Meervogels dames wint Mandemakers blijft luchttekort de baas De Foresters krijgt te weinig tegen Soest Vereniging Buurtbus Heiloo 21 www.buurtbusheiloo.nl Postbus 143, 1 850 AC Heiloo Tel 072-53341 10 De Foresters Di versloot AZ onder 12 aam-ac DE BUURTBUS OVERAL LANGS DE ROUTE KUNT U INSTAPPEN ABONNEMENT U ITKIJ KPOST 19 NOVEMBER 2014 HEILOO - De Foresters Dl behaalde op zaterdag 15 november een mooi resultaat. Op de Egelshoek werd AZ onder 12 met 3-2 verslagen. Vooral in de eerste helft werd er door de egels heerlijk gevoet bald en dit leidde tot een prachtige 3-0 tussenstand bij rust. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Wim Mande- makers uit Heiloo heeft donder dagavond, ondanks wat tegen slag, de winst behaald in de eerste rit van de nieuwe reeks van tien wedstrijden om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup. Halfkoers werd een afloper een mogelijke spelbreker in de suc- eesreeks van overwinningen. Maar door enkele pompmomenten te pakken wist Mandemakers zijn concurrenten toch ruim op afstand te houden. Was de eerste plaats al vergeven, de volgorde van de volle dige einduitslag bleef lang onzeker. Henk Verdonk junior uit Egmond aan Zee kwam pas laat in de koers in aanmerking voor de tweede plaats, nadat hij eerst Henk Louwe uit Alkmaar en Wilfred Knegt uit Uitgeest door een missehakeling moest laten gaan, maar zich vervol gens weer herpakte en zijn tweede plek veiligstelde. De meeste span ning ontstond in de laatste ronden, toen het trio Wilfred Knegt, Henk Louwe en Henk Jan Verdonk seni or met elkaar de strijd aanging om de resterende derde plaats. Henk Louwe wist aan het langste eind te trekken door op het lange rechte stuk de turbo open te zetten en daardoor zijn eompanen geen kans gaf. Uitslag 1. Wim Mandemakers Heiloo 2. Henk Verdonk junior Egmond aan Zee 3. Henk Louwe Alkmaar 4. Wilfred Knegt Uitgeest 5. Henk Jan Verdonk senior Egmond aan den Hoef. AKERSLOOT - Na de neder laag van vorige week, waren de dames van Meervogels erg gebrand om de winst binnen te halen tegen de dames van Con Zelo. Er was een handbalshow in de volle sporthal in Akersloot waar bij alle speelsters van beide teams met pupillen het veld betraden. Meervogels begon de wedstrijd goed en scoorde drie keer achter elkaar, maar Con Zelo wist ook drie keer achter elkaar te scoren, zodat er een gelijke stand ontstond. Vervolgens wist Meervogels verder uit te lopen tot een voorsprong van vijf doelpunten, maar nog voor rust scoorde Con Zelo nog een aantal keer, waardoor de teams de rust in gingen met 14-11. Het begin van de eerste helft scoorden de teams om en om. Het lukte Meervogels even niet meer om te scoren en Con Zelo liep in tot een gelijkspel. Daarna herpakte de thuisploeg zich en leek alles te lukken. Er werd veel gescoord en de kee per van Meervogels hield veel bal len uit het doel. Na een spannende eerste helft en begin van de tweede helft, was Meervogels het laatste deel van de wedstrijd de bovenlig gende ploeg. De Akersloters breid den de voorsprong ruimschoots uit en wonnen de wedstrijd met 30-19. Op zaterdag 29 november speelt Meervogels tegen ZAP om 20.15 in Akersloot. HEILOO - De veertien dagen geleden gestaakte wedstrijd van De Foresters tegen SO Soest, vanwege een blessure van de scheidsrechter, werd op 16 november uitgespeeld. Vóór de rust moest er nog 11 minuten gespeeld worden bij een 0-0 stand, omdat doelman Tijs Laagland eerder op voortreffelijke wijze een penalty had gestopt. Ook nu weer was Tijs goed op dreef met enkele goede saves. Toch kon ook hij niet voorkomen dat Soest na de rust op 0-1 kwam door niet goed ingrijpen bij een hoekschop. Invaller Milo Blei moest er aan te pas komen om de 1-1 op het score bord te zetten, waarna een Soest- speler voor de tweede maal geel en dus rood kreeg. Door de hierna ontstane meerderheid van spelers kregen de Egels de meeste kansen op de winnende treffer en het was enkele minuten voor tijd dat Milo zijn tweede goal maakte. Hij had echter niet op het onterechte vlag- signaal van de grensrechter gere kend, waardoor de scheidsrechter tot ontsteltenis van iedereen deze loepzuivere treffer afkeurde wegens off-side. Het bleef dus 1-1, waarmee De Foresters noch SO Soest gebaat was, gezien hun plaats op de rang lijst. De Foresters stijgt wel naar de twaalfde plaats, aangezien Elinkwijk een minder goed doelsal do heeft. In één uur tijd doorkruist de Buurtbus - gere den door vrijwillige chauffeurs - alle vier de windstreken van Heiloo. Zo komt u gemakkelijk bij winkelcentra, bibliotheek, station, stadhuis, huisarts, De Loet, Varnebroek, Overkerck, enz. De Buurtbus verzorgt vervoer waardoor mensen langer zelfstandig kunnen blijven, maar bevor dert tegelijkertijd ook het sociale contact en gaat eenzaamheid tegen. De Buurtbus rijdt dagelijks, behalve op zon- en feestdagen, tussen 08:30 en 1 7:30 uur door Heiloo. De bus rijdt volgens een vast tijdschema. De centrale halte is 't Loo-plein. Elke lus die de bus maakt komt uit bij 't Loo-plein. Is de bus niet te laat, dan stopt hij daar altijd even. Verder stopt de bus op elke plek van de vaste route waar u wilt in- of uitstappen. Door uw hand duidelijk op te steken laat u de Buurtbus stoppen en kunt u instappen. De chauffeur tilt zo nodig uw rollator voor u in en uit de bus. Met de plattegrond en de dienstregeling van de bus kunt u zien waar u gemakkelijk kunt instap pen en op welke tijden. Bij winkelcentrum 't Loo komt de Buurtbus 4x per uur. Om gebruik te kunnen maken van de Buurtbus moet u abonnee zijn van de vereniging. Een persoonlijk abonnement kost 20,00 per kalenderjaar en een gezinsabonnement (onbeperkt vervoer voor maximaal 5 personen) 40,00 per kalenderjaar. Met het abonnement kunt u een jaar lang zo vaak u wilt reizen met de Buurtbus. Na aanmelding en betaling ontvangt u uw abonneepas; deze moet u tonen aan de chauf feur. Zorg dus dat u die bij u hebt als u met de Buurtbus Heiloo wilt reizen! Aanmeldingsformulieren zijn verkrijgbaar in de bus, bij de Bibliotheek en bij Het Trefpunt en kun nen van onze website gedownload worden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21