'jUtkifêe Laatste wedstrijd 2014 FCC Boscrossers HSV wint van Vrone Sport@School sportlessen zijn gestart Gastles Japanse Aikido grootheid SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Jurre von Tiel gehuldigd en Robin von der Kolk in het zonnetje gezet Jeugd maakt kennis met verschillende sporten Afzwemmen Zwembad Loos EHK Klaverjasclub <pM De redactie van de Uitkijkpost ontvangt wekelijks heel veel kopij, met nieuws uit Heiloo, de Regio en Sportnieuws. Helaas kunnen we niet alles in de krant plaatsen. Gelukkig kunt u dit wel vinden op www.uitkijkpost.nl (klik rechtsboven op de digitale Uitkijkpost). HEILOO - Op 9 november werd de laatste wedstrijd van de clubkampioenschappen FCC de Boscrossers 2014 verreden. In de jongste klassen waren het de meisjes van FCC de Boscrossers die het best presteerden. Isabel van der Woude pakte bij de jong ste groep de eerste plaats. Erwin Bliek en Ryan Konijn werden keurig tweede en derde. De jongste van alle Boscrossers, Sara Molenaar, werd heel knap vier de. Irin Huijser wist in de tweede groep Diederik Denneman, Callum Andriga en Jesper Schaap voor te blijven. In groep drie was het tijdens de heats stuivertje wisselen tussen diverse rijders. Het podium werd uiteindelijk gevormd door Sander Rieuwerts, Chris Duinhoven en Duuk Hes. Pim Kroes domineerde in groep vier. Colin van Laar en Jay Deugd maakte het podium compleet. Jurre van Tiel sloot de dag beslissend af. Hij won niet alleen het dagklasse ment in groep 4, maar door zijn con stante optreden sloot hij het seizoen ook af als clubkampioen 2014. Sven Kortekaas en Rick van Meurs vulden het podium van het dagklassement. Vineenzo Smit, Rik van Poppelen, Jan van Vliet, Ray Bos en Fred Duinhoven bezorgden met groep 5 het spektakel van de dag. Als dagafsluiter werd Robin van der Kolk, Nederlands, Europees en wereldkampioen, volop in het zon netje gezet, met hem heeft FCC de Boscrossers een wereldtopper heeft voortgebracht. HEILOO - De wedstrijd werd voorafgegaan door een minuut stilte ter herinnering aan de vorige week overleden Jan Bugter sr., oud-eerste elftal-spe ler in de jaren '60, die meer dan 350 wedstrijden speelde. Ook was Jan oud-bestuurslid en mede-oprichter van De Stichting Vrienden van HSV. Een licht over wicht van HSV in de eerste helft van de wedstrijd tegen Vrone uit St. Paneras, werd pas in de dertigste minuut beloond met een doelpunt van Tom Hafkamp. Hieraan vooraf ging een goede actie van de Jesper de Vré, die de bal breed passte op de vrijstaande Ruben Bugter. Ruben trok de bal hard en laag voor en Tom wist deze mooie kans te verzil veren, 1-0. Vrone had zijn antwoord snel klaar, want na 37 minuten werd een corner teruggelegd op de links, die met een fraaie boog de bal over Indy Klamer in de verste hoek wist te plaatsen, 1-1. Twee minuten hierna werd een schot van Jesper de Vré geblok keerd; dat leverde een comer op en omdat de groen-zwarte kee per mistastte, kreeg Teun Kops een mooie kans die hij jammerlijk naast schoot. De tweede helft was beduidend minder. Er waren veel verkeerde passes, waardoor het spel steeds over en weer ging, maar er kwamen bijna geen kansrijke momenten voor de beide doelen voor. Het toetje in de vorm van een goal kwam in de 93e minuut. De bal kwam na een voorzet bij Jesper die de bal controleerde en snoeihard inschoot: 2-1. HEILOO - Woensdag 5 novem ber hebben de leerlingen van basisschool de Duif de aftrap gegeven voor een nieuw seizoen sportlessen via Sport@school. Groep 3 en 4 kregen hun eer ste judoles bij Dojo 't Loo. Groep 8 mocht kennismaken met de ins en outs van het basketbal, gege ven door de trainers van Flashing Heiloo. Andere basisscholen starten ook met him sportprogramma. Sport® school maakt het sinds 2012 moge lijk om leerlingen van de basisscho len in Heiloo (en Limmen) kennis te laten maken met velschillende sporten. Deze lessen worden veelal tij dens de reguliere gymlessen gege ven door trainers van deelnemende verenigingen. Tot de kerstvakantie staan lessen voor judo (Dojo 't Loo), basketbal (Flashing Heiloo), karate (Fïmakoshi), zaalvoetbal (HZV) en breakdance (Sam&Falko) gepland. In januari zal een nieuwe ronde sportlessen ingepland worden. Basisscholen en verenigingen zijn welkom en kimnen nog aansluiten bij Sport@school. Meer informatie: Sport@school maakt het sinds 2012 mogelijk basisschoolleerlin gen kennis te maken met verschillende sporten waardonder judo en basketbal. Aangeleverde foto tWL HEILOO - Zaterdagochtend 1 november werd er weer afgezwom men door de leerlingen van zwembad Loos. In totaal mochten 44 leerlingen het felbegeerde A, B of C diploma en de daarbij beho rende felicitaties in ontvangst nemen. De geslaagden zijn: Diploma A: Deborah Belleman, Noah Bijl, Teije Dusseau, Amy Gorter, Storm Gouda, Sophie van Groen, Fons Kaandorp, Hein van Kimmenaede, Ivana Kragtwijk, Aidan McLean, Jesse Molen, Logan Roszbach, Jin Schurer, Ise Stroo, Claudia Versteeg, Lotte Walta. Diploma B: Sofie Aubertijn, Brechtje van Baar, Aras Badou, Zep Bruijn, Koen Brussel, Ivan Deugd, Emma van Dijken, Noëlla Duijvestijn, Tom Groen, Celine Kleijmeer, Camiel Koomen, Fieke Kraakman, Rens de Laleijne, Jesse Poppe, Fabian Rensen, Senna Schrama, Thom van der Sluis, Guusje Smit, Charlotte Verbaas, Kobus de Waard, Bart van der Wal, Kiki Wissink. Diploma C: Micha Grob, Lotte Klaase, Noor Lont, Marcos de Niet, Joep Nijbacker, Nicole Sinnige. Aangeleverde foto buurtsportcoach Pascale de Hoogh, p.dehoogh@akmaarsport.nl, tel. 06-11149728. Een aantal van de Aikidoka's van Dojo 't Loo tijdens een trai ning. Foto: Menno Lesterhuis HEILOO - Geïnteresseerden in Aikido kunnen 20 november alvast in hun agenda blokkeren. Dan komt van 20.00 tot 21.30 uur Yamashima-sensei een gast les verzorgen bij Dojo 't Loo. Yamashima-sensei beoefent ruim 40 jaar Aikido en is gegradueerd met de zevende Dan. Hij woont en traint in Tokyo en beoefent daar Aikido in de Hombu Dojo, de baker mat van het Aikido. Yamashima- sensei geeft clinics over de hele wereld. De enthousiaste Aikidoka's van Dojo 't Loo hebben deze groot heid gestrikt voor een gastles in de Dojo aan de Bergeonstraat in Heiloo. Zolang er plaats is mag iede re geïnteresseerde (oud) Aikidoka vrij meetrainen. Andere geïnteres seerden kimnen de les volgen van uit de kantine. Voor meer informa tie kimt u kijken op: info@dojotloo. nl. HEILOO - Maandag 17 novem ber van 19.00 tot 22.30 uur is in Cultureel centrum De Strandwal op het GGZ terrein de maande lijkse klaverjasdrive van E.H.K. Met een verloting met mooie prij zen. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072- 5339345. Onder prima omstandigheden reden de Boscrossers hun laatste wedstrijd van dit seizoen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 15