Handige Hafkamp hengelt dame binnen Flashing moet buigen voor BC Apollo Red Jezelf Brevet zwembad Loos Egels komen te kort in Woerden Thuiszege voor Peter Langevoort HSV gooit in de tweede helft alle remmen los 21 Rehab Centre en Dorssports hoofd sponsors De Foresters Een kwart eeuw Double Stars Jesper de Vré kopt uit een corner de 4 - 2 in. UITKIJKPOST 15 OKTOBER 2014 Alle kinderen zijn trots met hun 'Red jezelf-brevet naar huis gegaan. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 8 oktober was het vroeg in de ochtend al druk bij zwembad Loos. Veertig kinderen stonden in T-shirt, korte broek en met water- sehoenen klaar om te laten zien dat ze zichzelf zowel op hun buik als rug al goed in het water kunnen red den. Alle kinderen zijn trots met him 'Red jezelf-brevet naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Sam van der Kolk, Sam Boll, Lola Bleeker, Darien Rahim, Tessa Brouwer de Koning, Sophie Stolte, Robin van Dam, Bauke Roeland, Guus Roeland, Anouk Bijleveld Heleni van de Berg, Bishara Ise Ahmed, Sophie Breedeveld, Stella Dekker, Bodyl van Tol, Loa Castrieum, Ahmed Abdirahmaan, Kick Liefting, Jessy van der Horst, Finn Morseh, Jia-Qi Sun, Jens de Bats, Maxe Goedkoop, Connor Hanek, Ravi Janssens, Ivana Kragtwijk, Sofie Oosterink, Phoenix Hosmus, Bente Boot, Lode Synesael, Timo IJsselstein, Bart Niesten, Mano Leeuwangh, Jome Reitsma, Beau Smets, Bart Heemskerk, Julia Lammere, Nynke Overdijk, Giel de Graaf, Sam Groeneveld. HEILOO - Rehab Centre en Dorssports zijn hoofdsponsors geworden van De Foresters. Er zijn unieke afspraken gemaakt, die er onder andere in voorzien dat De Foresters gebruik gaat maken van de diensten van Rehab Centre en Dorssports. Zo is er bijvoorbeeld kwalitatieve begeleiding en worden revalida tie-, herstel- en krachttrainingen georganiseerd. Alle partijen zijn uiteraard erg blij met deze samen werking en kijken uit naar vele mooie en fitte jaren. HEILOO - Een kwart eeuw geleden fuseerden Foresters en BSC Heiloo en ontstond Double Stare Heiloo. Graag sluit men het jubileumjaar in stijl af, samen met iedereen die op welke wijze dan ook deel uit heeft gemaakt van de sportieve geschie denis. Heb je ooit gehonkbald bij Foresters, gesoftbald bij BSC of een bal van een paaltje geslagen bij Double Stars? Op zaterdag 25 oktober wordt het jubileum gevierd. Het programma begint om 15.00 uur met een jeugd- honkbalmiddag. Rond 17.00 uur worden de barbecues aangestoken voor een gezamenlijke maaltijd. Om 19.00 uur is het tijd voor de jubileumreceptie. Er wordt beeld materiaal uit de oude doos getoond en men laat een kwart eeuw honk en softbalgeschiedenis de revue passeren. Vanaf 20.00 uur baret het feestgedruis los. VOETBAL HEILOO - De Foresters speel de ditmaal wel erg ver weg, namelijk in Woerden tegen de gelijknamige club die dit jaar is gepromoveerd uit de 2de klas. In de voorwedstrijd wist de F1 met 13-0 te winnen. Er werd gehoopt dat de grote broers dit voorbeeld zouden vol gen, maar niets bleek minder waar. In het begin waren er kansen over en weer, waarbij de Woerdenaren iets sterker speelden. Na 20 minu ten resulteerde dit in de 1-0, door dat een eerder door doelman Tijs Laagland goed verwerkte bal opnieuw werd ingeschoten. En even voor de pauze maakte Woerden opnieuw gebruik van de geboden ruimte in de achterhoede MOUNTAINBIKEN REGIO - Akersloter Peter Langevoort heeft verdiend de zesde rit in de reeks van tien wedstrijden om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup in Akersloot gewonnen. Peter Langevoort heeft de laatste tijd bewezen, naast het aktief zijn in de schaatssport, ook zijn manne tje te staan in het mountainbiken. Tot halfkoere bleef het op het ver lichte parcours op Sportcomplex de Cloppenburgh spannend wie om er zelfs 2-0 van te maken. Stan de Boer was inmiddels gewisseld voor Milo Blei om voorin meer druk te kunnen zetten. De snelle linksbuiten Stanley Mailoa gaf een medespeler de kans er kort na rust 3-0 van te maken. Na het inval len van Mitchell Zwart en Victor Langenburg werd er meer gas gege ven. Toen Joey Breed in de 16 meter onderuit werd gehaald, kregen de Egels een penalty. Ook deze kans werd gemist, want Milo Blei schoot hard via de lat over het doel. Uit de tegenaanval wist Woerden er zelfs nog 4-0 van te maken na een goede combinatie. Door deze nederlaag staan de Egels met vier punten in de onder ste regionen, maar nog wel boven Elinkwijk en Stormvogels. De vol gende competitiewedstrijd is op 26 oktober in en tegen De Meem. aan het langste eind voor de oveiwinning ging trekken. Naast Langevoort waren het Alkmaarder Henk Louwe, Chris Kemp (Egmond aan de Hoef) en Wilfred Knegt uit Uitgeest die aanspraak zouden kunnen gaan maken op de winst. Gaande de tweede helft van de een uur durende rit, werd toch duidelijk, dat de al weken voor de zege droogstaande Langevoort, de meeste aanspraak mocht en kon maken op de overwinningsbloe- men. Respectievelijk moesten zijn directe belagers Kemp, Knegt en vervolgens ook Louwe hun meer dere erkennen in Peter Langevoort. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 10 okto ber speelde SV Vredeburg de tweede ronde van de interne competitie. Het computerpro gramma dat de wedstrijdinde ling bepaalt, had voor een mooi programma gezorgd. Tandenknareend zag Marcel Wester hoe de handige Gertjan Hafkamp, na een ongelukkige ope ningsbehandeling, zijn dame bin nen hengelde. Daarna viel er voor Wester geen eer meer te behalen. Jan Borst hielp Sandra Hollander in het zadel door in een gelijkwaardig eindspel een noodzakelijke verde digende zet over het hoofd te zien en een eenvoudige mateombinatie toe te laten. Clubkampioen Bob Stolp veroverde een waardevolle scalp door de nummer twee van afgelopen seizoen Harold Ebels in een spannende partij een pimt af te snoepen. Pionverlies in het midden spel was voor Ebels de bron van het kwaad. Barry Blekemolen speelde een uitstekende partij tegen Dick Aafjes. Met fraai torenspel over de c-lijn maakte hij het verschil. Niels Hageman en Jos Admiraal gaven elkaar in een gesloten stelling geen duimbreed toe. Remise was het logische resultaat. Adri Beentjes bleef voortreffelijk op de been tegen de te snel spelende Robin Rommel. Nadat het openingsof fensief van Rommel was geluwd, sloeg Beentjes terug met bere kende zetten en knappe stukwinst. Harry Levering had een plezierige avond. In zijn partij tegen Piet van der Heijdt waren zijn zetten effec tief en na stukwinst kon Levering het pimt noteren. Opgelucht nam Bert Hollander het remise-aanbod van Ed Stolp aan. Stolp beschikte, met een pion meer, over een goede stelling, maar zag geen weg naar de winst en koos voor het halve ei in plaats van een mogelijke lege dop. Chiel Pepping verkeerde in prima vorm en rekende in een leuke partij af met Kees Aafjes. In een lange par tij toonde Marlies Sturk zich net iets uitgekookter dan Jan Brantjes. Na materiaalverlies spartelde Brantjes nog lang, maar tevergeefs. VOETBAL HEILOO - In de wedstrijd tegen Beemster, waarmee HSV vorig seizoen promoveerde, werd een zeer matige eerste helft op de mat gelegd, waarbij Beemster beter uit de verf kwam. Er konden weinig kansen geturfd worden aan beide zijden, maar Beemster kopte uit een corner in de 17de minuut de 0 - 1 ach ter Indy Klamer. De tweede helft begon HSV met twee verse krach ten, Hessel Zonneveld en Patrick Laffra voor Leyn Stokman en Mare Baars. Binnen twee minuten werd de rechterkant van de Heilooer verdediging totaal weggespeeld en stond de 0 - 2 op het scorebord. In de 53ste minuut kwam de spits van Beemster alleen op de HSV-goalie af, maar Indy wist dit karwei te kla ren, weliswaar via een overtreding, maar de scheidsrechter floot hier niet tegen. Uit de tegenaanval maak te Jesper de Vré met een sliding de 1 - 2. In de 58ste minuut bereikte een goede dieptepass van de 18-jari- ge debutant, Teim Kops de vrij gela ten Charel van Dooren; diens voor zet werd door Hessel ingegleden, 2 -2. Een vrije trap van Lennart Nobbe werd net gemist door Jesper, maar in de 66ste minuut werd de bal goed teruggelegd door Tim van Hekken op Hessel, waarna diens schot werd geblokkeerd door de keeper. Jesper ving de bal buiten de 16 op en haalde verwoestend met links uit: 2 - 3. Vijf minuten later werd een buitenspelgoal van Patrick afge keurd, maar Jesper uit een corner en Patrick uit een breedtebal maak ten de vijf vol. BASKETBALL HEILOO - Zondag heeft Flashing Heiloo JU20 een ste vige nederlaag geleden. In de Amsterdamse Apollohal werd kansloos verloren van BC Apollo: 105-52. Het team van coach Paul Aris was wederom niet compleet. Met twee geblesseerden (Arthur Kerst en Andrew Leek), een met zijn mg kwakkelende Jeroen Aris en een zieke Job Velsenboer kon maar amper een team op de been wor den gebracht. De gevolgen waren duidelijk. Tegen een sterk spe lend BC Apollo konden het team uit Heiloo alleen het eerste kwart bijbenen. Met een zoneverdedi ging probeerde Flashing het de Amsterdammers moeilijk te maken. Dat lukte aanvankelijk goed (14-11 in de zesde minuut) maar daarna sloop de onrust in het team. BC Apollo zette even aan en schoot de zone aan flarden. Het eerste kwait werd dan ook bij 22-11 afgesloten. In de loop van het tweede kwart werd al snel duidelijk dat er wei nig viel te halen in Amsterdam. Het spel van Heiloo werd steeds onrus tiger. Er werd veel balverlies gele den en dat gaf BC Apollo vleugels. Met scherp schietend en met fraaie acties werd Flashing snel op grote achterstand gezet. Bij rust was de wedstrijd gelopen: 54-26. Nadat Job Velsenboer met een bloedende lip definitief naar de kant moest en ook Jeroen Aris weer snel naar de kant werd gehaald met rugklachten, was er geen houden meer aan. BC Apollo kende geen genade en met het ingaan van het laatste kwait stond er al 85-38 op het scorebord. Ondanks het feit dat Flashing in het laatste kwait toch nog iets kon terug doen (20-14) kon het team van coach Aris niet voorkomen dat BC Apollo de honderdpimten grens overschreed. De eindstand werd uiteindelijk bepaald op 105-52. In de dubbele cijfers kwamen Jeffrey Klerk 6-8 (14), Jeroen Aris 3-8 (11) en Robbert de Ruiter 2-8 (10). Komend weekend is het team vrij. Gezien al het blessureleed komt voor Flashing een korte rustperiode goed van pas. Pas 25 oktober speelt JU20 weer thuis en wel tegen Hoppers uit Hoorn. Aanvang van deze wed strijd: 13.00 uur in sporthal Het Vennewater, Heiloo. rv p,i« .rbWi'l; .stOmAi Foto: Marian Ursem

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21