Lamberts Administraties Start eindejaarsactie 'Ik winkel in Heiloo' Licht zet inbrekers in het zicht Fotowedstrijd 'De Zomer van 2014' BEDRIJF BELICHT Heiloo Energie 5 Aloysius-vleugel WBC feestelijk geopend UITKIJKPOST 12 NOVEMBER 2014 HEILOO - Komende woensdag 19 november start de eindejaarsjaarsactie van 'Ik winkel in Heiloo' met een nieuwe kassabonnen spaaractie. Tot en met woensdag 31 december loopt deze nieuwe kassabonnen spaaractie van de gezamenlijke Heilooër winkeliers. Net als in het voorjaar met een door de deelnemende winkeliers beschikbaar gesteld prijzenpakket van leuke waardebonnen tot volle boodschappenkarren! Er kan in drie categorieën gespaard worden: tot 250,-, tot 500,- en tot 1000,-. Kassabonnen afkorn- stig van alle winkels (maar ook die van de horeca en bijvoorbeeld uw benzi nebonnen) in Heiloo tellen mee! In elke spaarcategorie is er een hoofdprijs winnaar, die 250,-, 500,- of respectievelijk €1000,- wint; handje contantje! Bovendien dingen alle ingeleverde spaarzakjes mee in de loting voor de extra hoofdprijs: een half jaar gratis autorijden in een flitsende Opel Adam! Uw eigen boodschappenkarretje. De inleverzakjes zijn vanaf 19 novem ber bij de deelnemende winkeliers verkrijgbaar. Ook groepsgewijs sparen is mogelijk, bijvoorbeeld met familie, vrienden, buren of de vereniging. Op zaterdag 10 januari is de trekking voor tal van aantrekkelijke prij zen. Deze worden op het podium op in winkelhof 't Loo uitgereikt. Deze zaterdag is ook de trekking voor de geldprijzen en de extra hoofdprijs. Zie www.ikwinkelinheiloo.nl voor meer informatie. HEILOO - De politie wijst bewo ners op het belang van verlich ting in en om de woning. Vooral in de 'hot spots'; wijken en buurten waar vaak wordt inge broken. Het doel is de bewoners te wijzen op het nut van binnen- en buitenver lichting als zij (nog) niet thuis zijn. Want, inbrekers houden niet van licht. Inbrekers hebben veelal niet een bepaalde woning op het oog, maar kijken waar ze gemakkelijk kunnen toeslaan. Woningen waar bij de bewoners niet thuis zijn, zijn aantrekkelijk. Net als open ramen en slecht hang- en sluitwerk. Ook werken inbrekers graag op plaatsen waar niemand ze ziet. Met die ken nis kunt u uw woning beschermen. De indruk wekken dat u thuis bent, kan gemakkelijk met tijdschake- laars. Deze schakelaars doen lam pen automatisch aan gaan. Bij hui zen die op elkaar lijken, proberen inbrekers vaak op dezelfde manier binnen te komen. Deze kennis kun nen bewoners gebruiken om zelf preventiemaatregelen te treffen. De politie heeft het drastisch verminde ren van het aantal woninginbraken als prioriteit en doet daar veel aan. Ziet u iets verdachts in uw buurt? Bel altijd 112. De interesse van de politie gaat vooral uit naar mensen die niet in uw buurt thuishoren en veel interesse hebben in huizen en/of de omgeving. Ook verneemt de politie graag met welke auto of (brom)fiets/scooter deze mensen zich verplaatsen. Vooral de signa lementen van de verdachte perso nen en de voertuiggegevens (merk, type, kenteken) zijn belangrijk. Wilt u liever anoniem blijven dan kunt u dat doorgeven via Meld Misdaad Anoniem,tel. 0800-7000. HEILOO Iedereen kan mooie, grappige, leedvermakende, ogen uitstekende of emotionele foto's maken en kan meedoen met de fotowedstrijd 'De zomer van 2014'. Print de foto uit op A4 formaat (maximaal twee) en win wekelijks fotocursussen www. fotocursus, nl. Van Ab Baart. Inleveren kan op zaterdagmiddag 15 en 22 november na 13.30 in winkelcentrum 't Loo, in de winkel (expositieruimte), bij westelijke uitgang. Of per post naar Fotostudio Ab Baart Weg over de Bisschop 6, 1934 CS Egmond ad Hoef. De foto's na 22 november worden door Erik Baart en Ab Baart gese lecteerd. De week later wordt de uitslag bekend gemaakt. Vanaf 29 november na 13.30 uur zijn op de zaterdagen de ingestuur de foto's bewonderen in de expo sitieruimte in 't Loo. Er volgt in die tijd ook nog een 'portretdag' voor volwassenen en ouderen. HEILOO - Na ruim drie maanden klussen is op zaterdag 8 november is de recentelijk getransformeerde vleugel van het Willibrordus Business Center feestelijk geopend door de ruim twintig ondernemers die daar kantoor of atelier houden. Bezoekers aan de feestelijke opening hebben met de onderne mers kennis kunnen maken door een ludieke speurtocht die door de feestcommissie speciaal voor de opening was uitgezet. Het Aloysius gebouw is de laatste vleugel van het hoofdgebouw op het landgoed van de stichting GGZ die tot business center is getransformeerd. Het monumentale pand met zijn kapel en de omgeving van landgoed Willibrordus inspireert en maakt het WBC tot een bijzondere werkplek. Op www.willibrordus.com vindt u meer informatie over de ondernemers die in het WBC gevestigd zijn. Aangeleverde foto Een duurzaam burgerinitiatief Heiloo Energie (www.heilooenergie.nl) De Vereniging Heiloo Energie is een burgerinitiatief en is onafhankelijk. Wij bestaan sinds september 2012. Ons doel is om met en voor de leden en inwoners van Heiloo: energiebesparing te stimuleren en realiseren duurzame energie te produceren duurzame ontwikkeling in het alge meen te stimuleren en realiseren Lezing van Heiloo Energie over energieneutraal rijtjeshuis Op 20 november houdt Heiloo Ener gie weer een openbare bijeenkomst. Onderwerp: maak je woning energie- neutraal. Studenten van de TU Delft houden een lezing over hun prijswin nende project Prêt-a-Loger, waarin zij een jaren 60 rijtjeshuis energie- neutraal hebben gemaakt. Josien Kruizinga vertelt hoe inspirerend en leuk energieneutraal renoveren kan zijn en wat hierbij komt kijken. Geen technisch verhaal, maar wat het al lemaal aan wooncomfort oplevert en wat het betekent voor je woning. Dat blijkt erg mee te vallen. Er wordt als het ware een tweede huid over de woning geplaatst, wat extra ruimte toevoegt zonder het thuisgevoel aan te tasten. Bewoners kunnen tijdens de renovatie gewoon thuis blijven wonen. Aansluitend vertelt een medewerker van Energie Service Noord West hoe je de cv-ketel, radiatoren en installaties duurzaam op elkaar kunt afstemmen en zo geld besparen. Tijdens de presentatie en na afloop kunnen bezoekers vragen stellen. We hopen op een levendige discussie. Iedereen is van harte welkom! Adres: tuinkamer van cultureel centrum De Strandwal, Olvendijk 2a Heiloo. Aanvang 19.30 uur. Heiloo Energie uitgenodigd voor Hier Opgewekt in Den Haag Vereniging Heiloo Energie houdt op 21 november een lezing bij Hier Op gewekt. Bij dit jaarlijkse evenement komen duurzame verenigingen uit het hele land bijeen om te vertellen waar zij mee bezig zijn. Daarnaast geven overheidsinstanties uitleg over de regelgeving. Het doel is om van elkaar te leren en ervaringen uit te wisselen. Heiloo Energie geeft een lezing over Sportieve Energiepres taties, een samen met de Sportraad ontwikkeld initiatief om lokale sportverenigingen te helpen duur zamer te worden. Dankzij subsidie van de gemeente Heiloo kunnen wij samen met de clubs energiebespa rende plannen (zoals een energies can en zonnepanelen) uitvoeren en de energiekosten terugdringen. Vierde groepsaankoop zonnepanelen Vrijdag 24 oktober is de vierde groepsaankoop zonnepanelen van SamenZonneEnergie in Noord- Holland van start gegaan. Tot 26 november kunnen inwoners en ondernemers van de provincie zich vrijblijvend inschrijven en een persoonlijk aanbod ontvangen. De actie wordt georganiseerd door Noord-Hollandse gemeenten in sa menwerking met iChoosr (specialist in groepsaankopen). De gemeente Heiloo verbindt zich voor de vierde en tevens laatste keer aan deze groepsaankoop. Heiloo Energie adviseert om altijd een visuele inspectie te laten doen en de uitkomst te vergelijken met de minimale specificaties die wij heb ben opgesteld. Zie ook onze website www.heilooenergie.nl Tekst en foto: Carolien Breed Peronne Lamberts, Rijksweg 49c, 1906 BD Limmen, tel. 0251-313731, mob. 06 - 20338295, e-mail: info@lambertsadministraties.nl LIMMEN - Als kind van ouders met een eigen bedrijf weet Peronne Lamberts-Zonneveld hoe belangrijk het is om de bedrijfs administratie op orde te houden. Al op jonge leeftijd hielp ze haar vader met de administratie van het Limmer autoschadebedrijf Zonneveld. Ze vond het werken met cijfers toen al zo leuk, dat ze er later haar vak van heeft gemaakt. Na het behalen van het MBA praktijkdiploma boekhouden heeft ze bijna twintig jaar met veel plezier op een administratiekantoor gewerkt. In die tijd kwam ze ook al bij veel klanten over de vloer en heeft ze ver schillende bedrijfstakken van binnenuit leren kennen. Toch bleef de zelf standigheid, die Peronne van thuis uit heeft meegekregen, haar trekken. Vier jaar geleden hakte ze de knoop door en begon op 1 januari 2011 met Lamberts Administraties voor zichzelf. Haar kantoor is gevestigd in het pand van Autoschadespecialist Zonneveld aan de Rijksweg, dat inmiddels gerund wordt door haar broer en man. Ze richt zich op zelfstandige ondernemers; ZZP'ers en kleinschalige bedrijven. Bedrijven die veelal te klein zijn om een vaste boekhouder in loondienst te nemen. Peronne is flexibel ingesteld en kan wanneer het nodig is op elk gewenst moment een paar uurtjes bijspringen. „Mijn hart ligt bij kleine zelfstandigen; naast de afwisseling vind ik het leuk om hen te kunnen ontlasten en daar waar nodig te adviseren." Haar klanten komen uit allerlei sectoren; van winkeliers, freelancei's tot bedrijven uit de horeca, middenstand, agrarische sector et cetera. „Niet iedere zelf standig ondernemer is thuis in de boekhouding. Als je als zelfstandige voor een vak hebt gekozen, ben je veel liever bezig met je eigen werk. Echter, iedereen die een bedrijf begint, krijgt het verzorgen van de admini stratie er gratis bij." Peronne kan op afspraak ook 's avonds of op zaterdag werken. Lamberts Administraties werkt met een betaalbaar uurtarief, dat Peronne in alle openheid naar haar klanten verantwoordt. „Mijn werk kan variëren van het bijhouden van een gedeelte van de bedrijfsadministratie tot het gehele administratieve plaatje, zoals het doen van betalingen, het op orde houden van de boekhouding, het verzorgen van de fiscale aangiften, aan vragen van diverse toeslagen, verzorgen van de loonadministratie tot en met het opstellen van de jaarrekening. Ik word ook wel eens op interim basis ingehuurd, als tijdelijke vervanging van een vaste kracht." Lamberts Administraties is er ook voor een gericht advies. Peronne is helemaal in haar element, als ze een dagje mag 'puinruimen'. Met ken nis van zaken maakt ze de boekhouding snel weer op orde en zo kan de ondernemer ondertussen zijn tijd besteden aan waar hij of zij goed in is. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- 0nline.nl mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aan melding graag duidelijk uw gegevens vermelden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 5