?Tien vragen aan Cello Octet Amsterdam in Cultuurkoepel Heiloo Informatiebijeenkomst Tip Heiloo Prachtige 'La belle Hélène' bij Heilooër Operette Vereniging 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijk post. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zichtbaar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorps genoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Workshop 'Ik ga worden wie ik wil' UITKIJKPOST 11 FEBRUARI 2015 De cellisten van Cello8ctet Amsterdam. Aangeleverde foto HEILOO - In de grote ronde zaal van de Cultuurkoepel Heiloo vindt op 15 februari een bijzondere gebeurtenis plaats: een uitvoering van 'Canto Ostinato', het meesterwerk van Simeon ten Holt, door de acht cellisten van Cello Octet Amsterdam. Aanvang 15.00 uur, de zaal gaat open 14.30 uur. Voorafgaand aan het concert is er een inleiding om 14.00 uur. Hiervoor gaat de zaal om 13.30 open. Kunstgetij nodigde in 2012 Cello Octet Amsterdam uit om het pianomeesterwerk van Simeon ten Holt te bewerken voor acht cello's. De wereldpremière was tijdens het Bergense festival 'Cantonaal', met de muziek van Ten Holt en zijn internationale tijdgenoten. De bewerking werd voor het Octet daarna een enorm internationaal succes. Eind 2013 verscheen er ook een cd van. Tijd om het Octet terug te halen, nu in de passende sfeer van de Cultuurkoepel. De cel listen van Cello8ctet Amsterdam zijn: Oihana Aristizabal Puga, Sanne Bijker, Claire Bleumer, Karel Bredenhorst, Sebastiaan van Halsema, Stephan Heber, Rares Mihailescu en Marc van den Munckhof (zie ook www.cello8c- tet.com). Kaarten a 20,- reserveren en informatie via info@vaart.biz of via tel. 06 - 38149037. Adres Cultuurkoepel: terrein GGZ NHN Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. HEILOO - Het uitgangspunt is de benadering van de integrale mens verdeeld in de aspecten psyche, sociaal, energetisch en spiritueel. De workshop gaat over inspiratie en persoonlijke groei. Je krijgt inzicht in je leven waardoor je mak kelijker je doelen kan bereiken. Aan de orde komen bewustwor ding, controle, overtuigingen en angst. Welke keuzes maak je en waarom? Waar krijg jij energie van? Het gaat om jou en om jouw relatie tot anderen. De workshop is tien keer op donderdagavond (vanaf 19 februari) en kost 125 euro. Voor aanmelden of informatie mail naar ronpander@live.nl De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu- SfiPrijiiifiK. Mniir.ilut vriendelijke druktechniek Nieuwe Openingstijden ma. 08.00 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.00 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 I 13.00 - 14.30 uur Advertenties Jos Kraakman is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Verkoop Marion Becker is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie Marsha Bakker is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072 5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. HEILOO - Op 19 februari, aan vang 19.30 uur, houdt Tip Heiloo een informatiebijeenkomst in Bibliotheek Heiloo (Westerweg 250). Gratis en vrijblijvend, zoals dat past bij Tip Heiloo. Tip Heiloo, dat is hèt online plat form voor alle Heilooënaren die korte klusjes willen doen of willen laten doen. Hulpvragers en hulp bieders kunnen zich aanmelden op www.tipheiloo.nl. Gratis en vrijblij vend. Hulpbieders worden beloond met Tippies - munten die zij kunnen inwisselen voor korting bij steeds meer winkels en instellingen in Heiloo. Vragen als: En wat kan IK met Tip Heiloo? Welke klusjes kan ik doen? Welke klusjes kan ik laten doen? Hoe kom ik aan Tippies? Wat koop ik voor Tippies? Mijn oma heeft geen computer. Kan zij toch meedoen met Tip Heiloo? Ik werk bij een welzijnsorganisatie. Wat kan Tip Heiloo betekenen voor mijn cliënten? Al deze vragen, en meer, worden beantwoord op 19 februari bij Tip Heiloo. Alle belangstellenden zijn welkom. Volg de Uitkijkpost ook op EhJ HEILOO - Terwijl anno nu de Grieken wellicht in hun proble men met de euro en de ECB de hand van het noodlot vermoe den, waren de oude Grieken ervan overtuigd dat de hand van het noodlot de oorzaak was van al hun problemen. In de opéra-comique, La belle Hélène, van Jacques Offenbach, is het de wraak van Venus, die voor onverwachte gebeurtenissen zorgt. Venus, de godin van de liefde, heeft Paris, prins van Troje, de mooi ste vrouw van de wereld beloofd, Helena, maar die is al getrouwd met Menelaus, koning van Sparta. Reden genoeg dus voor list en ver warring! De Heilooër Operette Vereniging (HOV) is erin geslaagd deze opéra-comique uit 1864 in een verfrissende enscenering en op een muzikaal hoog niveau fraai vorm te geven. Voor een bijna uitverkochte zaal in theater De Beun genoten de bezoekers afgelopen zaterdag van een wervelende voorstelling in een kleurrijk decor met schitterende belichting. De solistenrollen waren uitste kend bezet en de vele koorpartijen werden met verve vertolkt door de leden van HOV. Ontwapenend was het optreden van de kinde ren, die als cupidootjes het lot een zetje in de goede richting gaven. De voorstelling, die vol zat met leuke regie-vondsten en een ver rassende ontknoping, werd beloond met een staande ovatie. De vol gende voorstellingen zijn op 14 en 15 februari. Meer informatie op www.heilooeroperettevereniging.nl. 1. Waar bent u geboren en getogen? Ik ben geboren in Zoetermeer, heb van 1993 tot 2000 gewoond in Uitgeest, maar woon sinds 2000 in Heiloo. Aan de kant van mijn vader zijn wij echte Heilooërs. 2. Als uw hobby uw werk was geweest, welk beroep zou u dan nu uitoefenen? Familie, collega's, vrienden en vriendinnen zeggen dat ik veel praat; soms dreigen ze mij met Duct tape de mond te snoeren. Maar als ik rustig ben en niet praat, knijpen ze om te kijken of ik nog leef, dus ik denk dat ik wel discjockey zou kunnen wor den. 3. Wie zou u wel eens willen ontmoeten, en wat zou u dan zeggen of vragen? Ik zou graag de zanger van Normaal, Bennie Jolink, willen ont moeten en dan vragen of ik een keer zou mogen mee Hpken op het podium. 4. Wat is uw mooiste jeugdherinnering? Dat ik vaak met mijn ouders en broertje naar Curasao ging, familie opzoeken, lekker op de veranda in de schommel stoel, lekker onder familie, ondanks dat ik de taal niet spreek. Gelukkig had mijn moeder de rol van tolk en had ik toch con tact met de oma van mijn moeder. En de ooms en tantes die je niet vaak ziet, opzoeken, en lekker naar het strand. 5. Wat vind u de mooiste plek van in Heiloo? Het uitkijktorentje in het Oosterbos, na een stukje gelopen met de hondjes even lekker zitten en genieten van de omgeving, lekker mensen kijken, luisteren naar de vogels en alles wat er om je heen gebeurt. 6. Waarvoor kunnen ze u 's nachts wakker maken? Een heerlijk portie spareribs. Van de geur alleen begin ik bijna te kwijlen, maakt niet uit hoe laat het is. Gaat er altijd al wel in. 7. Wat is het beste advies dat u ooit kreeg? Leren loslaten: in verband met het overlijden van mijn moeder (Mistica Bruin) probeerde ik krampachtig vast te houden aan alles; geur, stem, wie ze was. Maar het belangrijkste is dat ik een deel van haar ben, dus ik verlies haar nooit. 8. Wat weten de meeste Heilooërs niet van u Dat ik een echte familieman ben, vind het heerlijk om op ver jaardagen te zitten en gewoon heerlijk te kletsen en de oude verhalen te horen van de familie Bruin op de Mallevoortsdijk. Bij zulke gelegenheden heb ik geen Facebook nodig, dat is dan ouderwets 'socializen'. 9. Wat zou u in het dorp aanpakken als u burgemeester was? Dat het mooie karakter van Heiloo bewaard blijft. Vind het altijd mooi als ik door Heiloo fiets en vol bewondering geniet van de oude huizen aan de Holleweg, Heerenweg, Westerweg en Stationsweg. 10. Antwoord van de persoonlijke vraag van uw voorganger aan u: Savannah Huisman vroeg: Jij hebt altijd gezegd, ik wil een Bruine boer worden. Hoe staat het er nu voor? Word jij onze Bruine boer in Heiloo? Nee, sorry Savannah, dat gaat niet lukken. Ik ga misschien dit jaar nog wel naar Egypte om te kijken en te werken op een boerderij, dus misschien dat het daar wel leuk is en dat ik daar wel heel graag wil blijven. Ik nomineer Kim Kraakman voor de volgende 'Tien vragen aan.Mijn vraag is: Wat maakt Heiloo the place to be? La belle Hélène; een wervelende voorstelling in een kleurrijk decor met schitterende belichting. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 3