Bijles Heiloo bestaat één jaar! Roclctober Weekend in Café de Wit The Kinks middag bij de Schrijverij Verzamelbeurs met gratis taxaties - LA CHOUFFE - Start verkoop deelplan De Linde Zuiderloo te Heiloo 7 INGEZONDEN MEDEDELING Landelijke Fair Trade Weekin de Wereldwinkel DOKTERS DIENSTEN UITKIJKPOST 22 OKTOBER 2014 HEILOO - Heeft uw kind moeite met de leerstof dit schooljaar? Loopt uw kind al een tijdje op zijn tenen? Is uw kind het plezier kwijtgeraakt in lezen, rekenen of spelling? Zit uw kind op de middel bare school en heeft het hulp nodig bij plannen, leren of samenvatten? Bijles Heiloo is deze maand één jaar oud geworden. Anne Schouten heeft het afgelopen jaar veel kinde ren geholpen. „Het afgelopen jaar is een enorm succes geweest en daar ben ik hartstikke trots op. De kinde ren die ik begeleid, komen graag bij me en krijgen ook weer plezier in het leren op school. Eén bijles per week kan zoveel verschil maken." Omdat Bijles Heiloo jarig is, pro fiteert u tot 12 november van een gratis en vrijblijvend intakegesprek ter waarde van veertig euro én een korting van 10 procent op de eerste drie bijlessen en huiswerkbegelei ding! Hoe mooi is het als uw kind met plezier leert? Meer informatie op: www.bijlesheiloo.nl. HEILOO - Van zaterdag 25 okto ber tot zaterdag 1 november is het weer Landelijke Fair Trade Week Een week lang worden de schijnwerpers gericht op Fair Trade gecertificeerde producten. Dit jaar staat Thailand in de spot lights. De Wereldwinkel Heiloo verkoopt een leuk wokpakket voor je eigen Thaise Wokfeest. Met de naderende feestdagen in zichtin de Wereldwinkel zijn nu, naast de Tony Choeolonely cho coladeletters ook de symbolen en te koop. En in de ehoeola- deplakken zijn weer spannende nieuwe smaken te krijgen, zoals chocola met drop, chocola met banaan en walnoot, en chocola met sinaasappel en rozemarijn (limited editions!). Ook dit jaar verzorgt Wereldwinkel Heiloo graag uw kerstpakket. Tijdens een persoonlijke afspraak kun nen alle kleine en grote moge lijkheden besproken worden. Natuurlijk kimt u nu weer de Novibkalenders kopen. De nieuwe collectie kerstkaarten zal binnenkort in de winkel liggen, en deze week zijn er veel nieuwe artikelen ingekocht, die nog niet eerder in de Heiloose winkel te vinden waren, zoals leren hand tassen uit Niger en Mali, uiteraard met Fair Trade label. Niet alleen in de Fair Trade Week maar het hele jaar door is de Wereldwinkel dé Fair Trade cadeauwinkel van Nederland. Wereldwinkel Heiloo, Stationsweg 105, www.wereld- winkel-heiloo.nl. HEILOO - Aankomend weekend wordt het weer gezellig in Café de Wit. Op zaterdagavond is er een La Chouffe avond met live muziek van de Rock 'n Roll band JJ and the Fatcats. Deze avond verandert het café in een bos waar kabouters wonen. Kom gezellig met je vrienden en word vanzelf een echte kabouter. Een evenement dat je niet mag missen! Zondag is het weer de laatste zondag van de maand en dat betekent live muziek in Café de Wit. Deze maand komt de Heiloose Sarina Burger met haar band Bad Name! Zij zullen om 20.00 beginnen tot 23.00 uur. Gezellig om het weekend af te slui ten! Verder wordt er op 9 november een Oktoberfest gehouden! Die mag alvast in de agenda! Houd de faeebookpagina en website www.cafedewit.nl in de gaten voor leuke acties en evenementen. Silja Kops en Marjolijn Baltus zingen diverse Kinks liedjes bij De Schrijverij op het Stationsplein. Aangeleverde foto HEILOO - Ter ondersteuning van de kaartverkoop voor de Kinks Tribute Night op zater dagavond 1 november in Buk Buk zullen een aantal van de daaraan deelnemende Heilooër artiesten een voorproefje geven. Tussen 13.30 en circa 16.00 uur De praktijk van Dr. RUURDA is i.v.m. vakantie GESLOTEN van 27 oktober t/m 31 oktober 2014 VOOR WAARNEMING: DR.E. GIANOTTEN TEL: 5330400 worden er op zaterdagmiddag 25 oktober bij De Schrijverij in het stationscentrum van Heiloo diverse Kinks liedjes gezongen door Silja Kops, Marjolijn Baltus en Piet Schouten, met begeleiding op gitaar van Gert-Paul van der Horst. Bij De Schrijverij zijn sinds 7 oktober entreekaarten te koop voor de Kinks Tribute Night. Die wordt gehouden om het ontstaan (vijftig jaar geleden) van The Kinks en him eerste nummer-1 hit van toen (1964) You Really Got Me te vieren. De opbrengst van deze Kinks Tribute Night gaat grotendeels naar de nieuwe stichting Vrienden van BukBuk, die het geld gaat aan wenden om het ooit vermaarde poppodium van Heiloo nieuw leven in te blazen. HEILOO - Op zaterdag 25 okto ber start de verkoop van de eerste fase van deelplan De Linde in Zuiderloo in Heiloo. In de eerste fase gaan 59 wonin gen in verkoop. Deelplan De Linde is ontwikkeld door projectontwikkelaar Timpaan uit Rijsenhout, die de komende jaren in het gebied Zuiderloo circa 275 woningen zal gaan ontwik kelen. Het gebied dat Timpaan ontwikkelt ligt in het zuiden van Heiloo; tussen Heiloo en Lirnmen. De Linde ligt tegen de Hoogeweg, in de noordwesthoek van Zuiderloo. Het stedenbouwkundige plan voor Zuiderloo wordt opge steld vanuit een duidelijke visie op dorpse stedenbouw, architectuur en openbare ruimten. Het overkoe pelende plan voor Zuiderloo wordt een plan waar niet het bouwen van kwantiteit aan woningen in grote bouwstromen centraal staat, maar juist een geleidelijke doipse groei. Binnen dit plan komen woningen voor alle doelgroepen in verschil lende prijsklassen. Uniek aan het project is dat kopers van twee-onder-een-kap- woningen en vrijstaande woningen per kavel uit diverse woningtypen in diverse prijsklassen kunnen kiezen. De prijzen van de 16 twee- onder-een-kapwoningen zijn vanaf 389.000,- vrij op naam en de veer tien vrijstaande woningen vanaf 399.000,- vrij op naam. In het plan worden dertien eengezinswonin gen vanaf 227.500,- vrij op naam gerealiseerd. Daarnaast zijn er ook 16 grondgebonden woningen voor (door)starters. Deze Timpaan Verandawoningen hebben een prijs vanaf 179.000,- vrij op naam. De verkoopmanifestatie van De Linde wordt georganiseerd op zaterdag 25 oktober aanstaande van 11.00 tot 13.00 uur in Brasserie In 't Groen aan de Lagelaan 8 in Heiloo. Tijdens de manifestatie kunnen geïnteresseerden uitgebreide infor matie krijgen over de verschillende woningtypen. HEILOO - Op zondag 26 oktober houdt de Munten- en Postzegel Organisatie (MPO) een verza melbeurs met gratis taxaties in Heiloo. Vele belangstellenden, liefheb- beis en geïnteresseerden zullen van 10.00 tot 16.00 uur him weg vinden naar het Fletcher Hotel Heiloo op de Kennemerstraatweg 425. Hier worden die dag vele duizenden munten, postzegels en bankbiljetten uit binnen - en buitenland aangebo den. U vindt hier munten vanaf de Grieks/Romeinse periode tot en met de nieuwste euro's, postzegels vanaf de allereerste uit 1852 en bankbiljet ten in alle soorten en maten. Heeft u al eens een munt van 2000 jaar oud in uw handen gehad? Kent u het bankbiljet 'Tientje van Lieftinek' nog? Wist u dat misdruk ken van munten en postzegels veel geld waard kunnen zijn? Kom langs en laat u gewoon eens verrassen door lang vervlogen betaalmidde len. Gratis taxatie Tevens kan men op deze dag munten, postzegels, bankbiljetten en oude ansichtkaarten gratis laten taxeren. Het motto daarbij is 'Er ligt teveel op zolder'. U weet het vaak niet maar ook in liw keukenla kan iets van behoorlijke waarde liggen. Neem gerust uw spullen mee en wie weet bezit u een kost baar stuk! Zondag 26 oktober van 10.00 tot 16.00 uur, Fletcher Hotel Heiloo, Kennemerstraatweg 425. Inlichtingen: 030-6063944 of www. rnpo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7