Chantal Loes Kappers BEDRIJF BELICHT Opheffingsuitverkoop bij Babs Kleertjes Landelijke diabetesweek 24 november: Inzamelactie voor de Voedselbank Duitse schlagers in Bukbuk Brandwonden Stichting Oosthonk Groepsbegeleiding van start Spreekuur HEILOO-2000 UITKIJKPOST 29 OKTOBER 2014 HEILOO - Vrijdag 31 oktober wordt in het Buk-eafé de maand op passende wijze afgesloten met een Heilooër 'Oktoberfest', met livemuziek van een band uit Egmond- Binnen. Bekende Duitse schlagers; van Peter Mafay, Marmor Stein und Eisenbrieht tot Denny Christian met Rasmunde. Nummers, gebracht met een aanstekelijke en geheel eigentijdse interpre tatie. Komt allen naar Bukbuk, aanvang 21.00 uur, en geniet gratis van het overbekende Duitse repertoire. HEILOO - De totale opbrengst van de collecte, gehouden van 6 tot en met 11 oktober in Heiloo, heeft 7484,73 opgeleverd. Alle collectanten, brandweer en gulle gevers har telijk dank. Mocht u volgend jaar ook willen collecteren, bel tel. 072-5338645. Zie ook www. brandwonden.nl. HEILOO - In het Oosthonk wordt zaterdag 1 november de vijfde editie van het Paul Pesser dart toernooi gehou den. Dit toernooi trekt elk jaar meer darters die hun naam op het plateau willen laten bijschrijven. De beste dame en de beste heer worden vereeu wigd naast het portret van de in 2010 overleden icoon van het Oosthonk. Het toernooi begint om 20.00 uur, een uur eerder gaat de deur open. Deelname 5,-Het Oosthonk is te vinden aan de Oostkanter 14 te Heiloo. Meer informatie op www.oosthonk.nl of bel tel. 06-33747770. HEILOO - Vanaf 1 november is het weer mogelijk om met klei ne groepjes begeleid te worden naar een gezond gewicht. Ben je iemand, of ken je iemand, die graag wat kilo's kwijt wil, maar niet precies weet hoe je dat moet aanpakken? Geef je dan snel op! Je kimt je per blok van vijf keer opgeven. Daarna wordt met de groep overlegd of iedereen door wil gaan voor een nieuw blok van vijf afspraken. Meer informatie op www.karindekremer.nl/ groepsbegeleiding, via info® karindekremer.nl of bel met Karin via tel. 06-23550607. HEILOO - Op donderdag 30 oktober kimt u, voorafgaande aan de fractievergadering van HEILOO-2000 zaken met ons bespreken die u als inwoner van Heiloo bezighoudt. Die kunnen zowel over algemeen gemeentelijk beleid gaan, als over onderwerpen die met uw wijk te maken hebben, of zaken die u persoonlijk treffen. U bent om 20.00 uur van harte welkom in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf even melding maken van uw komst aan fractiesecretaris Rob Levie, tel 0654901626 of via rob.levie@heiloo-2000.nl. Kijk ook voor het schema van de fractievergadering op www. Heerenweg 252 A, 1851 KZ Heiloo, tel. 072 072-5315991, 06-14917218, www.chantalloeskappers.nl, e-mail: info@ehantalloeskappers.nl HEILOO - De twee allround kapsters van Chantal Loes Kappers heb ben hun sporen in het vak breeduit verdiend. Loes, getogen in Heiloo, heeft met dertig jaar ervaring in verschillende zaken gewerkt. Chantal komt uit Lirnmen en zit al weer 17 jaar in het kappersvak Samen hebben ze alle stijlen, knip- en kleurtechnieken die in die jaren de revue zijn gepasseerd in him vingers. Na 14 jaar te hebben samenge werkt, nemen ze samen de stap naar zelfstandigheid; him eerste eigen zaak! Afgelopen zaterdag opende Chantal Loes Kappers feestelijk haar deuren. Onder een drankje en een hapje toostten ze samen met de geno digden op een mooie toekomst. „Een nieuwe uitdaging! Spannend, maar we hebben er enorm veel zin in!" vertellen Chantal en Loes enthousiast. Het winkelpand, op de hoek Heerenweg/Zevenhuizenlaan waar voorheen het kledingzaakje Once Again gevestigd was, is door de dames omgetoverd tot een eigentijdse kapsalon. Het interieur is licht en heeft door de accenten van steigerhout een natuurlijke en rustige uitstraling. De centrale ligging -met drie par keerplaatsen voor de deur- maakt dat de salon voor iedereen en vanuit elke richting gemakkelijk bereikbaar is. Chantal: „We willen vooral laagdrempelig en toegankelijk zijn; we zijn er voor jong en oud, dames en heren!" Chantal Loes Kappers hanteert dan ook uiterst betaalbare tarieven. Degenen die Chantal en Loes al ken nen, weten wat ze daarvoor veiwachten kunnen: altijd vriendelijk en gast vrij, enthousiast en gezellig, volop persoonlijke aandacht en bovenal vak manschap. Een afspraak is zo gemaakt; met de online afspraakserviee kim je de agenda's van Loes en Chantal inzien en op het gewenste tijdstip een knip- en/of kleurbehandeling inplannen. Met de zekerheid dat je weet door wie je geholpen wordt. Maar bellen mag ook altijd! Chantal Loes Kappers is van dinsdag tot en met zaterdag geopend; op vrijdagavond tot 21.00 uur. Handig voor wie doordeweeks overdag werkt. Ieder mens is andere. En dat voelen beide kapsters haarfijn aan. Voor iedere knipbeurt en/of kleurbehandeling worden de wensen van de klant doorgesproken en wordt aan de hand van een goed advies in samenspraak bepaald, welke coupe iemands persoonlijkheid het beste tot zijn recht doet komen. „Een kapsel waarmee de klant blij onze kapsalon uitloopt en dat ook thuis goed en gemakkelijk in model te brengen is." Chantal Loes Kappers werkt met de productlijn van haarverzorging- merk Goldwell, exclusief in kapsalons verkrijgbaar. „Goldwell levert betrouwbare producten, waar we al jaren goede ervaring mee hebben; zowel de styling-, kleur- als de verzorgingsproducten eivan. Door nieu we kleurtechnieken is bijvoorbeeld een heel natuurlijk effect mogelijk." Nieuwsgierig? Kom langs en proef de ongedwongen sfeer! HEILOO - Babs Kleertjes stopt binnenkort met de webshop en houdt op zondag 2 november van 11.00 tot 16.00 uur grote opheffingsuitverkoop. Op de restanten van zowel de wintercollecties als de zomercollecties krijgt u maar liefst 75% - 85% korting. Kijk op www.babskleertjes.nl welke maten nog op voorraad zijn voor zowel jongens als meisjes. Alles wat zondag 2 november te koop is, staat in de webshop. Profiteer nu van deze superhoge kortingen, maar wees er snel bij, want op is op. Babs Kleertjes heet u voor de laatste keer van harte welkom op De Hoefsmid 20 in Heiloo (achter de Kaïwei). HEILOO - Deze week is het de landelijke Diabetesweek. Diabetes is de meest voorkomende chro nische ziekte in Nederland, die voor veel andere problemen zorgt. Bijvoorbeeld hart- en vaatziek ten, uitval van nieren en slecht ziendheid. In totaal zijn er in Nederland zo'n miljoen mensen met diabetes. Jaarlijks horen 52.700 Nederlanders dat ze diabetes heb ben. Wetenschappers werken met geld van het Diabetes Fonds hard aan oplossingen. Uw hulp is hard nodig. Steim onderzoek naar gene zing van diabetes en geef gul aan de collectant die tussen 27 oktober en 1 november bij u aan de deur komt! In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- 0nline.nl mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden. In de hal aan de Pettemerstraat zijn vrijwilligers van de Voedselbank bezig met het'ompakken' van de binnengekomen levensmiddelen. Foto Carolien Breed HEILOO - De Voedselbank heeft uw hulp nodig en doet, net als vorig jaar omstreeks deze tijd, een beroep op uw ruimhartig heid! Maandagavond 24 november worden op tal van inzamelpun ten in Heiloo, Lirnmen, Akersloot en de Egmonden lang houdbare levensmiddelen ingezameld voor de Voedselbank. In deze krant wordt nader bekend gemaakt op welke inzamelpunten men maandag 24 november kan inleveren. Door de aanhoudende economische situ atie is een groeiend aantal huis houdens in financiële problemen gekomen en moet een beroep doen op noodhulp van de Voedselbank. Voorzitter Jan Blekemolen legt uit dat de Voedselbank steeds minder kan rekenen op gratis levensmid delen uit de handel en industrie. „Doordat fabrieken, de groothandel en detailhandel steeds efficiënter produceren heeft de Voedselbank een chronisch tekort aan droog- waren." Daarmee bedoelt hij lang houdbare levensmiddelen. Dit chronisch tekort is goed zichtbaar aan de lege schappen in de opslag ruimten van de Voedselbank aan de Pettemerstraat in Alkmaar. De vorig jaar gehouden inzamelactie, waarbij de Voedselbank vroeg om gevulde tassen met saus, soep, peulvruchten en/of groenten in pot of blik, rijst, pasta, suiker, olie, lang houdbaar broodbeleg, koffie, thee, wasmid del en dergelijke op vaste inzamel punten in de regio in te leveren, was enorm geslaagd. Blekemolen: „We konden de voedselpakketten bijna twee maanden lang verrijken met lang houdbare levensmiddelen." De Voedselbank hoopt dit succes op maandag 24 november te evena ren en doet daarom wederom een beroep op u! Dus als u in het week end boodschappen doet, zet dan een aantal lang houdbare producten extra op uw boodschappenlijstje, bestemd voor de inzamelactie van de Voedselbank. Anders dan vorig jaar worden dit jaar, in aanloop naar de inleverdag, geen plastic draagtas sen huis-aan-huis verspreid. De Voedselbank vertrouwt erop dat u deze zelf in huis heeft. Wilt u lid worden van 'Vrienden van de Voedselbank'? Voor minimaal 15,- per jaar bent u al donateur. Stort uw bijdrage op NL06RABO 0116 6090 79 ten name van Stichting Voedselbank Alkmaar e.o„ Pettemerstraat 39b, 1823 CW Alkmaar, tel. 072 - 5401592 of 06-22134241. Tekst en foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 5