Beide teams GTH door naar NK trampolinespringen teams Judoka's van Groefsema op N-H Kampioenschappen Heiloo krijgt weer SportGala Dames Terriërs riant op koers naar titel Bronzen plak voor Karen Stevenson SPORTNIEUWS UIT DE REGIO UITSLAGEN 5pM De redactie van de Uitkijkpost ontvangt wekelijks heel veel kopij, met nieuws uit Heiloo, de Regio en Sportnieuws. Helaas kunnen we niet alles in de krant plaatsen. Gelukkig kunt u dit wel vinden op www.uitkijkpost.nl (klik rechtsboven op de digitale Uitkijkpost). V.l.n.r. achter: Mila, Silke, Milenka Raquel, v.l.n.r. voor: Brechtje, Elise, Feliene en Celine Aangeleverde foto HEERHUGOWAARD - Zaterdag 15 november kwamen beide ploegen van GTH in actie op de derde plaatsingswedstrijd tram polinespringen voor teams. Beide teams hadden de eerste twee wedstrijden goede resultaten behaald; de meiden gingen voor een plaatsing voor het NK. Team El begon met een mooi rondje verplichte oefeningen; Elise Ten Bruggeneate sprong haar oefening netjes uit. De meiden hadden de smaak te pakken en sprongen de oefeningen prima uit, zo behaalde Brechtje van Haneghem een 21.1 voor haar mooie eerste keuze oefe ning. Zowel Silke Dekker als Celine Tieman sprongen de tweede keuze oefening super strak! Ook team E2 sprong de wedstrijd, Raquel Schouten startte met een sterke ver plichte oefening, tijdens de ronde van de eerste keuze oefening wist Milenka Hoom een super score neer te zetten; 24.1! Ook dit team sprong de wedstrijd lekker uit, zowel Feliene Warmenhoven (22.0) als Mila Dekker (21.8) sloten de wedstrijd af met een keurige twee de keuze oefening. Met de resultaten van de drie plaatsingswedstrijden bij elkaar hebben beide teams zich geplaatst voor het NK op 13 december in Oss. Voor meer informatie: www.gth-heiloo.nl HEILOO - Afgelopen zondag waren de Noord-Hollandse Kampioenschappen Judo onder de 12 jaar in Beverwijk. Judoclub Groefsema deed mee met twee judoka's, David Bakker in de klasse -27kg en Luuk Zijp in de klasse -46kg. Drie weken geleden heeft zowel Luuk als David zich via de afdelings kampioenschappen geplaatst voor het Noord-Hollandse kampioen schap. David Bakker, die helaas zijn eer ste partij verloor, kwam in de verlie zersronde sterk terug door een aan tal partijen achter elkaar te winnen. Om het brons moest hij jammer genoeg zijn meerdere erkennen in zijn tegenstander. Luuk Zijp verloor eveneens de eerste wedstrijd tegen de latere kampioen. In de verliezers ronde won Luuk een aantal span nende partijen. Om het brons stond hij tegen dezelfde tegenstander als op de Afdelingskampioenschappen. Toen werd er een keer gewonnen en ver loren. Deze keer was de winst voor de tegenstander van Luuk. Voor Luuk dus net als David ook een 5de plaats. HEILOO - Op 17 januari zal Fletcher Hotel Heiloo het toneel vormen voor het SportGala Heiloo 2014. Dorpsgenoten die in 2014 een sportieve prestatie hebben neergezet, zullen in de spotlights worden geplaatst. Hierbij zal aandacht worden besteed aan topsport en breedte sport, jong en oud, sporters met een beperking en vrijwilligers die spor ten in Heiloo mogelijk maken. Het belooft volgens de organiserende SportRaad weer een spetterende avond te worden voor en door Heiloo. Dat de sport leeft in Heiloo blijkt wekelijks uit de berichten in Uitkijkpost en andere media. De SportRaad is dan ook blij dat de jonge traditie van het SportGala voortgezet kan worden. Naast de verkiezingen wordt het een avond waarop sportief Heiloo elkaar kan ontmoeten. Verenigingen worden opgeroepen hun kandidaten voor de sportverkiezingen aan te melden, maar ook alle inwoners van Heiloo kimnen him favorieten voordragen. Meer informatie hierover is terug te vinden op de website van de sportraad, www.sportraadheiloo.nl/ sportgala2014. Het SportGala Heiloo wordt mogelijk gemaakt door een team van sponsoren die zich betrokken voelen bij de sport in Heiloo. Alle steim is welkom! Wilt u deel uit maken van dit win nende team, neem dan contact op via sportraadheiloo@live.nl HEILOO - Halverwege de competitie staat De Terriërs Dames 1 met 22 punten uit 11 wedstrijden bovenaan in de Overgangsklasse B, op de voet gevolgd door HGC (21), HIC en Tilburg (beide 20 punten). Onder de nieuwe, ervaren coach Jeroen Visser, als opvolger van 'good old' Jisse Waasdoip, zijn (na de overstap van Daphne en Denise Admiraal naar hoofdklasser hdm) de nieuwkomers uit de eigen jeugd, i.e. Bianca Kareis, Kim van der Laken en Fleur Wijffels, pro- Heilooer Bridge Club HEILOO - Dinsdagavond-competitie in de Strandwai. A-iijn: Van der Mark-Ribberink 62,92; 2. Kierk-stark58,23; 3. Couzijn-Plas 53,75; 4. Coebergh- Kemmere 53,23. B-iijn: 1. Ontrop- Noordenbos 56,94; 2. Warmenhoven- Weei 56,94; 3. Molenaar-Kemper bleemloos in het team ingebouwd. De voor dit seizoen nieuwe spel opvatting van De Terriërs onder scheidt zich door attractief, 'fris en fruitig' hockey met de nadruk op aanvallend spel: pass-tempo, veel spelverleggingen en roulatie in posities. Daar komt bij dat de Dames zichtbaar weer plezier in het spel hebben. Aanstaande zondag wacht de belangrijke topper tegen Tilburg, om 12:45 uur in sportpark 't Vennewater. U bent allen van harte welkom, al is het maar om een beker warme chocolademelk te nuttigen. De toegang is gratis. 54,17; 4. Fam.Brouwer 50,69. Donderdagavondcom petitie: A-iijn; 1. Martini-de Waard 61,83; 2. Haan- Hurkmans 56,92; 3. Leering-Turk 54,83; 4. De Bruyckere-Stark 51,83. B-iijn: 1. Hendrikse-Uiji 60,42; 2. Fam. van Wiechen 59,03; 23. Fam. Leek 57,64; 4. Van Noord-Rotteveei 54,86. C-iijn: 1. Fam. Neefjes 61,81; 2. Fam. Piet 56,94; 3. Fam.Ypma 53,47; 4. Fam. Oei 52,78. HEILOO - Dat de Heilooër judoka Karen Stevenson op het EK tot 23 jaar in het Poolse Wroclaw tot het podium kon komen, was geen geheim. Het blijft echter een sport waarbij de marges klein zijn. Na de loting bleek dat de lerares van Dojo 't Loo aan de zware kant van de poule tot 78 kilogram zat. Na een vrij loot stond in de twee de ronde de kersverse Europees kampioen tot 21 jaar Turehyn uit Oekraïne tegenover Karen op de mat. In een felle partij wist Karen met een prachtige lage kata guruma een wazari te scoren. Daarna werd het nog even spannend toen Karen tegen het slot in een houdgreep belandde. Gelukkig kon ze hier uit draaien en was de eerste horde genomen. In de halve fmale was de als eerste geplaatste Ziech uit Duitsland de tegenstandster. In deze partij kwam Karen niet goed aan haar eigen judo toe en werd ze de verdediging ingedrongen hetgeen uiteindelijk in een ippon tegen resulteerde. In de herkansing tegen de Duitse Branser wist Karen goed door te gaan op de grond en via een armklem haar opponent tot afkloppen te dwingen. Hiermee was een fraaie bronzen plak veilig gesteld. De bronzen medaillewinnaar samen met haar coach Bas Meerveld. Foto; Fred Stevenson

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 17