Heiloocontact OPEN HUIS IPiëtër ^ÊDêkkêr 18 Meer informatie? Bel! bomen hebben ook onderhoud nodig! MEUBELMAKERSVAKSCHOOL EGMOND nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raad en (raads)commissies Mededelingen Evenementen Burgerzaken Bezwaar maken HOVENIER EN BOOMVERZORGING Peter Schouten cursussen Bovenfrees Meubelmaken Meubelrestauratie zaterdag 13 en zondag 14 december Open Huis van 12.00 - 16.00 uur HEILOO (d 512 26 ER IS AL EEN UITVAART VANAF 3.180,- UITKIJKPOST 10 DECEMBER 2014 Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer 072 535 66 66 van maandag tot en met donderdag tussen 8.00 en 16.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 16.00 uur. Vergaderingen raadscommissies Vier commissies adviseren de gemeen teraad. De commissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal (of BenW kamer) en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Naast de vaste punten staat op de agenda Maatschappelijke Zaken maandag 15 december De vergadering gaat niet door. Bestuurlijke Zaken dinsdag 16 december - Onderzoek naar drie varianten van ambtelijke samenwerking gemeenten Bergen, Uitgeest, - Castricum en Heiloo, vastgelegd in "Businesscase BUCH-gemeenten" Openbare Ruimte woensdag 17 december - Ontwikkelingen Oosterzij - Boekelermeer Heiloo, nieuwbouw Kapte in - Conceptverbeelding nieuw bestemmingsplan Zuiderloo - Presentatie stedenbouwkundige randvoorwaarden Zandzoom - Stand van zaken ONS Auditcommissie donderdag 18 december - Regionale rekenkamerfunctie - Bespreeknotitie reserves en voorzie ningen Meer informatie of aanmelden inspreken De volledige agenda's met de stukken vindt u op www.heiloo.nl/raadsinfor- matie Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier van de gemeenteraad van Heiloo, telefoonnummer 072 535 67 93 of e-mail griffie@heiloo.nl Evenementenvergunning De burgemeester heeft vergunning verleend voor het organiseren van een 'Shopping Evening' op zaterdag 13 december van 10.00 tot 22.00 uur op het Stationsplein in Heiloo. Daarnaast is ontheffing verleend om versterkte kerstmuziek ten gehore te brengen, (verzending brief: 4 december 2014). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Tips voor brandveiligheid tijdens de alleen met brandende kaarsen. feestdagen Kerstbomen en kerstversiering - Koop niet-brandgevaarlijke kerstver De feestdagen komen er aan. We siering. Dit is te koop bij de tuincen gebruiken tijdens deze dagen meer tra en bouwmarkten. kaarsen en gezellige aankleding, en - Zorg er voor dat uw kerstboom op dat heeft risico's. Hieronder tips voor een brandveilige plek staat veilige feestdagen. - Gebruik veilige verlengsnoeren, rol een haspel helemaal af en als u het Kaarsen huis verlaat doe de kerstverlichting - Zet kaarsen in een stevige, niet uit door de stekker uit het stopcon brandbare houder op een vlakke tact te halen. ondergrond. - Zet kaarsen en kerststukjes op plaat Fonduen of gourmetten sen waar u ze altijd kunt zien en - Plaats een fondue of gourmetstel niet te dicht bij brandbare materialen op een onbrandbaar blad, vul alleen zoals gordijnen. een afgekoelde brander en doe dit - Laat kaarsen in kerststukjes niet te nooit in de nabijheid van vuur. ver opbranden. - Zorg er voor dat niemand over het - Kaarsen en kerststukjes kunt u beter snoer kan struikelen, reik niet over niet te dicht bij de verwarming zet een fondue of gourmetstel heen en ten. De kaarsen kunnen dan ombui gebruik geen aardewerk pannen. gen. - Laat kinderen en huisdieren nooit Gaat er toch iets mis tijdens de feest- Burgerlijke stand Fleur L. Reus tot en met 5 december d.v. R. Scholten en M. Reus Geboren Huwelijksaangiften aangiften Mika Koppes geregistreerd partnerschap z.v. N.A. Koppes en C. Leidenberger H. Bakker en J. Westerhof Sofie van Dam d.v. W.J. van Dam en A. Bakker Overleden Timo Mogge E.M.J. Timm-Weerdenburg z.v. R. Mogge en M. de Nooijer 1. de Bruin Suze E.A. Bruin J.C. Bot d.v. A.W.J. Bruin en F.E. Jonker G.G. Laurenssen-Kroep Fay Veldt P.J. van Schouten-Schuitemaker d.v. B. Veldt en E. Ramaker dagen, blijf dan kalm, waarschuw de overige bewoners, vlucht volgens uw vluchtplan, houd deuren en ramen gesloten of sluit ze achter u, blijf dicht bij de grond en bel pas met 112 als u veilig buiten staat. Meer informatie Wilt u meer tips over veilig omgaan met vuur? U kunt bellen met een medewerker van Brandweer Heiloo, telefoonnummer 072 535 68 50. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. www.heiloo.nl 506 63 00 - 06 22569123 .boomentuinverzorging.nl Meubelmakersvakschool Egmond Jonker Meubelrestauratie, Lamoraalweg 59 1934 CC Egmond aan den Hoef ('De Weidjes') Info: 06 275 333 27 (072) 50 66 153 www.meubelmakersvakschool.nl UITVAARTVERZORGING Een goed verzorgde uitvaart hoeft niet duur te zijn Iedere uitvaart op maat Ongeacht waar u verzekerd of lid bent! Thuisopbaring of in een uitvaartcentrum naar keuze Mogelijkheid tot een kosteloze voorbespreking Transparant Vraag gratis uw laatste wensenmap aan (dag en 1 "acht) Voor meer info: www.uitvaartdekker.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 18