(Mttuikgog^ Rijbewijskeuringen in Dorpshuis Hanswijk Intocht Sinterklaas Egmond-Binnen Ladies Night Benedictushof Prins Tyl XIV kan het niet alleen NIEUWS UIT DE REGIO Zo bieden Ron Bolten, Martijn Stolte, David de Groot en Esther Beentjes een helpende hand. KORTOM Ledenvergadering GDB Keez-avond Bij V.V. Limmen Amak wandelt Verstillende wandeling Adbij Ledenavond K.V.G over de Voedselbank Ouderenochtend en Visserijdag Geen krant ontvangen? De redactie van de Uitkijkpost ontvangt wekelijks heel veel kopij, met nieuws uit Heiloo, de Regio en Sportnieuws. Helaas kunnen we niet alles in de krant plaatsen. Gelukkig kunt u dit wel vinden op www.uitkijkpost.nl (klik rechtsboven op de digitale Uitkijkpost). Door de poort van de Abdij zal Sinterklaas de tocht beginnen aan het Vennewater. Aangeleverde foto EGMOND-BINNEN - Sinterklaas komt 23 november in Egmond- Binnen. Op zondagochtend om 11.00 uur maakt hij een rondrit door het dorp. Hij zal weer in een mooie eabrio door het doip worden gereden, met het fanfarekorps en drumband voorop. Door de poort van de Abdij zal Sinterklaas de tocht beginnen aan het Vennewater. Na een ronde van ongeveer een half uur, zal de LIMMEN - Zaterdag 8 novem ber was er de openingsavond van carnavalsvereniging de Uylenspieghels in Limmen. In de zaal van café de Lantaarn bleek dat prins Tyl XIV, Erik Lamers, er voor komend seizoen bijna alleen voor stond. Gelukkig wist hij voor komend seizoen toch een groep enthousi aste mensen met een groot cama- valshart bij elkaar te krijgen, die nog een maal alles uit de kast gaan halen en Gorteldonk een mooi sei zoen gaan bezorgen. De eerst volgende activiteit van de Uylenspieghels is de Keez-avond in de Lantaarn op zaterdag 10 janu ari 2015. optocht aankomen bij dorpshuis De Schulp. Het programma duurt circa drie kwartier, zodat de kleinste bezoe kers ook kennis kunnen maken met de Goedheiligman. Mocht het rege nen of te hard waaien dan gaat de optocht niet door en zal Sinterklaas samen met zijn Pieten alleen het dorpshuis bezoeken. Ook dan zal het een gezellig uurtje worden. Na afloop is er voor iedereen een trak tatie. EGMOND-BINNEN - Op woensdag 26 november 19.30 uur is het Ladies Night in de Benedictushof. Aan het begin van de kerstperi ode worden de deuren één avond speciaal voor alle vrouwen uit de omgeving van de abdij geopend. U kimt genieten van de kerstsfeer bij Benedictushof. In de winkel zijn de nieuwe kerstgroepen en kerstkaar- E GMOND-BINNEN - Verloopt uw rijbewijs binnen een half jaar en heeft u een medische keuring nodig omdat u 75 jaar of ouder bent, of omdat u om medische redenen moet worden gekeurd voor het verlengen van uw rijbewijs B/E? Maak dan nu alvast een afspraak voor de rijbewijskeuring in Egmond aan den Hoef. De prijzen zijn inclu sief BTW. Locatie: Dorpshuis Hanswijk. Hanswijk 1, 1934 CP Egmond aan den Hoef. Tarief: 30,00 voor de 75+ B/E keuring, 50,- voor chauffeurs jonger dan 75 met C/D/E rijbewijs. Data: 13 december, 25 december, 7 januari en vervolgens eens per twee weken. Ook houders van een taxipas kunnen hier terecht; deze keuring kost 50,-. Wilt u meer informatie over deze rijbewijskeuring, of wilt u een afspraak maken? Neem dan contact op met het afsprakenbureau (van 09.00 tot 18.00 uur) tel. 0516-514574 of 06-14716543. Online afspraak maken: http ://rij bewij skeuringen. sen te bewonderen. Het duo Xander Irene verzorgt een swingend muzikaal kerstoptreden. U kunt op deze avond ook zelf aan de slag, met een workshop kerstkransen maken 25,-) of kaar sen decoreren 10,-). Voor de avond zelf hoeft u zich niet op te geven. Voor de workshops wel, vóór dinsdag 19 november, graag per e-mail naar info@benedictushof.nl. wix.com/rijbewijskeuringen. Let op: Het is niet mogelijk rechtstreeks bij de locatie een afspraak te maken. Voordat u naar de keuring gaat dient er eerst bij de gemeente een Eigen Verklaring met Geneeskundig Verslag gekocht te worden. De voorzijde van het formulier vult u alvast thuis in. Verder is het van belang om mee te nemen naar de keuring: uw rij bewijs, een klein beetje urine in een urineeontainertje en eventu ele medicatie. Een bezoek aan de opticien voor (gratis) controle van de ogen is aan te raden indien uw ogen of bril het laatste jaar niet zijn gecontroleerd. Nieuwe glazen/len zen kunnen een eventuele herkeu ring voorkomen. De verwerking en beoordeling van de Eigen Verklaring door het CBR kan tot drie maanden in beslag nemen. Geadviseerd wordt om ten minste vier maanden voor het ver lopen van de geldigheid van het rij bewijs een afspraak te maken voor een keuring. Ook inwoners uit omliggende gemeenten zijn van harte welkom. LIMMEN - Op maandag 24 november houdt Gemeente en Dorpsbelang (GDB) haar Algemene Ledenvergadering in 'Ons Huis' naast de protestantse kerk aan de Zuidkerkenlaan in Limmen. Aanvang is 20.00 uur. Iedereen is welkom. LIMMEN - Vrijdag 21 november is er een Keez-avondje in de kantine bij V.V. Limmen. Het wordt een geheel verzorgde avond. De kof fie, drankjes, hapjes en prijzen zitten bij de prijs in. Voor deze gezellige avond is de entree is €20,- per persoon. De aanvang is 20.00 uur en opgeven kan per koppel via info@wlimmen.nl of aan de bar in de kantine. AKERSLOOT - Zondag 23 November is er weer een wande ling. De St. Nicolaas wandeltocht in Schoorl is 15 km lang. Vertrek vanaf 9.00 uur vanaf het kruispunt Mozartlaan hoek Raadhuisweg in Akersloot. Voor inlichtingen: Tinie Krom tel. 0251-312815 of Kees Deijlen tel. 0251-310715. EGMOND-BINNEN - Op vrijdag 21 november 13.00 begeleidt Anky Floris vanuit Benedictushof bij de Abdij van Egmond een ver stillende wandeling in de duinen. Voor meer informatie en aanmel den: www.benedictushof.nl. LIMMEN- De ledenavond van de K.V.G op 19 november staat in het teken van de Voedselbank. De avond, aanvang 20.00 uur in de Burgerij Dusseldorperweg 103, wordt verzorgd door de heer Schouten. Hij legt uit hoe de Voedselbank werkt. Een donatie wordt zeer op prijs gesteld; ook houdbare producten als blik- groenten, pasta en zeepproduc- ten. Introdueees zijn welkom. EGMOND AAN ZEE - Woensdag 26 november staat de ochtend in het teken van de Visserijdag en zullen beelden worden getoond van deze dag. De koffie staat klaar om 10.00 uur. U bent welkom in 'het Gebouw' aan de Trompstraat 2 te Egmond aan Zee. Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) Zaterdag was er de openingsavond van carnavalsvereniging de Uylenspieghels Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 13