De Barnbees in Akersloot CnSn'mUZiek'PreSe"Öfe- Blarenbal met Truus Trut Bibliotheek Egmond aan den Hoef verhuisd Veel animo culinaire avond Limmen Ludiek proeflessen De kunst van het leren ^etento°nsteuincsdag KORTOM Keez-avond van de de Terlenka's in Hotel Zuiderduin Uylenspieghels MEER WETEN? INFORMATIEAVOND aanvang: 15.30 tot 20.30 uur MAVO/VMBO-TL woensdag 28 januari 2015 Opgeven kan via www.berger-sg.nl f HAVO ATH UITKIJKPOST 7 JANUARI 2015 AKERSLOOT - De Barnbees treden zaterdag 10 januari op in café De Vriendschap in Akersloot. Bij elk optreden zit de stemming er snel en goed in bij de Barnbees. Of ze nu op een festival spelen, of in de intieme sfeer van een café, bin nen de kortste keren waant ieder een zich in de early day's of rock 'n roll. De band uit Heemskerk en omgeving brengt nieuwe en oude nummers in een eigen herkenbare Rock-a-Billy-stijl. De band bestaat uit Lee Barnbee (sologitaar en zang), Papa Frank (slaggitaar), JP Boom Boom Special (drums) en Bart Bonanza (contrabas). Het EGMOND - In verband met bezuinigingen van de gemeente Bergen wordt de grote en dure huisvesting van de bibliotheek in Egmond aan den Hoef geslo ten. In elke dorpskern blijft wel een bibliotheevoorziening gehandhaafd. Gekozen is voor een volwaardige vestiging in de kern Bergen, een servicepunt in Schoorl en een ser vicepunt in Egmond aan Zee, aan gevuld met jeugdbibliotheken in de drie kernen van Egmond. Woensdag 31 december was de laatste dag dat de bibliotheek in Egmond aan den Hoef open was. De bibliotheek in Egmond verhuist naar zorgcentrum Prins Hendrik in Egmond aan Zee. Op donderdag 15 januari opent de bibliotheek in het zorgcentrum en kunt u weer gebruikmaken van de Barnbees optreden is 10 januari, aanvang 21.30 uur en de toegang is gratis. bibliotheekvoorziening. Hier komt onder andere een collectie voor vol wassenen, zowel spannend, roman tisch en literatuur. De jeugdcollectie van de biblio theek wordt ondergebracht in de vijf basisscholen van Egmond die gratis ruimte beschikbaar hebben gesteld. Kinderen uit het basis onderwijs houden hierdoor heel makkelijk toegang tot de jeugd boeken. Een leesconsulent van de bibliotheek is wekelijks op school om de leerkrachten te adviseren over leesbevordering en media- wijsheid en om met de kinderen te werken. Ook voor de kinderen van 0 tot 4 jaar staat er een collectie in de scholen. Heeft u vragen over de verhuizing stelt u deze dan aan de medewerkers in de bibliotheek in Egmond of mail uw vraag naar: egmond@bknw.nl. LIMMEN - Zaterdagavond 10 januari houdt carnavalsvereniging de Uylenspieghels een Keez- avond in de Lantaarn. Hiervoor kunt u zich inschrijven als koppel maar ook alleen. U wordt dan gekoppeld aan één van de raads leden. Om 19.30 uur ontvangst met koffie/thee. Het inschrijfgeld is 5,- (inclusief koffie/thee bij binnenkomst en tijdens het toer nooi diverse hapjes). Verdere consumpties zijn voor eigen reke ning. Om 20.00 uur start de eerste speelronde en rond 23.45 uur is de prijsuitreiking. De commissie heeft weer mooie prijzen geregeld voor dit toernooi. Inschrijven kan via keezmiddaguylenspieghels@ gmail.com onder vermelding van naam deelnemer(s) en telefoon nummer. Of doe een briefje in de bus op Koningsdam 69 in Limmen. LIMMEN - Dinsdagavond 2 juni gaan de CAL restaurants Apicius, 't Eethuysje en Bij Lotje de handen ineen slaan en de sterren van de hemel koken tijdens de Culinaire avond van Stichting Limmen Ludiek. De grote feesttent zal speciaal voor deze avond worden omge toverd tot een warme gezellige culinaire eettempel die plaats gaat bieden aan driehonderd gasten. De eerste honderdvijftig reserveringen zijn inmiddels al binnen bij Limmen EGMOND - Op zondag 11 janu ari zal de jaarlijkse halve mara thon van Egmond weer voor het nodige spektakel zorgen. In Hotel Zuiderduin, gelegen in het duingebied van Egmond aan Zee op slechts 100 meter van het strand, bent u van harte welkom voor de prijsuitreiking en het traditionele en altijd feestelijke Blarenbal. Dit jaarlijks terugkerende muziekeve nement is bestemd voor alle deelne mers, supporters en toeschouwers van de halve marathon. Tijdens het blarenbal kunt u onder het genot van een hapje, een drankje en livemuziek nage nieten van dit spectaculaire hard loopevenement. Om 15.30 uur gaat de Zuiderduinzaal open en vanaf 16.00 uur zal de band Truus Trut de Terlenka's voor een swingend live-optreden zorgen. De entree bedraagt slechts 5,- en het feest duurt tot 20.15 uur. Legitimatie is verplicht. Voor meer informatie Ludiek. Deze culinaire avond gaat de aftrap zijn van de Limmen Ludiek feestweek (2 tot en met 7 juni) die bol zal staan van verschil lende activiteiten voor jong en oud. Limmen Ludiek begint het nieuwe jaar met goed nieuws voor alle culi naire smulpapen in de omgeving. Door een geweldige sponsor zijn ze instaat om de prijs van 85,- naar beneden bij te stellen naar 75,-. Voor dit bedrag zal er aan mooi gedekte tafels voor tien personen genoten kunnen worden van een uniek vijfgangen diner gekookt kunt u contact opnemen met Hotel Zuiderduin via tel. 072-750 2000 of e-mail: info@zuiderduin.nl. U kunt tevens terecht op de website van het hotel: www.zuiderduin.nl. Het bezoekadres is Zeeweg 52, Egmond aan Zee. door enkele top chefs uit de regio inclusief bijpassende wijnen en met een gezellige muzikale omlijsting. Alle culinaire vroegboekers uit 2014 betalen natuurlijk ook gewoon deze 75,- en profiteren zo ook mee van deze meevaller. Er zijn nog maar vijftien tafels voor tien personen beschikbaar. Mocht je dus ook met familie, vrienden, collega's, buren een tafel van tien willen reserve ren voor 2 juni 2015, doe dit via culinair@limmenludiek.nl of neem een kijkje op www.limmenludiek.nl bijzondere ontwerpen! zondag 8 maart 2015 van 11.00 tot 16.00 u schenkt de BSG veel aandacht aan culturele, sociale en persoonlijke vorming, aan onderzoeksvaardigheden en oplossingsgericht werken. Die aandacht is merkbaar in de lessen, de activiteiten buiten de les, de excursies, de leerlingbegeleiding en de goede sfeer. De BSG staat voor goede kwaliteit van onderwijs, waarbij de leerlingen een zo hoog mogelijk diploma halen. Berger Scholengemeenschap Rondelaan 34 861 ED Bergen (072) - 589 41 18 info@berger-sg.nl W www.berger-sg.nl Kiezen voor de Berger Scholengemeenschap is kiezen voor een uitstekende openbare schocl met zes brugklassen, prachtig gelegen aan de rand van het Bergerbos, waar iedere leerling de kans krijgt het beste uit zichzelf te halen. De veilige en gezellige school biedt mavo/vmbo-tl, havo en atheneum en op alle niveaus is het mogelijk examen te doen in de beeldende vakken en muziek. Behalve aan intellectuele ontwikkeling 'r1 i"* fU- - .4- Modeshow, expositie tekeningen en

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 11