Laura de Witte opent indoorseizoen met record White Stones op weg naar de eredivisie? VV Limmen blij met trouwe partner HZV wint beladen derby Team 6 kampioen 't Vennewater Klaverjasdrive zaterdag 31 januari in Akersloot Wim Mandemakers winterhard UITKIJKPOST 28 JANUARI 2015 V.l.n.r. Madeleine de Boer, Sander Jens, Door Ranzijn. voor grond: Tim Bijvoet, Jesse Koenders. Esther Spachtholt ont breekt op de foto. Aangeleverde foto BADMINTON HEILOO - Afgelopen zondag is team 6 kampioen geworden bij badmintonvereninging 't Vennewater. Het team was afgelopen seizoen elke week op pad, met mooie en spannende wedstrijden als resul taat. Per wedstrijd konden acht pun- KLAVERJASSEN AKERSLOOT - Het klaverjas- seizoen in café de Vriendschap in Akersloot is in volle gang; op zaterdag 31 januari is er weer een grote drive. Traditiegetrouw wordt eens per maand een drive worden gehouden; altijd op zaterdagavond en iedereen is welkom. De aanvangstijd is 20.00 MOUNTAINBIKE HEILOO - Wim Mandemakers uit Heiloo heeft afgelopen don derdag de negende rit in de reeksen van tien wedstrijden om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup in Akersloot op overtuigende wijze gewonnen. Het parcours op Sportcomplex de Cloppenburgh was door een paar aanpassingen, in vergelijking tot de afgelopen weken door de langdurige regenval, veranderd van drassig naar droog. De latere win naar van Wim Mandemakers liet er geen gras over groeien en maakte ten worden behaald, en elke week kwam het team thuis met een dikke overwinning. Het team, bestaande uit Tim Bijvoet, Jesse Koenders, Sander Jens, Door Ranzijn, Esther Spachtholt en Madeleine de Boer, was ongeslagen. Op 7 februari reist het team af naar Almere. Dan wordt gestreden om het regiokampioen schap 2015. uur en men kan opgeven via tel. 0251-312866. Er zijn schitterende prijzen te winnen, zoals Senseo kof fiezetapparaten, weerstations, pan- nensets, fruitmanden, paling enzo voort. Naast de drive vindt er ook altijd een super verloting plaats met dezelfde prachtige prijzen. Café de Vriendschap, Kerklaan 18 in Akersloot. direct korte metten met zijn rivalen. Alleen HenkJan Verdonk (Egmond aan de Hoef) en Alkmaarder Henk Louwe sputterden nog wat tegen, maar moesten ook al gauw hun meerdere erkennen in de onstuimi ge Mandemakers. Ondanks zijn af en toe onstuimige manouvres, waar bij een slippartijtje nog net te voor komen werd, bleef Mandemakers van verder onheil verstoken. Ruim halfkoers leek Henk Jan Verdonk te gaan worden voor de op de tweede plek rijdende Henk Louwe. Bijtijds zag Louwe dit gevaar aankomen, zette nog een tandje bij en verwees Verdonk senior naar een definitieve derde plaats. ATLETIEK HEILOO - Trias-atlete Laura de Witte heeft tijdens de Nationale PEC indoor in Apeldoorn uitste kend gepresteerd. De talentvolle De Witte liep op de 400 meter 55.88 seconden. Deze tijd betekende -naast een tweede plaats achter Madiea Ghafour- een nieuw persoonlijk record. Zoë de Jong verbeterde bij de junioren B haar persoonlijk record op de 200 meter 26.78 seconden. Britt Ooijevaar liep in de de finale bij de B junioren ook een record van 8.19 seconden. Dave Wesselink verbeterde bij de B junio ren zijn record op de 60 meter naar 7.39 seconden. Meerkamper Jesper Peterse kwam bij de B junioren op de 60 meter horde tot een mooie 9.03 seconden. ZAALVOETBAL EGMOND - De zaalvoetballers van White Stones spelen vrijdag in de Watertoren een belangrij ke wedstrijd tegen De Ruif. De Hoevers staan in de Eerste Divisie op een keurige vierde plaats in de rangschikking. Een plek bij de eerste drie geeft aan het einde van de competitie recht op een tic ket voor de nacompetitie waarin wordt gestreden om promotie naar de Eredivisie. In de Eredivisie spe- VOETBAL LIMMEN - In het Rabobank kan toor in Castricum tekenden pen ningmeester Frank Admiraal, bestuurslid Marc Valkering (VV Limmen) en Ugur Pekdemir (directievoorzitter Rabobank) de nieuwe overeenkomst. Marc Valkering over de samen werking: ,,De band die we met de bank hebben, lijkt zo vanzelfspre kend. Maar een succesvol partner schap, daar werk je als club aan met je sponsor. Onder het motto: We houden vast aan het goede en zoe ken daarnaast steeds naar verbete ring. Met de Rabobank loopt dat uit stekend. En het goede waar we aan vasthouden, is het teamsponsor- schap van momenteel vijf F-teams! Wat ik leuk bedacht vind van de bank, is dat ze voor alle F-spelers een aardigheidje hebben dat wij voor hen mee mogen nemen." Rabobank directeur Ugur Pekdemir vult aan: ,,Dit partnerschap illu streert onze verbondenheid met het dorp Limmen, waar de voetbalver- len de beste twaalf ploegen van Nederland om het Nederlands kam pioenschap. Coach Rogier Bunink heeft verreweg de jongste selectie van alle ploegen in de landelijke Eerste Divisie. Dat is te danken aan de prima jeugdopleiding van de Hoevers maar zeker ook de verdien ste van Bunink zelf. Hij schroomt niet om talenten al op hele jonge leeftijd op te stellen. Tom Groot (17) is bijvoorbeeld al aan zijn 3e seizoen in WS1 bezig. Daarnaast spelen ook talenten uit de regio graag voor WS. eniging een belangrijke rol speelt binnen de gemeenschap. We blijven van harte sponsor. Enerzijds als fan, anderzijds vanuit de gezonde Tim Emmerick (Heerhugowaard) en Jesper de Vre (Heiloo) spelen al jaren voor de ploeg. Met die talentvolle ploeg is Bunink overigens bezig aan een prima serie. De laatste 4 wedstrij den werd er gewonnen (WMC, WSV en Zeemacht) en, afgelopen vrij dag, gelijk gespeeld tegen Kondo Budjang (3-3). Vrijdagavond om 21.00 uur gaat White Stones in thuis- hal de Watertoren in Egmond aan Zee een aanval doen op de derde plaats in de rangschikking. gedachte dat we op deze manier ook onze klanten van de toekomst ondersteunen!" Ugur Pekdemir (Rabobank), Marc Valkering en Frank Admiraal (beiden VV Limmen) zijn blij met het nieuwe sponsorcontract. Aangeleverde foto ZAALVOETBAL HEILOO - Vooraf aan deze belangrijke wedstrijd was het devies: winnen, niks meer en niks minder. Een heuse zes punten pot gezien de stand op de ranglijst, een goede voorbereiding met de iPad van coach Klamer was hier zeker debet aan. Met een compleet team wer den vertrouwde spelpatronen al snel zichtbaar; en met vier wissels had HZV een prima en vlot wisse lende selectie tot haar beschikking. Keeper Indy gooide de bal over grote afstand in de voeten van 'good old' Ruben Bugter, die vervolgens in één vloeiende beweging de bal achter de verbouwereerde keeper van Vrone plaatste 1-0. Vrone moest winnen en nam meer risico, keeper Indy pareerde een prima actie van de spits van Vrone. HZV kreeg een-man-meer situatie, maar wist hiervan niet opti maal van te profiteren. De tegengoal van de tegenstander (1-1) viel in deze fase dan ook ongelukkig. Vlak voor rust werd het tempo opgeschroefd, HZV hanteerde daarbij de inspeel- pass. Door een steekpass van Ruben kon William de 2-1 scoren. De diep ste spits Mitchell kon niet achterblij- ven en tekende voor de 3-1; tevens de ruststand. De tweede helft werd ingezet door een fris en fruitig spe lend HZV. Aanvoerder Sven had met een ouderwetse punter bijna nog gezorgd voor een extra goal, op de lijn werd de bal echter weggehaald door de nerveus acterende defensie van Vrone. Vrone kwam nog terug op 3-2 maar meer zat er niet in voor de bezoekers. De thuisploeg speelde prima onder de druk uit en door een prima actie van Sven kon de eind stand door Nick worden afgerond op 4-2. Volgende week speelt HZV tegen AORC in A'dam Oost, eveneens een belangrijke wedstrijd. Tijdens de Nationale PEC indoor liep Laura de Witte een per soonlijk record. Aangeleverde foto Rabobank Vooraf aan deze belangrijke wedstrijd was het devies: winnen, niks meer en niks minder. Foto: Wout Jager

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 21