contact 5 fe 11 HEILOO Mededeling nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo GEMEENTE Raad en (raads)commissies Openingstijden Burgerzaken Bouwen en wonen WILTU LANGSKOMEN IN HET GEMEENTEHUIS? U kunt digitaal een afspraak maken voor grof afval ophalen, burgerzaken bouwen en wonen en minimaregelingen Bezwaar maken Finn C.H. Goossens z.v. W.A.H. Goossens Volg ons op Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 12 NOVEMBER 2014 Vergaderingen raadscommissies Vier raadscommissies adviseren de gemeenteraad. De commissiever gaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Naast de vaste punten staat op de agenda Maatschappelijke Zaken, maandag 17 november Vaststellen Algemeen Belang Maatschappelijk Vastgoed Beleidskader en verordeningen Participatiewet Verordening voorzieningen huisves ting onderwijs Heiloo 2015 Verordening leerlingenvervoer 2015 Opdracht Sociaal Team Bestuurlijke Zaken, dinsdag 18 november Tweede financiële rapportage 2014 Belastingverordeningen 2015 Openbare Ruimte, woensdag 19 november Omgevingsvergunning bouwen van een winkelruimte met 4 appartemen ten op het adres Heerenweg 203- 205 Algemene verordening ondergrond se infrastructuur Erfgoedverordening Voorontwerpbestemmingsplan Van Catsstraat 4A Stand van zaken ONS Auditcommissie, donderdag 20 november Bespreeknotitie reserves en voorzie ningen Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegrif fier, telefoonnummer 072 535 6793 of e-mail griffie@heiloo.nl Commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 17 november hoorzittingen voor de behandeling van bezwaarschriften, die bij burgemeester en wethouders zijn ingediend tegen de volgende besluiten. 18.15 uur: geven van een waar schuwing wegens het niet voldoen aan de inlichtin genplicht uit de Wet werk en bijstand 18.45 uur: afwijzen van een aanvraag voor een gehandicaptenpar- keerkaart passagier 19.15 uur: beslissing op een handha- vingsverzoek met betrek king tot de exploitatie van IJssalon Di Fiorentina, Kennemerstraatweg 380. Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn openbaar; maar kan om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoon nummer 072 535 66 46. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvraag - De Oude Werf 8, zaaknummer 14 11155, vergroten bedrijfsgebouw, ontvangen: 3 november 2014 Verleende vergunning - Westerweg 155, zaaknummer 14 10424, vergroten woning, verzonden: 7 november 2014 U kunt tegen de verleende vergunning bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Verleende omgevingsvergunning uitgebreide procedure - Kennemerstraatweg 229, zaaknr. 14 07609, brandveilig gebruiken woonzorgvoorziening Craenenbroeck, verzending: 6 november 2014, de beschikking is ten opzichte van de ontwerp beschikking niet gewijzigd. Beroep Tegen het ontwerpbesluit zijn geen zienswijzen ingediend. Belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten in een eerder stadium geen zienswijze naar voren te hebben gebracht, kunnen vanaf donderdag 13 november 2014 tot en met woensdag 24 december 2014 beroep aantekenen. Het beroep schrift moet worden ingediend bij de Rechtbank Noord-Holland, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Een beroepschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang dan kan de indiener van een beroepschrift tevens om een voorlopige voorziening (schor sing) vragen bij de voorzieningenrech- ter van de Rechtbank Noord-Holland, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Wanneer een voorlopige voorziening wordt aangevraagd treedt de beschik king pas in werking nadat hierover een beslissing is genomen. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Groenonderhoud rond Witte Kerk In de week van 17 november voeren we onderhoudswerkzaamheden uit aan de bomen en struiken op het terrein van de Witte Kerk. We zorgen ervoor dat er meer licht en lucht rond de Witte Kerk komt. Doordat de bomen rond de Witte Kerk steeds groter worden, ontstaat er schade aan de kerk door vochtproblemen. Daarom verwijderen we drie lindebo men links van de Kerk. We planten een nieuwe boom met grote sierwaarde terug. We verwijderen een es. Tijdens de boomveiligheidscontrole is gebleken dat deze es niet meer stabiel is. De omliggende bomen krijgen daardoor meer ruimte om verder te groeien. Ook snoeien we enkele bomen en struiken. Tenslotte verwijderen we klimop van de muur rond het terrein. We verwachten dat de werkzaamhe den in een week zijn afgerond. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Buining van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 7 november Geboren Joël Zonneveld z.v. D. Zonneveld en W.H. Kallenbach Robin C. Bouwman z.v. P.J. Bouwman en A.A. Venema Catoo H. Kaan d.v. D. Kaan en A.M.E. Al Pirn P.N. van der Meer z.v. D. van der Meer en M.F. Koopman Joëlle E. Krom d.v. W.A. Krom en J.M.C. Brest van Kempen Nils de Waard z.v. R.J. de Waard en B.A. Zandbergen en N.M.J. Blankendaal Mette J. Vernes d.v. M.J. Brink en J.E. Vernes Larissa Schigt d.v. D. Schigt en M. Charbon Jurre Lok z.v. M. Lok en F. Heijma Huwelijken geregistreerd partnerschappen D. Veltman en I.M. De Cuyper Overleden M.J. Koning-Nijman C. Pronk-Hiddes J.H. Bugter M.A. Sleutel-Zwart M.J. 't Hart-van derVen J.J. van der Burg A.J.B. Opdam

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11