Pakt V.V. Limmen de tweede periodetitel? HZV mist ervaring tegen Scagha'66 Beginnen met hardlopen? Start to Run! Oppositie strijdend ten onder 15 Jongste turnsters GTH zetten mooie prestatie neer Succesvolle danexamens tweetal Dojo 't Loo INGEZONDEN MEDEDELING UITKIJKPOST 18 FEBRUARI 2015 VOETBAL LIMMEN - Het eerste elftal van V.V. Limmen kan aankomende zondag een fraaie reeks belonen met een prijs. De periodetitel lonkt namelijk, al moet dan wel gewonnen wor den van KFC, dat ook in de race is voor de tweede periodetitel. Als de Limmenaren een winst boeken, is het nog altijd afhankelijk van de wedstrijd tussen concurrenten IVV en Kolping Boys. Als de Oudorpers winnen en Limmen ook, dan is de titel vrijwel zeker voor Limmen gezien het betere doelsaldo. Als IVV-Kolping Boys in een gelijkspel eindigt, dan moet Limmen met vier doelpunten verschil winnen om boven IVV te komen. Genoeg span ning dus. En natuurlijk mag de jeugd zondagmiddag om 14.00 uur met veel toeters langs de lijn staan om zoveel mogelijk herrie te maken op Sportpark Dampegheest om hun team aan te moedigen. Dat zal de sfeer alleen maar leuker maken. Het strijdplan werd om deze reden dan ook aangepast naar een afwachtende houding, loerend op de counter. Die speelwijze had na tien minuten succes. Een snelle uit val bracht Melle Kruit in scorings- positie en hij scoorde in tweede instantie de 0-1. De hoop op een goed resultaat groeide, maar in de tweede helft werd werd de druk opgevoerd op het doel van HZV. En na de dubi euze gele kaart van Teun Kops, maakte Scagha'66 gebruik van een tijdelijke overtalsituatie. Het ging snel en binnen enkele minuten stond de onoverkomen- lijke 5-1 op het scorebord. De wed strijd was gespeeld. Toch rechtte HZV nogmaals zijn rug en weer was het Melle Kruit die de keeper het nakijken gaf. Toch was coach Klamer trots op de jongens, omdat de eerste helft gewoon goed en compact gespeeld werd. Debutant Melle Kruit kreeg dan ook het schouderklopje, want twee keer scoren bij een debuut gebeurt niet zo snel. Uitslagen Damesbridge Sans Atout 11 februari A-lijn: i. Schaffer-Mak 71,88; 2. Van Baarsen-Wuijts 56,25. B-lijn: 1. Schmersal- Van Veen 62,50. 2. Oosterwijk-Warmenhoven 60,00. C-lijn: 1. Buisman-Grippeling 60,42. 2. Visser-Hessing 57,29. BEVERWIJK - Zondag 15 februa ri zijn in de Walvis in Beverwijk danexamens judo afgenomen. HEILOO - Zaterdag 7 maart 2015 start bij de atletiekvereniging Trias te Heiloo een nieuwe cursus Start to Run. Na een zes-weekse cursus Start to Run kun je zo'n 25 minuten achter elkaar hardlopen. Believe it! Enthousiaste trainers en gezellige loopmaatjes wachten je elke zaterdag op voor een ener gieke training in het park, het bos of op de atletiekbaan. Samen werk je toe naar de afsluitende 'Start to Finish' trainingsloop op de zevende zaterdag. Je conditie verbetert en dat voel je: je wordt steeds fitter! Elke kilometer verbrand je ook nog een flinke hoeveelheid calorieën. Wie heeft er nog een excuus om op de bank te blijven zitten? Ga mee naar buiten! Voor meer informatie of inschrijven over Start to Run kijk op de website van atletiek vereniging Trias in Heiloo www.avtrias.nl of www.starttorun.nl. Tot zater dag 7 maart! Like Start to Run op Facebook en Twitter. ZAALVOETBAL SCHAGEN - HZV heeft vrijdag avond met 7-2 verloren van een sterker Scagha '66. De gemiddel de leeftijd van de Heilooër zaal voetbalploeg bedroeg 18,7 jaar, met slechts één wissel, en tegen een ervaren ploeg als Scagha '66 is dat te weinig. Na een periode van intensieve voorbereiding deden Bart Boom en Martin Brouwer van Dojo 't Loo beiden examen. Bart voor zijn eer ste Dan en Martin voor zijn tweede Dan. Martin begon en liet na een strak uitgevoerde overnamekata zijn eigen werkstuk zien aan de driekoppige jury. Zijn staande spe cialiteit, Harai Goshi, en zijn grond technieken werden door de jury als ruimschoots voldoende beoordeeld waardoor Martin zijn tweede Dan in ontvangst mocht nemen. Bart volgde even later met eveneens een fraaie overname kata. Ook zijn eigen werkstuk, met zowel staande technieken als zijn specialiteit op de grond, werd door de jury zeer gewaardeerd. Hiermee kon Bart zijn welverdiende zwarte band (eerste Dan) omknopen. Met het behalen van de tweede Dangraad is Martin in het kader van zijn ALO-opleiding hiermee ook Judoleraar A gewor den. TURNEN AMSTERDAM - Zondag 15 februari turnden de zes pre- instap-turnsters van GTH een wedstrijd in niveau D1 en D2. De meisjes D2 begonnen op de balk. Jaline Boon liet een stabiele en nette oefening zien (12.3). Ook Yara Reitsma was sterk op balk, zij behaalde hier met een mooie oefening het hoogste cijfer van de wedstrijd. Het tweede toestel was vloer. Nina van der Kolk turnde een prachtige oefening (12.5). De wed strijd vervolgde zich op sprong, met twee keurige handstandplat wist Fira Boddendijk het op twee na hoogste cijfer neer te zetten (12.05). Tegelijkertijd turnden de D1 meis jes de wedstrijd op de andere baan. Bij het derde toestel 'sprong' was Floortje Leek sterk, zij verrichtte twee verschillende sprongen; hand- standplat en salto voorover. Zij kreeg voor beide sprongen een 12.9 gemiddeld. Aan het laatste toestel de brug turnde Britt Brouwer een zeer strakke oefening, de jury gaf haar een mooie 13.3! Voor meer info: www.gth-heiloo.nl. SCHAKEN HEILOO - Het eerste team van schaakvereniging Oppositie heeft ook zijn vijfde exter ne wedstrijd verloren. Dit keer was het Aris de Heer uit Middenbeemster die met 5% - 2% aan het langste eind trok. De schakers van het eerste Heilooër team zitten dit jaar in de hoek waar de klappen vallen. Toch werd er hard gestreden. Paul Vonk en Peter Folkertsma haalden de eerste halfjes binnen door vlotte remises. Piet Manni kwam een stuk achter en verloor. Fred Smith zag zijn aanval stranden en moest ook uiteindelijk opgeven na een foutief torenoffer. Simon Smit scoorde een prima half punt aan bord 1 en Cor van Etten wist, als enige Heilooër speler, zijn partij zelfs te winnen. Kees Jongkind en André van der Ark schaakten tot laat in de avond door, maar verloren wel. Degradatie lijkt bijna niet meer te voorkomen en kan in de voorlaatste wedstrijd, als Bergen de tegenstander is, al een feit worden.In de interne com petitie behaalde Johan van der Wal een uitstekende overwinning op Dick Oostrom en steeg daardoor naar de vijfde plaats op de ranglijst. Het duel tussen Luca Gandossi en Matthijs Mühren leek lang beslecht te worden in het voordeel van de laatste, maar uiteindelijk moest Matthijs toch in remise berusten, wat overigens een prima resultaat was. Jan Jonkheer behaalde al weer zijn vijfde overwinning van dit jaar; Harry de Jager was het slachtoffer van Jans dadendrang. Ook Herman Limmen, Richard Sauer en Gerard Rump wonnen, respectievelijk van Folkert Smoor, Indriaas Booy en Joop van Nes. V.l.n.r. achter: Britt, Nina en Jaline, v.l.n.r. voor: Yara, Fira en Floortje. Aangeleverde foto Bart Boom gooit Martin Brouwer met een binnenwaartse been worp. Foto: Menno Lesterhuis Het ging snel en binnen enkele minuten stond de onoverkomen- lijke 5-1 op het scorebord. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2015 | | pagina 15