Het Showhero Glazen Huis GRATIS Tien vragen aan ezondste frietjes ooit Reformhuis John Hoetjes FRITEUSE 3 Nu 3' EMMER S BESTRON Garageverkoop Van Catsstraat Concert Sine Nomine in Cultuurkoepel Zonder schadelijke vetten frituren! .Heiloo UITKIJKPOST 19 NOVEMBER 2014 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zichtbaar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, wordt hij/zij verzocht om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Een bijzonder 'Glazen Huis' op het Canadaplein. Aangeleverde foto HEILOO - Over precies een maand is het zover. Stichting Showhero zet op 19, 20 en 21 december in Alkmaar het 'Showhero Glazen Huis' neer, om geld op te halen voor Serious Request. Heilooërs Maurice van der Poll en Lucas Bugter sluiten zichzelf 48 uur op achter glas. „Showhero organiseert evene menten, om mensen met een beper king een podium te geven om hun talenten te laten zien. Zij zijn op dat moment de grote sterren. We wil len ze hiermee de dag van hun leven geven. Normaal gesproken zijn dit shows van één of twee uurtjes. In het Glazen Huis worden dit opeens achtenveertig uren. Spannend. Net als ander keren doen wij dit natuur lijk niet alleen. Het is geweldig om te zien hoeveel mensen ons willen helpen. Ons vaste team vrijwilligers staat alweer te trappelen om mee te helpen, Stichting STAD onder steunt ons al maanden lang en ook het Cultuur Café en de Bibliotheek in Alkmaar willen ons helpen waar ze kimnen. Ook Alkmaar Centraal speelt een belangrijke rol. Zij gaan live radio maken rondom dit evenement en zullen tevens een livestream verzorgen in het Glazen Huis. Big Brother is watching us, via www.showhero.nl Afgelopen jaar hebben we fantastische dingen mogen neerzetten, maar dit voelt voor ons wel als iets heel speciaals. In augustus stonden we op Dolfmn Rocks en hebben we met Finn, die gek van treinen is, de langste men selijke trein gecreëerd. Zijn geluk kon niet op. In de 48 uur op het Canadaplein in Alkmaar hopen we nog veel meer van dit soort acties op te kunnen zetten. Met behulp van jullie! Zo willen we er met zijn allen een onvergetelijk weekend van maken. We streven ons doel van de stich ting na, staan met heel Alkmaar en omstreken in verbinding en tege lijkertijd gaan we zoveel mogelijk geld proberen op te halen voor Serious Request. Op 19 december starten we om 16.00 uur met een mooie X-Mas Run waar iedereen aan mee kan doen door mee te lopen en sponsorgeld op te halen bij vrienden, familie, kennissen en buren. Verder komen er bands, singer/ songwriter's en DJ's langs om het helemaal af te maken. En natuurlijk gaan de deelnemers zelf optreden. Want talent, dat hebben ze zeker!" De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Nieuwe Openingstijden maandag 08.00 -17.30 uur dinsdag 08.00 -17.30 uur woensdag GESLOTEN donderdag 09.00-12.00 vrijdag 09.00 -14.30 uur Advertenties Jos Kraakman is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop Marion Becker is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie Marsha Bakker is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072- 5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg464, Heiloo tel 072-5330175. Volg de Uitkijkpost ook op :e_i HEILOO - Op zaterdag 22 en zon dag 23 november is er grote boe delverkoop op de Van Catsstraat 17 in Heiloo. Zaterdag kimt u terecht vanaf 10.00 uur tot 16.00 uur en zondag vanaf 11.00 uur tot 16.00 uur. Te koop wordt aange boden: keukengerei, serviesgoed, boeken, cd's, gereedschap, kimst en nog veel meer. Dat alles tegen zeer schappelijke prijzen! Tot ziens op 22 of 23 november. HEILOO - Kamerkoor Sine Nomine uit Alkmaar voert op zon dag 23 november om 15.00 uur een veelzijdig a-capellaconcert uit in de Cultuurkoepel in Heiloo. Een intiem programma over verdriet, maar ook over troost in op muziek gezette Engelstalige en Duitse werken van componisten uit de Renaissance, Barok, Romantiek en uit de 20ste eeuw. Twee instrumentale inter mezzo's door violiste Willemijn Bruins. Zij speelt onder andere samen met Paul Valk op piano, het ontroerend mooie Spiegel im Spiegel van Arvo Part. Het concert eindigt in een sfeer van levenslust en blijheid. Aangeleverde foto John Hoefjes (43), getrouwd met Wendy, zoon Finn (13) en dochter Lily (10), mede-eigenaar van bakkerij Zoon, www.broodzakelijk.nl in "t Loo. Drummer van de band Jus en Mr. Dolfinn. 1. Waar bent u geboren en getogen? Op de Kerkelaan 60 ben ik geboren in 1971 (in dezelfde kamer waar ook Piet Schouten het eerste licht zag) en daar ook opgegroeid. 2. Als uw hobby uw werk was geweest, welk beroep zou u dan nu uitoefenen? Ik heb ooit met een platencontract in handen gestaan en champagne in het Kürhaus besteld, samen met de producer van de Golden Earring, John Sonneveld. Toen heb ik wel even gehoopt eindelijk van de muziek te kimnen leven. 3. Wie zou u wel eens willen ontmoeten, en wat zou u zeggen of vragen? Heb in mijn leven al een hoop, voor mij, interessante mensen mogen ontmoeten en heb geen specifieke voorkeur. Als muzikant zou ik graag eens spelen met Jan Akkerman (regelmatig mee aan de bar gezeten bij cafe De Wit), Bill Wyman, Stevy Ray Vaughn, Huub van de Lubbe en Ellen ten Damme zingen, en dan Nelson Mandela als manager. Naderhand kimnen we dan een biertje drinken en het hebben over het leven (lijkt al erg op de huidige band 'JUS' live Music. By the way komende vrijdag te bewonderen bij Herberg Jan! 4. Wat is uw mooiste jeugdherinnering? Met inmiddels mijn zwager Lucas naar The Rolling Stones in Engeland, voor het eerst vliegen, in een hotel overnachten en vooraan staan in Wembley. Of toch: toen ik vijf was leerde ik drummen van mijn opa, op een plankje, met zware eikenhouten stokken. In de werkplaats van aannemersbedrijf Hoetjes op de Kennemerstraatweg. 5. Wat vindt u de mooiste plek in Heiloo? De golfbaan in de laagstaande zon, of de prachtig verlichte Cultuurkoepel. 6. Waarvoor kunnen ze u 's nachts wakker maken? Elke ochtend word ik vroeg wakker om de lekkerste broden van Heiloo te bakken. Dus dan is het leuk om een keer wakker gemaakt te worden om met goede vrienden een golftrip te maken naar een zonnig oord, bij voorkeur Curaqao. 7. Wat is het beste advies dat u ooit kreeg? Zorg dat je niet op je tachtigste spijt hebt van wat je niet hebt gedaan in je leven: doe het nu. Overdenking: heb je liever spijt van wat je wél hebt gedaan in je leven, of van watje niet hebt gedaan? 8. Wat weten de meeste Heilooërs niet van u? Dat ik ben toegetreden tot de Gentlemen's Club. 9. Wat zou u in het dorp aanpakken als u burgemeester was? Wat me bezighoudt is dat de Ondememersvisie van 2030 is gepre senteerd, teiwijl er op dit moment winkeliers gedwongen zijn te stop pen met hun onderneming. Kan de Ondememersvisie van 2030 ook op kortere termijn? Waar is de visie die ooit gemaakt is voor deze tijd en hoe wordt er gecontroleerd of de voornemens zijn uitgevoerd? Ik zou als burgemeester de huidige ondernemers tegemoet willen komen. De vele regels (trouwens ook bij W.M.O en A.W.B.Z en de wildgroei van kramen van buiten Heiloo; het draagt niet bij aan een gunstig onder nemersklimaat. Dat vind ik juist van belang, voor werkgelegenheid en om de bewoners van Heiloo diversiteit te kunnen blijven bieden in het winkelaanbod. En vaker met de bakker naar Telstar gaan! 10. Antwoord van de persoonlijke vraag van uw voorganger aan Komend jaar bestaat Stichting Dolfmn tien jaar. Zijn er met dit lus trum nog extra activiteiten te veiwachten? Beste Huub, je begrijpt dat ik over de zeer speciale dingen die op stapel staan nog niets kan ver tellen. Maar het wordt groots en spectaculair, zoals je mag veiwach ten van de enthousiaste vrijwilligers van Dolfinn. Er is een film in de maak van de Lizzy-serie van Heiloose schrijfster Suzanne Buis, die naar Curasao is geweest om te schrijven over dolfijnentherapie. Hopelijk kunnen we dat volgend jaar combineren met het lustmm van Stichting Dolfmn, aangezien we nauw betrokken zijn bij de productie van de film. Ik nomineer voor de volgende Tien vragen aan (en waarom). Pé Scholten, een betrokken Heiloóer, schat van een man die z'n leven lang, met mensen met een beperking heeft gewerkt, n heiloo 'echt' kent. Mijn persoonlijke vraag aan deze genomineerde is: Je staat bijna dagelijks met Finn op station Heiloo, worden jullie vaak herkend door passanten en machinisten, en wat vind je van de ov poortjes? MET€5,00 BIJBETALING Het enige plantaardige vet dat stabiel blijft bij hoge temperaturen, waardoor geen schadelijke transvetten ontstaan. Het is daarmee uitermate geschikt om mee langer mee dan andere plantaardige vetten. Reformwaren - Voedingssuplementen Fytotherapie - Homeopathie Stationsweg 77 1851 LJ Heiloo Tel. 072 - 533 14 99

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 3