Lustrum New Voice Schilderijen met andere kijk op realiteit B.lief zingt voor Serious Request Sint Nicolaas L.O.V. actie derde trekking 8 december 23 C-TVop pad met de politie Protestante Gemeente Egmond Amak wandelt Vrouwen van Nu Limmen stopt Piet Mondriaan gesignaleerd UITKIJKPOST 10 DECEMBER 2014 Het zangkoor New Choice treedt zaterdag 13 december op in de jarige Adelbertuskerk van Egmond- Binnen. Aangeleverde foto EGMOND BINNEN - De jubi leumcommissie heeft veel tijd en energie gestoken in een grote fototentoonstelling, die zaterdag 13 december in de Adelbertuskerk zal worden gehouden. Het resultaat is meer dan de moei te waard, want er zal ook een bouw- film van de kerk worden getoond. Die middag zullen Muziekvereniging Eensgezindheid en New Voice bij elkaar afwisselen voor muzikaal entertainment in de kerk. In de pau zes zal muziek van Jubal te beluiste ren zijn. New Voice zelf zal om 13.00 uur en om 15.10 uur actief zijn. De feestelijke Eucharistieviering in de Adelbertuskerk op zondagmorgen 14 december begint om 10.00 uur. Het Egmond Binner gelegenheids koor 'Cantate Deo' speelt hierin een rol, maar ook New Voice zal natuurlijk graag haar medewerking verlenen aan deze viering. Ook na deze viering wordt u nog eens in de gelegenheid gesteld om een blik weipen op de fototentoonstelling. Dit jaar zal pastor Anton Overmars tijdens de nachtmis van 23.00 uur in Egmond Binnen het koor New Voice aan zijn zijde hebben. Het belooft een sfeervolle viering te worden. Het koor adviseert u om er tijdig heen te gaan. Op 31 december de 'oudjaarsavond-viering' in de jari ge kerk. Zie ook: www.new-voice.nl LIMMEN - De hoofdprijs, een IPHONE 6 -aangeboden door de L.O.V.- is gewonnen door Joke Beentjes, Rijksweg 125 in Limmen. Een L.O.V. bon van 100,-: fam. Bruijnse, Lange Akker 1 in Limmen Drie L.O.V.bonnen van 50,-: fam. Schoorl, Keizerskroon 9 in Limmen, fam. Huismans, Enterij 27 in Limmen en fam. Smak, Brugstraat 20 in Limmen. De complete uitslag van de L.O.V. Sint Nicolaas-actie is te zien op de website in de digitale Uitkijkpost, klik reehtboven op het icoon 'krant' en kijk bij Regio. REGIO- Wat doet de politie op een willekeurige nacht bij u in de regio? Sander Verschoor en Mirko Carton van Omroep Castricum gingen in de zomer een nachtje mee met de politie en maakte daar een registratie van voor C-TV. De documentaire 'Een nacht dienst in beeld' is voor het eerst te zien op woensdag 13 decem ber om 17.00 uur, daarna is de documentaire tot Oudejaarsdag te zien om 11.00 uur, 17.00 uur, 20.00 uur en 22.00 uur op C-TV. C-TV kan worden ontvangen in het digitale pakket van Ziggo op kanaal 41 in Limmen, Akersloot en De Woude. Kijk voor de ana loge kabelfrequenties op de website van de omroep: www.c-tv.nl. Aangeleverde foto HEILOO - Schoonheid geeft een prettige emotie en wordt daar om vaak gekozen als uitgangs punt voor een schilderij, maar hoeveel interessanter is niet een schilderij dat onder de huid kruipt en dieper gaat? Zo denkt ook Lonneke Kemper over haar kunst. „Ik doe niet mee aan het algemene streven om schoonheid te schilderen" zegt zij. „Volgens mij is dat per defini tie niet mogelijk, immers schoon heid is vergankelijk, subjectief, tijdelijk en onderhevig aan de richting van waaruit je een object bekijkt." Zo verkreukelde zij eens de zoveelste glossyfoto van een mooie vrouw en gooide de prop op de grond. Onmiddellijk werd wat zij op de grond zag liggen in haar ogen boeiend en het onder werp van een nieuwe schilderij. Trefzeker laat Lonneke Kemper de toeschouwer meekijken naar de ware emotie die verborgen blijft bij een oppervlakkige blik; het omdenken wordt in beeld gebracht. Expositie van Lonneke Kemper in Het Trefpunt is van 10 december tot 29 januari. HEILOO - Blackgospelkoor B.lief uit Egmond-Binnen omarmt de slogan van dit jaar van 3FM Serious Request 'Hands off our girls'. Daarom geeft B.lief twee con certen op zondag 14 december in restaurant Klein Vamebroek aan de Omloop 22 te Heiloo. Het eerste concert begint om 16.00 uur, het tweede concert om 19.30 uur. Restaurant Klein Vamebroek stelt de locatie ter beschikking en iedereen krijgt bij ontvangst een kopje koffie/thee plus koek gratis. Kaarten a 15 zijn te bestellen via de mail blaekgospel.blief@gmail. com en via telefoon 072- 5066265. Reserveer snel, er zijn slechts 260 plaatsen beschikbaar. B.lief roept iedereen op om een bijdrage te leveren aan de bestrijding van sek sueel geweld tegen meisjes en vrou wen in conflictgebieden. Zie ook www.blief.nl. Lonneke kemper verkreukelde de zoveelste glossyfoto van een mooie vrouw Aangeleverde foto EGMOND - Op de ouderen ochtend Protestante Gemeente Egmond op 17 december, aan vang 10.00 uur, zijn beelden van de Visserij dag van 1999 te zien. U bent van harte welkom in het Gebouw aan de Trompstraat 2 in Egmond aan Zee. AKERSLOOT - Zondag 14 decem ber is er weer een wandeling. De wandeling is een wandeltocht bij de poelster in Amstelveen en is 15 kilometer lang. Vertrekken om 09.00 uur vanaf het Kruispunt Mozartlaan en hoek Raadhuisweg in Akersloot. Belangstellenden zijn van harte welkom. Voor inlichtingen: Tinie Krom tel. 0251-312815 of Kees Deijlen tel. 0251-310715. LIMMEN - De afgelopen peri ode hebben zich geen nieuwe bestuursleden aangemeld, reden waarom de vereniging Vrouwen van Nu afdeling Limmen, na een bestaan van 58 jaar, per 1 januari 2015 wordt opgeheven. HEILOO - Er is een echte Piet Mondriaan gesignaleerd bij de basisschool de Elckerlyc in Heiloo! Zijn echte naam is Nout van Wijngaarden Lindhout. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 23