Zeven medailles voor trampolinespringers GTH Flashing meiden in selectie Noord-Holland 13 Vredeburg 3 verrast in Castricum Meervogels '60 Dames 1 tevreden met gelijkspel Goede prestaties bij TRIAS Sanne Briefjes gestrand in halve finale NJMK 2015 Diploma's Zwembad Loos UITKIJKPOST 11 FEBRUARI 2015 Elf trampolinespringsters van GTH kwamen in actie op het district-kampioenschap. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdagmorgen 31 januari werd er weer afgezwom men door de leerlingen van zwembad Loos, in zwembad De Beeck in Bergen. In totaal mochten 26 leerlingen het felbegeerde A, B of C diploma en de daarbij behorende felicitaties in ontvangst nemen. Iedereen is blij met zijn/haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Ahmed Abdorahmaan, Julia Bechthold, Jeroen Bultink, Giel de Graaff, Rowin Hink, Hugo Koelman, Sam van der Kolk, Nikki Koster, Julia Lammers, Sophie Stolte, Tijn Veer. Diploma B: Maxe Goedkoop, Boaz Hooftman, Hein van Kimmenaede, Bo Peeters, Jayden Campagne, Izabella Sharoykin, Claudia Versteeg. Diploma C: Alex Augustijn, Teun van Beek, Puck van den Bos, Haruki Inoue, Floortje Korver, Kevin Lont, Ryan Lotze, Joël van der Spek. Aangeleverde foto TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Zaterdag sprongen elf GTH trampolinespringers het districtkampioenschap, er werd deze dag zowel individueel als synchroon gesprongen. Jeugdspringers Julie en Jena en senior Yara mochten als eerste individueel in actie komen, tevens was het voor deze meiden de eerste wedstrijd. Julie liet een keurige en stabiele eerste keuzeoefening zien en Zowel Jena (22.0) als Yara (23.8) sprongen een sterke tweede keu zeoefening uit. Ook junior Raquel sprong een goede wedstrijd, een mooie eerste keuzeoefening: 23.2. In het derde blok liet Silke een strakke verplichte oefening zien. De eerste keuze oefening van Milenka (21.3). De tweede keuzeoefening was een goede ronde, Celine sprong deze oefening keurig, ook Brechtje sprong haar oefening zeer netjes uit(23.6). Als laatste sprongen Elise en Feliene individueel een prima wedstrijd. Feliene startte met een sterke verplicht: 23.4 en Elise knal de tijdens haar eerste keuze. In het eindklassement had Milenka brons, Yara en Silke en Elise zilver en goud voor Jena. Naast de individuele wedstrijd werd er ook synchroon gesprongen. Bij GTH deden er dit jaar naast de twee huidige drie nieuwe koppels mee; Brechtje-Celine, Julie-Jena en Mila-Yara. De koppels sprongen mooi en vooral synchroon. In het eindklassement was er brons voor koppel Elise-Feliene en zilver voor koppel Silke-Milenka. HANDBAL AKERSLOOT - De dames van Meervogels moesten zondag 8 februari thuis handballen tegen de ongeslagen koploper, Dames 2 van 't Fortuin/VVW. Meervogels, dat op een goede tweede plek staat, had eerder dit seizoen tegen deze tegenstander verloren met 22-15. Deze wed strijd begon echter goed voor de thuisploeg en al snel stond er een voorsprong van 4-1 op het score bord. Er werd over en weer weinig gescoord, waardoor de ruststand maar 9-5 was in het voordeel van Meervogels. De tweede helft had- den de Akersloters meer moeite met de koploper, wat leidde tot een achterstand. Met nog een paar minuten op de klok was de stand 18-18. Meervogels scoorde met een penalty de 19-18 en een over winning leek dichtbij. In de laatste minuut kreeg echter ook 't Fortuin/ VVW een penalty, die werd benut. Meervogels wist in hun laatste aanval niet meer te scoren, wat de eindstand op 19-19 hield. Een goed resultaat voor de dames van Meervogels! De volgende wedstrijd van Meervogels is op zaterdag 28 febru ari. Zij moeten dan om 19.00 uur uit spelen tegen Con Zelo dames 1. SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 6 febru ari speelde het viertal van Vredeburg 3 een bondswedstrijd bij het favoriete Castricum 4. De overige schakers werkten de vijftiende ronde van de interne competitie af. Vredeburg 3 beleeft een moeilijk seizoen in de vierde klasse D. Tot nog toe werden geen matchpun- ten behaald. Maar in de uitwed strijd tegen Castricum 4 werd zeer verrassend het eerste matchpunt gescoord: 2-2. Marc Voorwalt won, op knappe wijze, van zijn sterke tegenstander. Omdat ook Chiel Pepping zijn partij won, werden de nederlagen van teamcaptain Jan Brantjes en Nico Pepping goed- gemaakt. In de interne competitie behield Barry Blekemolen de lei ding in het klassement door Jos Admiraal een vol punt afhandig te maken. De partij tussen Bert Hollander en Ed Stolp was span nend en hoogstaand. Hollander won een pionnetje, maar ten koste van een positioneel nadeel. Langs de rand van de afgrond ging Hollander vervolgens bij het weerstaan van de tegenaanval van Stolp, maar sleepte een remise uit het vuur. Harold Ebels was sterker dan Adri Beentjes, die een onschuldig lij kend pionzetje verkeerd taxeerde en plots een pion en een open lijn weggaf. Daar wist Ebels wel raad mee. Jaap Limmen speelde sterk tegen Sandra Hollander, maar zijn mataanval sloeg net niet door, waar- door Sandra wegkwam met een half puntje. Bob Stolp werd in het zadel geholpen door een onhan dige pionzet van Gertjan Hafkamp. Dat leverde een toren op, waarna de winst niet ver weg meer was. Ronald van der Storm baalde toen hij - niet voor het eerst dit seizoen - in een gewonnen stelling zomaar een dame wegblunderde en kon opgeven. Dick Aafjes profiteerde. Jan Borst had alles in de gaten in zijn partij tegen Bert van Diermen. Andersom was dat niet het geval, met als logisch resultaat dat Borst een winnende aanval kon opbou wen. Dylan de Vries versloeg Piet van der Heijdt met een zeer fraaie mataanval. Komende vrijdag ont vangt het zestal van Vredeburg 2 het sterke Purmerend 5. Zes meisjes van Flashing zijn geselecteerd voor de Noordhollandse selectie. Aangeleverde foto BASKETBAL HEILOO - Afgelopen weken werden er door de Nederlandse Basketball Bond selectietrai ningen georganiseerd. In Noord Holland (één van de vijf regio's) was de meisjesafdeling van Flashing Heiloo erg succesvol. Maar liefst zes meisjes zijn gese lecteerd en zullen de komende peri ode gaan strijden voor een plekje in het Nederlands team: Michelle, Marloes, Andrea, Loes, Anna en Amber. Geheel verrassend is de sterke bijdrage vanuit Heiloo ove rigens niet. De Flashing meiden U12 en U14 hebben zich stevig in de top drie van Noord-Holland genesteld. Samen met Den Helder en Landslake Lions uit Landsmeer behoren zij tot de top van onze pro vincie. Het zijn ook deze verenigin gen die eind april (U14) en medio mei (U12) mogen gaan strijden om het Noord-Hollands kampioen schap. En dat is voor Flashing voor de derde keer in vier jaar. ATLETIEK HEILOO - Trias Masters Henk Stienstra en Hennie Punt heb ben afgelopen weekend tijdens de NK Masters op de tien kilo meter uitstekend gepresteerd. Hennie Punt won met over macht de titel in de 60-plus cate gorie, Henk Stienstra won keurig brons in de 70-plus categorie. Andere opvallende prestaties waren de top 20 klasseringen van Pim Molenaar bij de mannen en Inge de Jong bij de dames. Bij de junioren A liep Céline Ruiter naar een keurige vijfde plaats. In Obdam kwam de Trias jeugd in actie bij de derde wedstrijd van de Crosscompetitie. Tristan Slobben won bij de B-junioren. Andere opvallende prestaties waren er voor Jurriaan Odekerken, Mike Wortel, Casper Peterse, Gijs Smolenaars, Jan Meester, Tijs Witte, Jara Groot, Jasmien v.d. Kolk en Zoe Hoebe. Tevens liep Trias atlete Laura de Witte in Gent naar een recordtijd op de 400 meter; 55.70 seconden. LIMMEN - Het is de geblesseer de Sanne Briefjes niet gelukt om de finale (top 12) van het Nationale Jeugdmeerkamp 2015 te halen. Deelname aan dit toer nooi was eerst nog onzeker, omdat Sanne een week hiervoor haar linkerpols brak tijdens een gymles. En hoewel ze met rechts speelt is de linkerhand van groot belang bij de service. Daags voor de halve finale is besloten, in overleg met de trainer, om toch mee te doen. Om de finale te bereiken, was een plek bij de eerste drie noodzaak. Het werden moeilijke wedstrijden, tegen sterke tegenstanders. Zo moest ze het opnemen tegen sterke tweedejaars cadetten die al op hoog niveau in de competitie spelen. Ook speelde ze tegen Eredivisie- Sanne Briefjes moest het onder andere opnemen tegen Eredivisiespeelster Rachel Gerarts. Aangeleverde foto speelster Rachel Gerarts (zie foto), de nummer één van de plaatsings lijst, waar ze de eerste set nipt met 12-10 verloor. Hoewel Sanne enkele spannende vijfde sets afdwong, verloor ze telkens de eindstrijd en wellicht speelde haar blessure par ten tijdens deze Top 24. IAKTRia\

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 13