Uitkiémt*1 Double Stars test zonnepanelen op dak van clubhuis Mooie resultaten trampolinespringers GTH Spannende wedstrijd HZV - Golden Stars Basketballers Flashing te sterk voor Hoppers SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Pupillen Double Stars kampioen SpM De redactie van de Uitkijkpost ontvangt wekelijks heel veel kopij, met nieuws uit Heiloo, de Regio en Sportnieuws. Helaas kunnen we niet alles in de krant plaatsen. Gelukkig kunt u dit wel vinden op www.uitkijkpost.nl HONKBAL HEILOO - Begin dit jaar heeft Vereniging Heiloo Energie, via de SportRaad, een presentatie gehouden voor geïnteresseer de sportverenigingen over het Helaas bleken de zonnepanelen niet bestand tegen een mooi gegooide bal van Siebe van Pelt. Foto: Yvonne van Stiphout verduurzamen van hun gebou wen en het terugdringen van het energieverbruik. Double Stars had toen haar bedenkingen of dat wel bij hun zou kunnen omdat er nog wel eens een balletje op het dak van het clubhuis terecht komt en als er dan zonnepa nelen liggen... Direct kapot was de mening. Afgelopen zaterdag heeft Heiloo Energie geprobeerd deze bedenkingen weg te nemen door een proefopstelling te plaatsen en de honkballers diverse keren een bal op de panelen te laten slaan/ gooien. Na elke poging zou worden gemeten of er nog steeds energie opgeleverd werd. Helaas bleken de zonnepanelen niet bestand tegen een mooi gegooide bal van Siebe van Pelt (foto). Nu wordt nu gekeken of er een andere oplos sing gevonden kan worden gevon den zodat de zonnepanelen alsnog geplaatst kunnen worden zonder kans op breuk als er een bal op het dak geslagen wordt. TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Zaterdag 25 oktober kwamen twee teams van GTH in actie op de eerste plaatsings wedstrijd trampolinespringen. In ronde één was het de beurt aan team E2: Feliene Wamrenhoven, Mila Dekker, Milenka Hoorn en Raquel Schouten. De vier spring- sters begonnen de wedstrijd met de verplichte oefening, Milenka liet een goede oefening zien: 21.8. Daarna was de eerste keuze oefening aan de beurt; Feliene sprong een zeer mooie oefening! Ook de laatste keuze oefening werd goed gespron gen door alle vier; zowel Mila als Raquel sprongen stabiel en netjes. In ronde twee kwam het andere team van GTH in actie: team El bestaande uit Brechtje van Haneghem, Elise Ten Bruggencate, Celine Tieman en Silke Dekker. Ook hier werd goed gesprongen, tijdens de verplichte oefening liet Silke een super oefe ning zien: 24.2! De eerste keuze V.l.n.r: Feliene, Elise, Celine, Milenka, Brechtje, Silke, Mila en Raquel. Foto aangeleverd oefening van zowel Elise (22.80) als Brechtje (22.4) waren keurig gesprongen. Ook dit team sloot de wedstrijd af met vier prima tweede keuze oefeningen; Celine sprong super strak en behaalde dan ook een 25.2! In het eindresultaat is team E2 vijfde geworden en team El kreeg de bronzen medaille omgehangen! Zie ook: www.gth-heiloo.nl. ZAALVOETBAL HEILOO - Dat dominant spelen niet hand in hand gaat met een uiteindelijke winstpartij bleek vrijdagavond wel in Almere City. Het team van coach Klamer was te gast in Sportpaleis de 'Waterwijk'. De thuisploeg Golden Stare (ex eerste divisie club) besloot direct de verdedigende stel lingen in te nemen. HZV'er Mitchell Zwart maakte echter 0-1. HZV bleef leading door routinier Steef Kaandorp (20) die bij de cornervlag 2 de bal voorgaf aan de scorende Nick Sombroek: 0-2. Zelfs benja min Stan de Boer(16) maakte zijn eerste competitiegoal: 0-3. Dat er nog via een verdekt schot en de 1-3 werd gemaakt weerhield HZV niet om verder te gaan met het goede spel. Vlak voor de rust tipte Mitchell Zwart de 1-4 binnen. De thuisploeg moest wel komen en dat hierbij ruimte ontstond werd dankbaar benut door een snelle en strakke uitworp van Indy Klamer en met een heerlijke lobje door Mitchell Zwart de stand op 1-5 gebracht. Maar als je drie goals tegen krijgt in evenzoveel minu ten dan wordt het wel heel penibel om de punten mee naar Heiloo te nemen 4-5. Het werd zelfs 5-5 waar bij niet iedereen scherp leek te zijn. Met nog tien minuten te gaan greep coach Klamer resoluut in om de organisatie opnieuw goed te zetten; een juiste zet. Volgende week Vrijdag 31 Oktober om 20.00 uur Scagha '66 thuis. Weer een ex eerste divisie club die ervaring genoeg heeft. BASKETBAL HEILOO - Afgelopen zater dag heeft Parkmobile/Flashing Heiloo zijn eerste overwinning in de landelijke competitie behaald. Provinciegenoot Hoppers uit Hoorn werd in een spannende wedstrijd verslagen: 70-64. Er werd gestart met een man-to-man ver dediging maar al snel bleek de scheipte bij Flashing onvoldoende. Hoppers soleerde makkelijk door de Heilooër verdediging en nam direct een kleine voorsprong (4-7). Na een time-out schakelde coach Aris over naar een zoneverdediging. De Hoomse aanvallen werden beter in toom gehouden; het eerste kwart werd met de kleinst mogelijke voorsprong afgesloten (12-11). Ook in het tweede kwart bleef Heiloo straf verdedigen. Aanvallend kwam Flashing steeds beter uit de verf. Goed combinerend en met fraaie individuele acties van met name Jeroen Aris en Robbert de Ruiter werd de voorsprong met Hoppers langzaam maar zeker uitgebouwd (31-23 in de zevende minuut). Een overschakeling naar man-to-man verdediging pakte niet goed uit. Hoppers rook haar kans en ver kleinde de achterstand binnen mum van tijd. Maar ook het tweede kwart wist Flashing winnend af te slui ten (19-18) zodat het derde kwart werd gestart bij 31-29. In dit kwart waren de krachtsverschillen mini maal. Het harde verdedigende spel van de Hoppers bracht het Heilooër team steeds vaker naar de vrije woip lijn. En dat bleek achteraf een belangrijke factor. Flashing benutte de toegekende vrije wor pen uitstekend. Van de in totaal 29 toegekende scoorde de Heiloënaren er maar liefst 20 (69%). Jeroen Aris en Max Knegt stelde in de slotfase de overwinning veilig: 70-64. Het betekende de eerste zege in deze landelijk competitie. Komend week end is Parkmobile/Flashing Heiloo vrij. Zaterdag 8 november speelt JU20 thuis opnieuw tegen een pro vinciegenoot (het sterke Akrides uit IJmuiden). Aanvang van deze wedstrijd: 14.15 uur in sporthal Het Vennewater te Heiloo. HEILOO - Na een uitstekend seizoen vorig jaar is het de pupil len dit jaar na hun enorme inzet gelukt om kampioen te worden. Bovenste rij: Dirk Beets, Roeland Erfmann, John van Twuyver, Han Berkhout, Sjon Pepping. Middelste rij: Jasper Beets, Alex van Twuyver. Onderste rij: Jor Pepping, Ryan Erfmann, Jochem Houtkoop, Sanne van Twuyver, Dion Beets, Kevin Berkhout, Daron Erfmann, Tobias Imming. Onbrekend op deze foto Ziggy Koeiman. Foto: aangeleverd Het team van Parkmobile/Flashing Heiloo behaalde zijn eerste overwinning in de landelijke competitie. Foto Aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21