16 Categorie 250,- kassabonnen gespaard Categorie 500,- kassabonnen gespaard Categorie 1.000,- kassabonnen gespaard Extra Hoofdprijs ikwinkelinheiloo.nl De winkeliers van Heiloo bedanken u voor de enthousiaste deelname aan onze kassabonnenspaaractie. Vanuit 5.084 ingeleverde bonnenzakjes konden we afgelopen zaterdag 171 prijswinnaars verrassen met kleine en grote prijzen. Bovendien verzorgde notaris Gerard van Leersum samen met burgemeester Hans Romeyn de trekking van de hoofdprijzen. De onderstaande tien klanten konden wij blij maken. Wij feliciteren de prijswinnaars en bedanken u allemaal voor uw klandizie. Wij zien u graag in onze winkels! Bestuur en adviesraad Stichting Ik winkel in Heiloo Eugène Rozing - Rozing Wonen Dromen, Hans Dorrestein - De Schrijverij, Kees Burger - Slagerij Burger, Bert Schouten - Handy Fish, Hans Kok - Loocatie/Brasserie in 't Groen, Paulien Alleman - Alleman Mode, Gerard Bakker - Radio Bakker, Joop van der Steen - Van der Steen autobedrijf, René Groot - De Ondekking en Niels Kaandorp - AH Het Hoekstuk. 3e prijs Hans Hoekstra Diner voor Twee (Brasserie in 't Groen) 2e prijs Connie Schultz Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 1e prijs Barbara Wagter 250,- handje contantje 3e prijs Mariska Zijlstra Diner voor Twee (De Loocatie) 2e prijs Heidi v.d. Boogaard Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 1e prijs Hilde Pohley 500,- handje contantje 3e prijs Robert Hoek Dagje Cabrio rijden (Van der Steen Autobedrijf) 2e prijs Wendy Blank Gevulde boodschappenkar t.w.v. 100,- (Albert Heijn) 1e prijs Carla Belleman 1.000,- handje contantje Joke Faas Veldhuisen Halfjaar de sleutel van de 'Ik winkel in Heiloo Opel Adam boodschappenauto Like ons op Facebook UITKIJKPOST 14 JANUARI 2015 www.facebook.com/ikwinkelinheiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 16