuigend gewonnen van de Flying Petrels, eindstand was 17 - 3. Double Stare was speciaal voor deze wedstrijd gekleed in kampi oenstenue. Na afloop werd het kam pioenschap uitbundig gevierd met champagne en bloemen, ook in de toespraak van de voorzitter werd De Aspiranten 1 zijn kampioen geworden; achter vlnr: coach Joost Emke, Gijs Kuijper, Tom van Schagen, Teun van Hemert, Rutger Emke, Stan de Haan, coach Martin Broerse. Voor vlnr: Siebe van Pelt, Finn Blokker, Djemo van de Wetering, Niels Thomas, Dalian Lizzard. Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Zondag werd voor de 26ste maal het Internationale Open Alkmaarse Judo Toernooi gehouden. In de Hoornse vaart verzamelden zich 600 judoka's uit negen landen in de leeftijds klasse van 8 tot 21 jaar. Dojo 't Loo kwam met een deel van de wedstrijdselectie de mat op. Stan Greveling (-66 kilogram) beet het spits af en stuurde in de golden score een Noor naar huis. Na ver lies, winst en wederom verlies was het toernooi over. Aldert Zwart (-73 kilogram) verloor zijn eerste wedstrijd van de latere kampioen. Hij won hierna nog wel een goed bevochte wedstrijd maar ging de laatste wedstrijd helaas strijdend ten onder. Tot 34 kilogram was het vandaag aan Daan Pepping en Kars Kroon om te laten zien wat ze kon den. Daan liet goed judo zien maar kwam niet tot een winstpartij. Kars verloor zijn eerste wedstrijd van de latere nummer 2. In de herkansing judode hij zes partijen waarbij hij vriend en vijand van de mat joeg. Zo werd hij alsnog knap derde. Job Kroon (-27) stond samen met Stan de Laleijne (-34), Bas de Laleijne (-42) en Fil Dekker (-50) hard te knokken, maar allen zijn de jong ste en lichtste van hun poule en ze verloren him twee wedstrijden. Hierna kwam Mats Kroon in actie. In de halve fmale verloor hij nipt en moest naar de troostfinale. Na ver lies moest hij genoegen nemen met een vierde plek. Als laatste kwam Thijs Lesterhuis (-81 kilogram) aan de bak. Met twee winstpartijen op een Nederlander en tweer keer een Noor te verelaan scoorde hij vier ippons en werd knap kampioen. Coach Kars Zoon kon terug kijken op een geslaagd toernooi met veel leermomenten voor de jeugdige judoka's. Zaterdagavond debuteerde het judoteam van Dojo 't Loo in de Hoofdklasse van de Westfriese Judo Competitie. In een reeks van zeer spannende en gelijk opgaan de wedstrijden liet het team zien goed te kimnen meekomen in de Hoofdklasse. De wedstrijd tegen Judo yushi uit Nieuw Vennep ging nipt verloren met 4-3. Vervolgens werd met 4-3 van Kodokan uit Purmerend gewonnen. Tot slot was het team van Ben Rietdijksport die avond nog een maatje te groot. het team van harte gefeliciteerd. Niet alleen de spelers maar ook de coaches en trainers die hier met z'n allen met veel enthousiasme voor gezorgd hebben. Later deze maand op 25 oktober, zal tijdens het grote jubileumfeest -vanwege het 25-jarig bestaan van Double Stare Heiloo- het feest nog eens dunnetjes over gedaan worden! Thijs Lesterhuis op de Open Alkmaarse in gevecht met de Noor Petter Austad. Foto: Menno Lesterhuis Heilooer Bridge Club De uitslag van de Donderdagavondcompetitie: A-lijn: Haan - van Loon 64,58; 2. de Bruyckere- Stark 58,33; 3. Kuijper - van Os 55,73. B-lijn: 1. Plas-Schoute 60,42; 2. Haan - Hurkmans 60,42; 3. fam. Neefjes 54,17. C-lijn: 1. van Dortmont-Jacobs 66,67; 2. Cnossen - Ernsting 58,33; 3. van Dokkum - van Kappel 54,17. Dinsdagavondcompetitie: A-lijn; 1. Hogeslag- Voskuil 55,73, 2. Klerk - Stark 55,21,3. Kramer - Meuleman 54,69. B-lijn: 1. van der Mark- Ribberink 64,58, 2. Dekker - Bruin 55,56,3. Van Diest - Greyer 52,78. Damesbridgeclub Sans Atout Op 8 oktober heeft de damesbridgeclub als volgt gespeeld: A-lijn: 1. Daudeij - Coebergh 61,46; 2. Hommes - Bruijckere 59,38, B-lijn: 1. Bennen - Eisen 62,50:2. Erkamp - Claus 56,25, C-lijn: 1. Boukens - Noord 68,23; 2. Kromhout - de Jong 63,02.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19