Regio Uw Valentijnsgeschenk bij ISIS Ondermode «Ir (F1" Ufctl 9 Gorteldonk haalt nog één keer alles uit de kast 'Doe Maar na' in Akersloot 'Geen Probleem' wil taboes doorbreken 'Stichting Bloemendagen is een prachtig visitekaartje' INGEZONDEN BRIEVEN KORTOM Jammen bij Conquista Fotopresentatie Madrid UITKIJKPOST 11 FEBRUARI 2015 ALKMAAR - Gedurende de 15 jaar van het bestaan van ISIS Ondermode is het aan elkaar geven van een bijzonder geschenk op Valentijnsdag (14 februari) tot een traditie uitgegroeid. Steeds meer mensen denken hierbij aan iets origineels uit de lingerie collectie van ISIS Ondermode. Er is keuze uit een ruim aanbod lingerie in vele kleuren en maten van onder andere Aubade, Chantelle, Fantasie, Simone Perele, Marlies Dekkers, Supertrash. Ook is al het grootste deel van de collectie badmode 2015 aanwezig. Verder kunt u een keuze maken uit huispakken en nachtmode. Komt u er niet uit? Dan kunt u uw Valentijn altijd een plezier doen met een kadobon van ISIS Ondermode. Speciaal voor Valentijn geldt 50% korting op de color (rood) dames shorts van RJ (op=op!). ISIS Ondermode, Frederik Hendriklaan 10 in Alkmaar. LIMMEN - Afgelopen week end was de afscheidsrecep tie en het Oude Stompen Bal van carnavalsvereniging De Uylenspieghels. Een avond vol gezelligheid en vele opgehaalde herinneringen. Ook werd de sleutel overhandigd aan prins Tyl XIV; Limmen heet vanaf dat moment en gedurende de hele carnavalstijd Gorteldonk. Aankomend weekend gaan de Uylenspieghels nog één maal voor een geweldig laatste carnaval in Gorteldonk. De aftrap is vrijdag 13 februari in de Burgerij met het kin dercarnaval voor de Limmer basis scholen. Kinderen van groep 1 tot en met 5 worden 's morgens nog één keer door de raad van school opgehaald, voor weer een superleuk programma! 's Middags is er voor de groe pen 6,7 en 8 de talentenjacht 'Gorteldonk's Got Talent'. Zaterdagmiddag 14 februari vindt het bezoek aan Camerdonk plaats. Bewoners spelen samen met de Uylenspieghels een aantal rondes bingo, waarbij iedereen in de prij zen valt. Het avondprogramma start met een gezinsviering in de H. Corneliuskerk. Kinderen zijn van harte uitgenodigd om verkleed naar deze bijzondere viering te komen. Om 21.00 uur gaan de deuren van leutbunker de Burgerij open voor de Foute Avond. Iedereen heeft wel Onder toezicht van de hele raad van elf draagt de burge meester tijdens het Oude Stompen Bal de sleutel over aan prins Tyl XIV Foto: Erik Lamers 'foute kleding' ergens in de kast ver stopt; haal het eruit, trek het aan en kom gezellig meefeesten. De muziek voor deze avond wordt verzorgd door JukeBox en een DJ, een volle dansvloer gegarandeerd. Kaarten a 5,- zijn nu al verkrijgbaar bij Gall Gall in Limmen, aan de deur is de entree 7,50. Zondag -om 13.00 uur bij het park aan de Vuurbaak- ver zamelen de karren en alle lopers zich voor de laatste optocht door Gorteldonk. Diverse karrenbouwers hebben aangegeven nog één maal alles uit de kast te halen om er een mooie en kleurrijke stoet van te maken. De bonte stoet vertrekt om 13.30 uur. De prijsuitreiking van de optocht is om 16.00 uur in leut- bunker De Burgerij, gevolgd door het afsluitende feest. De toegang is gratis. Als geweldige uitsmijter hebben de Uylenspieghels Wolter Kroes voor het podium weten te strikken. Tevens wordt afscheid genomen van Prins Tyl XIV en zijn raad en daarmee het carnaval in Gorteldonk. De Uylenspieghels ver wachten op deze zeer speciale mid dag een volle bak. Op tijd komen wordt dan ook zeer aangeraden, want vol is volAlaaf. Nu ruim twintig jaar later staat de 'Doe Maar na' tribute band op zaterdag 14 februari op het podium. Foto aangeleverd LIMMEN - Op vrijdag 27 febru ari, aanvang 19.00 uur, kun je bij Jongerencentrum Conquista onder leiding van beroepsmuzi- kant/ leraar Joey Spijker je muzi kale talent bijschaven. Toegang is gratis. Als je een instrument hebt, neem het mee. Er zijn ook instrumenten aanwezig. Op woensdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur voor kinderen van 8 tot en met 14 jaar; open inloop bij Conquista Club. Vrijdagavond 13 februari Club X-tra XL; van 19.00 tot 23.00 uur chillen, gamen of speel een potje poolbiljart. Zaterdagochtend 14 februari: Kids, van 10.30 tot 12.00 uur. Zaterdagavond 14 februari: poo len bij Club X-tra van 19.00 tot 22.00 uur (keu's aanwezig). Voor uitgebreide informatie zie ook: www.conquista.nl. AKERSLOOT - In 1993 was het optreden van de razend populaire Nederlandstalige band Doe Maar in café De Vriendschap in Akersloot; de start van een indrukwek kende serie optredens in heel Nederland. Doe Maar stond op dat moment met maar liefst vijf nummers in de Top10 en het nummer Sinds een dag of twee stond op de eer ste plaats in de hitparade. Nu ruim twintig jaar later staat de 'Doe Maar na' tribute band op zaterdag 14 februari op het podium van de Vriendschap in Akersloot. De band LIMMEN - Woensdagavond werd het bestuur van Stichting Bloemendagen Limmen verblijd met een kennismakingsbezoek van een zeer enthousiaste en betrokken wethouder Esther Hollenberg-Logchies (VVD). Hollenberg heeft de stichting benaderd voor een kennismakings gesprek, omdat zij zich als wijkwet houder van de kern Limmen betrok ken voelt bij de gemeenschap en graag uit eerste hand verneemt wat is ontstaan naar aanleiding van een eenmalig optreden, maar al gauw stroomden de optredens binnen. De vier heren hebben een gemeenschappelijke passie: Nedersaks en reggae spelen. Ze nemen u terug naar de tijd dat Nederland zuurstokroze en fosfor- groen kleurde. Alle grote hits van de populairste Nederpop band ooit passeren de revue. De bezetting is: Geert Leurink (zang/gitaar), Dirk Schreuders (zang/bas), Gertjan van der Weerd (zang/toetsen), Mark Schreuders (zang/drums). De aan vang van deze speciale Doe Maar avond is 20.30 uur en de toegang is geheel gratis. er zoal leeft in het dorp. Er is deze avond uitgebreid gesproken over de komende Bloemendagen, de ChillZone voor de jeugd, de nieuwe vrije categorie maar natuurlijk ook over de broodnodige subsidie, ver gunningen en andere ondersteu ning die de gemeente de Stichting Bloemendagen Limmen kan bie den. ,,De Stichting Bloemendagen is een prachtig visitekaartje voor de gemeente en ik zal mij, waar moge lijk, graag inzetten voor jullie prach tige initiatieven." REGIO - De 6 vwo theaterklas van het Jac. P. Thijsse College presenteert op donderdag 12 en vrijdag 13 februari het toneel stuk 'Geen Probleem'. Het stuk, opgevoerd in het kader van een profielwerkstuk, is een combi natie van spel, zang en dans en gaat over misbruik, depressie en onzekerheid. De leerlingen hebben zowel het verhaal als het script volledig zelf bedacht en uitgevoerd. Drie leer lingen, tevens acteurs in het stuk, vertellen erover. ,,Het idee voor Geen Probleem is ontstaan nadat we met de hele klas aan het brain stormen waren. Uiteindelijk beslo ten we het product dicht bij ons zelf te houden'', zegt Melissa de Groot, hoofd scriptschrijver. ,,Wij, als tieners, maken iedere dag veel mee. Problemen en confrontaties zijn hierbij sleutelwoorden." Samen met nog vier andere scriptschrijvers heeft zij de personages en het uit eindelijke script ontwikkeld. ,,Het moeilijkste in het schrijfproces was het vormen van overlappende verhaallijnen. Alles moest soepel in elkaar overlopen en dat is nogal las tig wanneer je met vijf hoofdperso nen werkt.'' vervolgt Melissa. ,,Dat het stuk over een aantal confron terende en lastige problemen gaat, maakte het niet altijd even mak kelijk." De vijf hoofdpersonen Bo, Ellis, Leslie, Sebastiaan en Rebecca hebben allemaal hun eigen proble men. Iedereen denkt dat hij de enige is met een probleem, maar dit blijkt uiteindelijk niet het geval te zijn. Lotte Tabak speelt de rol van Rebecca, een conservatief opge voed tienermeisje dat zich los pro beert te maken van haar geloof en haar ouders. ,,Deze rol leek me leuk omdat ik twee uitersten mag spe len", vertelt Lotte. Het maken van het toneelstuk nam meer dan een jaar in beslag. Floor Baltus speelt rol van Bo. ,,Na mijn auditie vroeg de jury wat ik zou willen bereiken met mijn rol. 'Ik hoop dat ze aan me denken als ze later die avond in bed liggen. Ik wil dat ze schrikken, dat ze me onthouden.' was mijn ant woord." Het publiek kan volgens de jonge theatermakers een stuk met veel inhoud en diepe boodschappen verwachten. Floor: ,,De boodschap moge duidelijk zijn. In het alge meen is het natuurlijk dat jongeren met problemen te kampen hebben, waar niet over gesproken wordt. Wat wij met dit toneelstuk hopen te bereiken, is het opheffen van taboes rondom psychische stoornissen bij jongeren.''. Kaarten voor de voorstellingen zijn verkrijgbaar bij boekhandel Laan in Castricum en bij de receptie van het Jac. P. Thijsse College en kosten €7,50 per stuk. De voorstel ling vindt plaats in de aula van de school. Deuren open om 19.00 uur, aanvangvoorstelling om 19.30 uur. ALKMAAR - Op donderdag 19 februari verzorgt Heilooër taal- instituut Campo del Sol een fotopresentatie over Madrid. De Spaanse fotograaf Nacho Gil komt hiervoor speciaal naar Nederland. Nacho spreekt Spaans, maar de beelden spreken voor zich! Golden Tulip hotel Alkmaar, Arcadialaan 6. Entree 10 euro, inclusief tapas. Reserveren via i.kruissen@hetnet.nl. Aanvang presentatie 20.00 uur. Foto aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 9