Nederlagen voor schaakteams Oppositie Croonenburg start jeugdvolleybal Winst voor sv Vredeburg Strandteam Imming-De Zeeleeuw presteert goed in Frankrijk DVW vist in Wijk aan Zee 19 Odin Meijer houdt de eer van Heiloo hoog in Assen UITKIJKPOST 19 NOVEMBER 2014 De eerst clinics zijn gegeven op de Sint Maartenschool in Limmen. Aangeleverde foto HEILOO - Het eerste team van schaakvereniging Oppositie lijkt het dit seizoen zwaar te krijgen. De uitwedstrijd tegen Opening '64 werd verloren met duidelijke cijfers: SV2 - 2'A. Als excuus kan worden aangevoerd dat Oppositie met vier invallers moest aantreden. In de interne competitie waren geen remises te noteren. Peter Folkertsma ging hard onderuit tegen Cor van Etten. Hij zakte daar door van de tweede naar de vijfde plaats. Simon Smit staat fier boven aan met een score van meer dan 80 Dit keer was Luca Gandossi zijn slachtoffer. Fred Smith behaalde met vallen en opstaan zijn eerste overwinning van dit seizoen. Tegen Indriaas Booij gaf hij pardoes een paard weg, maar Indriaas schrok daar zo van dat hij twee zetten later het stuk weer teruggaf. Toen Fred een tweede stuk veroverde gaf Indriaas op. Dick Oostrom versloeg Joop Kerst. Dat is op zich al een hele prestatie, maar Dick deed dat ook nog eens vanuit een ongebrui kelijke opening: B4. Deze opening wordt door schakers wel spottend de Orang Oetang genoemd. Dick wist er echter wel raad mee. LIMMEN - Woensdag 26 novem ber start Croonenburg met jeugdvolleybal in Limmen. De trainingen zijn vanaf 15.30 uur tot 17.00 uur. Iedereen tussen de 6-13 jaar uit Limmen, Heiloo en omstreken is van harte wel kom. De trainingen worden gegeven in sporthal De Enterij in Limmen. Volleybal vereniging Croonen burg is alweer 10 jaar lang bezig om een goede jeugdopleiding te ontwik kelen. Voorzitter Arjen Pauzenga: „We hebben een goed concept: we verzorgen op de basisscholen in Limmen voor alle klassen een vol- leybalclinic, veel leerlingen raken daardoor enthousiast en willen wel gaan trainen op proef. Tot aan de kerstvakantie kimnen de leerlingen gratis meetrainen en als het bevalt kimnen ze lid worden van onze volleybaldependance in Limmen. Wij zorgen er voor dat er deskun dige trainers staan die de volley- ballertjes het naar de zin maken." Croonenburg kan rekenen op sup port van de NEVOBO (Nederlandse volleybal bond). Croonenburg heeft Edwin Benne bereid gevonden een volleybalclinic te geven om de vol leybaldependance een extra impuls te geven. In de jaren '90 won hij een zilveren olympische medaille in Barcelona. Na zijn actieve car rière is hij trainer van vele topclubs geweest. Tot begin dit seizoen heeft hij het Nationale volleybalteam gecoacht en thans is hij onder ande re jeugdtrainer bij Croonenburg.Op 10 december van 15.30 tot 17.00 uur Edwin Benne ook nog een volley balclinic in de Enterij. Deze clinic staat open voor iedere basisschool leerling. Voor nog meer informatie kijk op Croonenburg.nl WARMENHUIZEN - SV Vredeburg heeft de winst behaald in de bondswedstrijd in Warmenhuizen. Vredeburg 1 kwam snel op een achterstand toen Jaap Limmen op het zesde bord een torenoffer zag misluk ken. Jos Admiraal behaalde op bord vier het eerste halfje. Ook Harold Ebels scoorde na een partij met wisselende kansen een half puntje. Toen Ed Stolp op bord drie voor deel zag verdampen en niet ver der kwam dan remise werd het benauwd voor Vredeburg. Gelukkig scoorde Sandra Hollander op het tweede bord een vol pimt na een superieur pionneneindspel. Met een 2,5-2,5 tussenstand waren alle ogen gericht op bord vijf, waar Barry Blekemolen tegen een moeizame stelling aankeek, met twee pionnen minder. Maar de schaakwonderen zijn de wereld niet uit: de tegen stander van Blekemolen verbruikte te veel bedenktijd en knoeide zijn voordeel weg. Blekemolen loodste een pion naar de overzijde, op het moment dat zijn tegenstander de vlag zag vallen. Een krappe, maar cruciale 2,5-3,5 in Limmer voordeel kwam op de teller en de kampioens kansen van Vredeburg blijven in tact. EGMOND/HEILOO - Team Imming-De Zeeleeuw stond afge lopen zondag in de strandrace van Berck-Sur-Mer (Frankrijk) aan de start met vier renners. De omloop was 5 x 10 km, over strand en duin met heel veel strand op - en afgangen, wat de wedstrijd loodzwaar maakte. De wedstrijd werd gewonnen door Maarten Himpens (België). Richard Jansen en Bram Imming zaten in de ach tervolgende groep en werden res pectievelijk vierde en zesde. Pim de Waard (Heiloo) werd keurig twaalfde in het overall klassement en werd eerste bij de masters 40+. Toon Imming werd 27ste en werd tweede junior, wat ook een top prestatie is. Dit nieuwe strandteam heeft de eerste drie wedstrijden al mooie prestaties neergezet en steeds goed van voren laten zien. Van het weekend staat de strandrace in Scheveningen en op Texel op het programma. HEILOO - Vorige week zater dag heeft DVW de wedstrijd op de Noordpier in Wijk aan Zee gevist. In totaal 17 vissers wis ten 184 vissen de kant op te krijgen. Voornamelijk steenbol ken, scharren en een redelijk aantal gullen. Daarnaast enkele botten en zee baarzen, een koolvis, een haring en een meun. Het bleek dat er plaat selijk grote verschillen waren in de vangsten. Werd er na de bocht van de pier goed gevangen, voor de bocht was het ronduit niets. Het was dan ook geen wonder dat de nummers 1 tot en met 5 van na de bocht kwamen.Peter Mourits wist alles en iedereen te verschalken, inclusief de vis met dertig stuks, voornamelijk scharren met een enkele rnaatse gul er tussen. Mark Tervoort werd goede tweede met 22 stuks, gevolgd door Gerrit IJnsen met 16 en Jos Herber en Ruud Nanne met respetievelijk 19 en 20 stuks. Joop Nieuwland, de winnaar van de vorige pier- editie met 72 stuks eindigde als zesde. Dat Gerrit zo hoog eindigde ondanks het mindere aantal kwam Een wedstrijd van uitersten Aangeleverde foto door de rnaatse gullen en de prach tige koolvis die hij ving. Het was dan ook zijn eerste top 3 notering dit jaar. Als soortenjager kan hij deze ook weer bijschrijven op zijn c.v. Rene Nanne deed hier nog een schepje bovenop door een verse ongezouten haring de koelbox in te lokken. Zoals gezegd ging het voor de bocht duidelijk minder en tijdens de prijsuitreiking bleek dat een bruinvis hiervoor verantwoordelijk was, hij bleek de hele ochtend al aanwezig. Later werd hij afgelost door een zeehond. Op dit stuk van de pier waren er zelfs twee vissers met niks en een paar met een, twee of drie vissen. Hieronder ook Paul Steenhoek die daarmee zijn laatste kans op het kampioenschap ver speelde. Gerrit was al eerder afgehaakt. Mark Tervoort leid het kampioen schap met nog één wedstrijd te gaan. Alleen Jos Herber en Ruud Nanne kimnen Mark nog inhalen, al moeten ze dan wel de laatste wedstrijd acht plaatsen hoger of meer eindigen als Mark. Deze laat ste wedstrijd is een wrakviswed strijd en wordt op 29 november gevist vanuit Scheveningen op de Noordzee. Heeft u belangstelling om mee te gaan, er zijn nog enkele plaatsen vrij, geef u dan op via zeevissen@devroegtewint.nl ASSEN - Zaterdag 15 november heeft de jonge talentvolle Odin Meijer, beter bekend als O-DOG, zijn tweede officiële boks wedstrijd gespeeld en gewonnen. Door zijn leeftijd (12 jaar) en gewicht (38 kilogram) was het moeilijk om een tegenstander te vinden. De partij liep op rolletjes Odin liet zijn tegenstander vaak missen en counterde met mooie boks technieken. In de tweede ronde moest zijn tegenstander bijna opgeven, maar door zijn doorzettingsvermogen kon de partij worden voortgezet. Maar dit was echter niet voldoende. Odin was duidelijk ook in deze derde en laatste ronde de betere bokser en nam zo de 3-0 overwinning mee naar Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19