Heiloo contact 9 HEILOO Bezwaar maken GEMEENTE Openingstijden Mededelingen Raad en (raads)commissies maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. Burgerzaken J. Weck en A. Hoogeland De schuur achter het vroegere kof fiehuis "Het Stalleken van Bethlehem" aan de Kapellaan 19 is recentelijk in andere handen overgegaan. De nieu we eigenaar is zeer geïnteresseerd in de historie van de locatie en met name in de achtergrond van de bijzondere schuur, die waarschijnlijk in 1939 werd gebouwd. De schuur wordt binnen kort gerestaureerd. In de archieven is weinig te vinden. Bijzonder is, dat de voorgevel van de schuur van een rijke architectuur is, die doet denken aan de stijl van de Amsterdamse School. Bouwen en wonen Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 14 JANUARI 2015 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl, www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Burgerlijke stand t/m 9 januari Geboren Olaf N. Kuiper z.v. R.O. Kuiper en N. den Ouden Sara den Nijs d.v. R. den Nijs en K. Tenhagen Amy van der Veldt d.v. R.P. van der Veldt en L. Hofman Idhar Dahir Osman d.v. Dahir Osman Ali en Faadumo Daahir Abuukar Tatum Tuin d.v. J.J.M. Tuin en K.J. Brakenhoff Eva H.W. Bolweg d.v. L.A. Bolweg en M. de Jong Kay Balvers z.v. G.M. Balvers en I. van Meene Lizzy Kuijper d.v. I.P. Kuijper en S. Brouwer Huwelijksaangifte aangifte geregistreerd partnerschap Huwelijken geregistreerd partnerschappen W. Stam en S.A.F. van Elk H. Bakker en J. Westerhof Overleden H.J. Bouwer-Keur J.A. Kampman-van Molenbroek J. Jager-Danklof J.C. Berger W.J. Harkmans M.A. Bruijn J.C. Teunissen-Dekker A. Oudhoff-Bellekom T. van Vliet J.T.H. van Baars M.P. Oudhuis-Klaver H. Overeinder R. Haak J. van Houts Informatie gezocht schuur Kapellaan 19 Weet iemand wie de schuur heeft ont worpen of gebouwd? Of waarvoor hij heeft gediend? Zijn er meer voorbeel den in de buurt van een vergelijkbare schuur? Wie op één van deze vragen antwoord heeft of misschien nog andere aanvullende informatie heeft, kan contact opnemen met mevrouw A. van Breugel van de afdeling Monumentenzorg, telefoonnummer 072 535 66 66. Vergadering gemeenteraad Op maandag 19 januari vergadert de gemeenteraad van Heiloo in het gemeentehuis van Castricum over de ambtelijke samenwerking met Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo. Deze vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toegankelijk. U bent van harte welkom. Plenair debat vier gemeenteraden Met deze avond wordt beoogd een vervolg te geven aan de verken ningsrapportage naar de kansen van ambtelijke samenwerking tussen de BUCH-gemeenten (Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo. De vergadering begint met een debat tussen alle raadsleden van de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo. Hier kunnen de raadsleden van de vier gemeenten het voorstel voor ambtelijke samenwerking tussen de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo en de hierbij ingediende moties en amendementen met elkaar bespreken. Voorzitter is Hans Romeyn, burge meester van Heiloo. Vergadering per gemeenteraad Na het plenaire debat is er aansluitend een schorsing van circa 20 minuten. Daarna vergaderen achtereenvol gens de gemeenteraad van Heiloo, Castricum, Uitgeest en Bergen onder voorzitterschap van de eigen burge meester en wordt het voorstel in stem ming gebracht. Agenda raadsvergadering Heiloo - Opening en mededelingen - Vaststellen agenda - Bespreken voorstel onderzoek naar drie varianten van ambtelijke samenwerking tussen de gemeen ten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo vastgelegd in Businesscase BUCH-gemeenten - Sluiting De avond wordt plenair afgesloten. Meer informatie Voor meer informatie over de agenda of als u zich wilt aanmelden om in te spreken tijdens deze vergadering, kunt u contact opnemen met een medewer ker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl De stukken staan op www.heiloo.nl/ raadsinformatie Ook kunt u de stukken tot en met dinsdag 20 januari inzien bij de Informatiebalie in het gemeentehuis en in de openbare Bibliotheek. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Het Gemaal, Boekelermeer, zaak nummer 15 00031, bouwen bedrijfs gebouw en aanleggen uitwegen, ontvangen: 29 december 2014 - Kennemerstraatweg (vanuit Alkmaar en Limmen) en Zeeweg vanuit Egmond, zaaknummer 15 00033, plaatsen 3 digitale informa tieborden met plattegronden, ontvan gen: 30 december 2014 Verlengen termijn verleende tijde lijke vergunning - Boekenstein 43a, zaaknummer 07 11911, bestaand onderwijsgebouw (BSO) tot uiterlijk 12 november 2022 U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "bezwaar maken". Ontwerp wijzigingsplan 1 Boekelermeer Heiloo Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.9a lid 1, van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van donderdag 15 januari voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ter inzage ligt het ontwerp wijzigingsplan 1 van het bestemmings plan Boekelermeer Heiloo. Doel van het ontwerpwijzigingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de vestiging van een boter en kaasbedrijf op het bedrijventerrein Boekelermeer te Heiloo. Inhoud van het ontwerp- wijzigingsplan De wijziging van het bestemmingsplan is bedoeld voor de vestiging van een boter- en kaasbedrijf. Dit bedrijf is voornemens zich te gaan vestigen op een locatie in de zuidwestelijke hoek van het bedrijventerrein Boekelermeer Heiloo. Door het aantal m2 dat het boter- en kaasbedrijf nodig heeft voor zijn bedrijf is een wijziging van het bestemmingsplan Boekelermeer Heiloo noodzakelijk. Het college is bevoegd gebruik te maken van deze wijzigings bevoegdheid, die is opgenomen in artikel 14 van het door de raad op 3 februari 2014 vastgestelde bestem mingsplan Boekelermeer Heiloo. Door toepassing van de wijzigingsbevoegd heid, waarbij 'uitwisseling' van bestem mingen plaatsvindt, kan de vestiging van het boter- en kaasbedrijf op het bedrijventerrein Boekelermeer Heiloo mogelijk worden gemaakt. Ter inzage Het ontwerpwijzigingsplan ligt van don derdag 15 januari tot en met woensdag 25 februari 2015 ter inzage: - tijdens openingstijden bij de infor matiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo - tijdens openingstijden in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo Inzien via internet - digitaal raadpleegbaar via de lande lijke website www.ruimtelijkeplannen. nl NL.IMRO.0399.bpBoeklmrHei- looWP1-0301 - digitaal als pdf-bestand via de gemeentelijke website www.heiloo. nl/buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont- werpwijzigingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpwijzigingsplan - bij voorkeur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders. Uw schriftelijke zienswijze richt u aan het college van burgemeester en wethoudrs, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onder werp: Zienswijze ontwerpwijzigings- plan 1 Boekelermeer Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met een medewer ker van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 46. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9