Heiloocontact RaboDichtbij Geen krant ontvangen? Belangrijke nummers Mededeling Woonwensen? Ga binnen 2 werkdagen met ons in gesprek. De Rabo AZ Voetbaltoer - het leukste lesprogramma! Bezoek de Rabo Camper - ontmoet onze mobiele adviseurs Mobiele adviseurs bij u thuis oktober 2014 www.rabobank.nl/nkl Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) Wij zijn er bij. U ook? Rabobank Noord-Kennemerland Samen Sterker 29 OKTOBER 2014 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Standplaatsvergunning Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben, gelet op artikel 2 onder 1d van het Standplaatsenbeleid 2009, een standplaatsvergunning verleend aan Bakkerij Kees Zoon voor de ver koop van oliebollen uit een verkoopwa gen op het Stationsplein van 15 tot en met 31 december (brief ver zonden op 22 oktober 2014). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van der Meijs van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 08. Nieuwe straatnamen Zuiderloo Burgemeester en wethouders hebben op 21 oktober besloten voor Zuiderloo de volgende straatnamen vast te stel len: - voor uitwerkingsplan 5: Elzenwal, Zomerlinde en Populier - voor uitwerkingsplan 6: Nicolaas Blokkerlaan In verband met de realisatie van het woningbouwproject voor uitwerkings plannen 5 en 6 in het bestemmings plan Zuiderloo is een aantal straatna men nodig. Bij de keuze van nieuwe straatnamen voor Zuiderloo is gekeken naar benamingen die een duidelijke relatie hebben met elkaar en met het gebied. Daarbij is in een eerder sta dium rekening gehouden met een uit breiding van soortgelijke straatnamen voor toekomstige uitwerkingsplannen binnen Zuiderloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bussen van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 63. www.heiloo.nl Heiloo We merken het in ons hele werkge bied: er ontstaat meer activiteit op de woningmarkt. Mensen krijgen 'woon- kriebels' door nieuwe woningprojec ten, door een 'te koop' bord op dat ene speciale huis, door een goed idee voor een verbouwing voor meer wooncom fort. Snel in gesprek Of u nu op zoek bent naar uw eerste eigen woning, verhuisplannen heeft of een gesprek wil over uw verbouwings plannen, ons team Financieel Advies brengt de mogelijkheden graag voor u in beeld. Dit eerste woongesprek kost u niets. Bel of mail onze afdeling Financieel Advies voor een oriëntatie- gesprek binnen twee werkdagen. Dan weet u waar u aan toe bent en wat er voor u mogelijk is. Misschien is dat wel meer dan u denkt. Graag tot snel! Basisschoolgroepen 7 en 8 uit de kop van Noord-Holland kunnen zich nu aanmelden voor de Rabo AZ Voetbal- toer 2015. Voor de vierde keer organi seren we dit met onze'buurbanken'en AZ. Basisschoolgroepen worden wed- strijdfit via 4 thema's: omgaan met geld, voeding, respect en samen werken bewegen. aftrap van de toer een echte AZ-voet- baller op school. Stel je voor dat dit bij jouw school gebeurt! Bovendien ding je met je groep mee naar een super- prijsden Rabo AZ VIP clinic in juni. Schrijf nu in Kijk met je leerkracht op www.raboaz- voetbaltoer.nl. Hier kunnen school- groepen zich via de meester of juf inschrijven. Ga in maart van start met het leukste lesprogramma! Vragen? Mail naar communicatie@nkl.rabo- bank.nl of bel (072) 5073210. Een AZ-speler op jouw school? Bij een aantal scholen komt er bij de Onze Rabo Camperzetten we in bij evenementen in ons werkgebied en als 'mobiel kantoor'. Onze mobiele adviseurs Wendy Swan en Barry Witte vindt u op vaste dagen in de onderstaande dorpen. De agenda: Limmen Egmond aan Zee Akersloot Schoorl vr. 7 nov. 9.00 -17.00 parkeerplaats naast AH do. 13nov. 8.00-13.00 op de markt 13.30 - 15.30 in Prins Hendrik Stichting di. 18 nov. 9.00-17.00 Churchillplein, bij Akerhof vr. 28 nov. 9.00 - 12.30 in De Sanderij 13.00 - 17.00 parkeerterrein Sportlaan Onze mobiele adviseurs komen ook bij u thuis. Maak hiervoor een afspraak via (072) 507 33 33 of mail naar info@nkl.rabobank.nl 3 november Ondernemerscongres Castricum. Wij zijn partners, met OFCAL en gemeente Castricum. In De Burgerij in Limmen. www.ondernemersprijscastricum.nl 13 november Welkomstbijeenkomst nieuwe leden. In ons kantoor in Castricum. Wordt nu lid via www.rabobank.nl/nkl, dan kunt u er 13 november bij zijn! 27 november Rabo Bizz Game. Online ondernemerswedstrijd voor 5 havo en 6 vwo op het Jac P Thijsse College in Castricum. 13 december Ondernemingsprijs Heiloo. Wij zijn hoofdsponsor. www.ondernemendheiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 14